ویزای کادر درمان انگلیس

ویزا کاری برای مهاجرت کادر درمان به انگلیس

جذابیت انگلستان به‌عنوان مقصدی برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی بر کسی پوشیده نیست. از مؤسسات تاریخی که سنگ بنای میراث پزشکی آن را تشکیل می‌دهند تا فناوری‌های پیشرفته و تحقیقاتی که چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی مدرن آن را تعریف می‌کنند، بریتانیا افراد با استعدادی مانند شما را با آغوش باز دعوت می‌کند.

در این مقاله، ما راهنمای شما در پیچیدگی‌های فرایند مهاجرت کادر درمان خواهیم بود و شما را به سمت تحقق آرزوی خود برای کار در یکی از معتبرترین سیستم‌های بهداشتی جهان راهنمایی می‌کنیم.

در اینجا، مهارت‌های شما زمین حاصلخیز خواهد یافت، دانش شما رشد خواهد کرد و سهم شما به‌عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر از مراقبت‌های بهداشتی این کشور، ارزش‌گذاری خواهد شد.

risa-group-uk

ویزای کار انگلستان برای کادر درمان

اولین قدم شما برای تحقق رؤیای کار در انگلستان به‌عنوان کادر درمان، دریافت ویزای کار انگلیس است. ویزای Tier 2 (عمومی) رایج‌ترین انتخاب برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی است. برای واجد شرایط بودن برای این ویزا، باید معیارهای خاصی را داشته باشید:

risa-group-uk

معیارهای لازم برای مهاجران کادر درمان ایرانی به انگلیس

پیشنهاد شغلی

شما به یک پیشنهاد شغلی از یک حامی دارای مجوز در بریتانیا نیاز دارید که می‌تواند یک بیمارستان، کلینیک یا مرکز مراقبت‌های بهداشتی باشد.

تسلط به زبان انگلیسی

شما باید شرایط خاص مهارت زبان انگلیسی را از طریق آزمون آیلتس یا معادل آن برآورده کنید.

گواهی حمایت

کارفرمای شما یک COS را در اختیار شما قرار می‌دهد که یک شماره مرجع برای درج در درخواست ویزای شما است.

برای آشنایی بیشتر با جزئیات، با مشاوران ما در ریسا گروپ تماس بگیرید

شرایط مهاجرت کادر درمان به انگلیس

تبدیل شدن به یکی از اعضای کادر درمان در انگلستان با مجموعه‌ای از شرایط و صلاحیت‌ها همراه است که باید آنها را داشته باشید. این شامل:

 مدارک شما باید توسط نهاد نظارتی مربوطه در بریتانیا، مانند شورای پزشکی عمومی (GMC)، شورای دندانپزشکی عمومی (GDC)، یا شورای پرستاری و مامایی (NMC) به رسمیت شناخته شود.

 شما باید در نهاد نظارتی مناسب که با حرفه شما مطابقت دارد ثبت‌نام کنید. برای آگاهی از پروسه دقیق ثبت‌نام، با تیم پشتیبانی ریسا گروپ از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

 صلاحیت‌ها و مهارت‌های شما باید با استانداردهای حرفه‌ای سیستم مراقبت‌های بهداشتی انگلستان مطابقت داشته باشد.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کادر درمان به انگلیس

 برای درخواست موفقیت‌آمیز برای ویزای کار انگلیس و کار به‌عنوان کادر درمان در انگلستان، باید چندین مدرک مهم را جمع‌آوری کنید، از جمله:

مطمئن شوید که پاسپورت شما معتبر است و اعتبار کافی دارد

این گواهی (COS)توسط کارفرمای بریتانیایی شما ارائه می‌شود

 مهارت زبان انگلیسی برای ارتباط مؤثر و مراقبت از بیمار در سیستم مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا حیاتی است. 

