فرم ارزیابی رایگان

فرم ارزیابی

آیا برای مهاجرت تحصیلی در مورد کشور مقصد خود تردید دارید؟ آیا می‌خواهید بر اساس حرفه و بودجه خود، کشوری ایده‌آل برای مهاجرت انتخاب کنید اما اطلاعات کافی ندارید؟ یا برای سرمایه‌گذاری و ثبت بیزینس در اروپا به دنبال بهترین کشور هستید؟
نگران نباشید! مشاوران ریسا گروپ اینجا هستند تا شما را بر اساس تحصیلات، تخصص، سابقه کاری، تسلط به زبان‌های خارجی و سایر فاکتورهای مرتبط در اخذ بهترین تصمیم برای مهاجرت راهنمایی کنند. برای آغاز مسیر مهاجرتی خود فرم ارزیابی رایگان را پر کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

به عنوان یک آژانس مهاجرتی قابل اطمینان، ریسا در ارائه خدمات درجه یک برای کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده، کانادا، سوئد، فنلاند، مجارستان و هلند تخصص دارد. تیم مجرب ما متشکل از کارشناسان مجرب اداره مهاجرت آمریکا است که به پیچیدگی‌های فرآیند صدور ویزا برای هر کشور کاملاً مسلط هستند.
ما اطمینان می‌دهیم که شما اطلاعات دقیق و به‌روز دریافت می‌کنید. چه ویزا مبتنی بر اشتغال، ویزا همراه، ویزا توریستی یا ویزا سرمایه‌گذاری را در نظر بگیرید، ریسا گروپ به پیچیدگی‌های هر کدام مسلط است.

فرم ارزیابی رایگان ما به عنوان نقطه شروع سفر مهاجرت شما با ریسا عمل می‌کند. با ارائه اطلاعات دقیق در مورد سوابق، صلاحیت‌ها و ترجیحات خود، کارشناسان ما را قادر می‌سازید تا نقشه راه شخصی‌سازی‌شده‌ای برای مهاجرت موفق شما ایجاد کنند. از کاوش در فرصت‌های تحصیلی در آمریکای شمالی، جستجو کار در سوئد تا سرمایه‌گذاری در مجارستان و سایر کشورهای اروپایی، تعهد ریسا گروپ به ارائه خدمات مهاجرتی در سراسر اروپا و آمریکا گسترش می‌یابد. به افراد بی‌شماری بپیوندید که به ریسا اعتماد کرده‌اند تا رویاهای زندگی بین‌المللی خود را با پشتوانه تخصص و تعهد ما برای ارائه نتایج، به واقعیت تبدیل کنند.

 

 

دفاتر ریسا گروپ

شرکت ریسا گروپ در کشور سوئد به ثبت رسیده و در تهران و آمریکا هم شعب رسمی دارد.
برای آغاز مسیر مهاجرتی خود همین حالا با ما تماس بگیرید تا به‌صورت رایگان مشاوره اولیه را دریافت نمایید.

دفتر آمریکا

23232Peralta Dr, Laguna Hills, CA 92653
USA
شماره ثبت دفتر آمریکا: 202250610906

دفتر سوئد

Ostra Hamngatan 17, 41110 Gothenburg, Sweden
شماره ثبت شرکت در سوئد: 59310-7203

دفتر تهران

تهران، سعادت‌آباد، میدان کاج به سمت سرو غربی، بعد از کوچه مروارید، پلاک 35، طبقه 2، واحد 11 TEL: +9821-26748096 / 26764679