اکثر مهاجران متخصص مراقبت‌های بهداشتی، ملزم به شرکت در آزمون آیلتس و کسب حداقل نمره 7.0 در هر یک از چهار مؤلفه (Listening، Reading، Writing و Speaking) هستند. بااین‌حال، شرایط خاص ممکن است بر اساس حرفه شما متفاوت باشد.

مدارکی از صلاحیت‌های خود و اعتبارسنجی آنها ارائه دهید

فرم ارزیابی رایگان

اطلاعات بیشتر مهاجرت کادر درمان به انگلیس

 به‌عنوان یک عضو کادر درمان در انگلستان، شما تحت قوانین و مقرراتی که برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی در بریتانیا اعمال می‌شود، کار خواهید کرد.

 خدمات بهداشت ملی (NHS) ، خدمات مراقبت‌های بهداشتی را در سراسر انگلستان ارائه می‌دهد و با تنظیم آیین‌نامه‌های کاری، نظارت دقیقی بر شرایط کاری دارد تا درمان و مراقبت از بیمار و همچنین ایمنی متخصصان مراقبت‌های بهداشتی به بهترین شکل تضمین شود.

هزینه سفر مهاجرت به انگلیس برای شما بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع ویزای شما، مدت‌زمان و اینکه آیا وابستگانی دارید یا خیر، می‌تواند متفاوت باشد. برای ارائه یک ایده تقریبی، در اینجا به تفکیک هزینه‌های احتمالی آمده است: 

  • هزینه درخواست ویزا:  از سال 2022، هزینه درخواست استاندارد برای ویزای Tier 2 (عمومی) 587 پوند است.

  • هزینه اضافی مراقبت‌های بهداشتی :  این هزینه اضافی به شما امکان دسترسی به NHS را می‌دهد و هزینه آن بسته به مدت ویزای شما متفاوت است.

  • هزینه‌های حقوقی:  اگر تصمیم دارید برای درخواست خود به دنبال کمک حقوقی باشید، باید برای هزینه‌های وکیل مهاجرتی بودجه اختصاص دهید.

 برای آگاهی از هزینه‌های دقیق و به‌روز فرایند مهاجرت کادر درمان به انگلیس، با ریسا گروپ در ارتباط باشید.

آزمون

هزینه (پوند)

جامعه هدف

PLAB1

239

پزشکان

PLAB2

875

پزشکان

CBT

83

پرستاران

OSCE

794

پرستاران

MRCP

350

پزشکان متخصص

 انتخاب انگلستان به‌عنوان مقصد خود برای کار در بخش درمانی این کشور، مزایای زیادی را به همراه دارد. این شامل: 

سیستم مراقبت بهداشتی مشهور جهانی

شما این فرصت را خواهید داشت که در یک سیستم مراقبت بهداشتی معتبر جهانی کار کنید

آموزش و توسعه

دسترسی به فرصت‌های آموزشی استثنایی و توسعه برای پیشرفت شغلی شما

 استاندارد بالای زندگی

انگلستان استاندارد بالایی از زندگی را با تجارب فرهنگی بی‌شماری ارائه می‌دهد

محیط چندفرهنگی

شما بخشی از یک جامعه متنوع و استقبال‌کننده خواهید شد که توسط فرهنگ‌های مختلف غنی شده است.

بیایید الزامات خاص برای مشاغل مختلف مراقبت‌های بهداشتی را بررسی کنیم: 

  • پزشکان

 برای کار به‌عنوان پزشک در انگلستان، باید مدارک پزشکی را به رسمیت بشناسید، ثبت‌نام GMC  را دریافت کرده باشید و الزامات مهارت زبان را برآورده کنید.

  • دندانپزشکان

 دندانپزشکان نیاز به مدرک تأیید شده توسط GDC دارند و ممکن است مجبور باشند آزمون ORE  یا LDS RCS (Eng) را بگذرانند و معیارهای مهارت زبان را رعایت کنند.

  • داروسازان

 داروسازان به ثبت‌نام GPhC نیاز دارند و ممکن است نیاز به تکمیل برنامه ارزیابی فارغ‌التحصیلان داروسازی خارج از کشور (OSPAP) داشته باشند.

  • پرستاران

 پرستاران باید در NMC ثبت‌نام کرده باشند، شرایط زبان را رعایت کنند و OSCE را بگذرانند.

  • رادیولوژیست، فیزیولوژیست، ماما، تکنسین اتاق عمل

 این حرفه‌ها نیازمند مدارک مربوطه، ثبت‌نام در نهادهای نظارتی مربوطه و رعایت پیش‌نیازهای مهارت زبان هستند.

risa-group-uk

نتیجه‌گیری

در پایان، سفر شما به سمت تبدیل شدن به یک عضو کادر درمان در انگلستان یک هدف دست‌یافتنی است. با عزم راسخ، صلاحیت‌های مناسب و آمادگی کامل، می‌توانید به‌عنوان عضوی از خانواده کادر درمانی انگلیس، زندگی خود را آغاز کنید و زندگی با کیفیت بالایی را در بریتانیا داشته باشید. ما اطمینان داریم که این راهنمای جامع شما را به دانشی که برای قدم زدن در مسیر موفقیت نیاز دارید مجهز کرده است.
برای دریافت جزئیات بیشتر و رزرو وقت مشاوره، با تیم پشتیبانی ریسا گروپ از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای انگلستان، با مشاوران ریسا گروپ تماس بگیرید

سؤالات متداول

 بله، برای نشان دادن مهارت زبان انگلیسی، معمولاً باید (IELTS) را با حداقل نمره 7.0 گذرانیده باشید. الزامات خاص ممکن است بسته به حرفه و تخصص متفاوت باشد.

 صلاحیت‌ها برحسب حرفه متفاوت است. مثلاً، پزشکان باید دارای مدارک پزشکی شناخته شده باشند و آزمون هیئت ارزیابی حرفه‌ای و زبانی (PLAB) را بگذرانند یا دارای مدارک مشابه باشند. دندانپزشکان باید مدرک تأیید شده توسط شورای دندانپزشکی عمومی (GDC) داشته باشند و در آزمون ثبت‌نام در خارج از کشور (ORE) یا LDS RCS (Eng) قبول شوند.

 هزینه درخواست ویزای Tier 2 به عواملی مانند مدت‌زمان ویزای شما و اینکه آیا شما وابستگانی دارید یا خیر، بستگی دارد. اما به طور معمول، هزینه درخواست استاندارد برای ویزای Tier 2 (عمومی) 587 پوند است

 هیچ محدودیت سنی برای درخواست‌های ویزای درجه 2 (عمومی) وجود ندارد. تا زمانی که شرایط لازم را داشته باشید، می‌توانید بدون در نظر گرفتن سن خود درخواست دهید. اما شانس اخذ ویزا برای افراد زیر ۴۰ بیشتر است.

 بله، هنگام مهاجرت به‌عنوان کارمند درمان، می‌توانید خانواده خود را همراه خود بیاورید. اعضای نزدیک خانواده شما، مانند همسر و فرزندان تحت تکفل شما، می‌توانند برای پیوستن به شما در بریتانیا برای ویزای تحت تکفل درخواست دهند.

risa-group-uk

دفاتر ریسا گروپ

شرکت ریسا گروپ در کشور سوئد به ثبت رسیده و در تهران و آمریکا هم شعب رسمی دارد.
برای آغاز مسیر مهاجرتی خود همین حالا با ما تماس بگیرید تا به‌صورت رایگان مشاوره اولیه را دریافت نمایید.

دفتر آمریکا

23232Peralta Dr, Laguna Hills, CA 92653
USA
شماره ثبت دفتر آمریکا: 202250610906

دفتر سوئد

Ostra Hamngatan 17, 41110 Gothenburg, Sweden
شماره ثبت شرکت در سوئد: 59310-7203

دفتر تهران

تهران، سعادت‌آباد، میدان کاج به سمت سرو غربی، بعد از کوچه مروارید، پلاک 35، طبقه 2، واحد 11 TEL: +9821-26748096 / 26764679