انتخاب صفحه
کسب اقامت کاری کشور لهستان به همراه خانواده در سال 2022

کسب اقامت کاری کشور لهستان به همراه خانواده در سال 2022

هنگامی که فردی قصد دارد برای کار در کشور دیگری به خارج از کشور مهاجرت کند، آشکارا به مزایایی که به عنوان کارگر دریافت خواهد کرد، نگاه می‌کند. اگر به فکر شغلی در خارج از کشور در لهستان هستید، اینها مزایای کاری است که باید از آنها آگاه باشید.

شرایط عمومی کار در لهستان

مهم‌ترین اصول در مورد شرایط کار و حق‌الزحمه در قانون کار کشور لهستان بیان شده است. با این وجود، مقررات قانون کار در این حوزه تنها حداقل حقوق کارمند را تشکیل می‌دهد که توسط کارفرما می‌تواند گسترش یابد؛ بنابراین، مفاد قراردادهای جمعی کار و قراردادهای تسویه حساب جمعی و همچنین قوانین و رویه‌ها و اساسنامه‌ها، تا زمانی که کمتر به نفع آنها نباشد، مقدم بر راهکارهای قانون کار و مقررات سایر قوانین است.

زمان کار نمی‌تواند از هشت ساعت در روز و چهل ساعت در یک هفته کاری پنج‌روزه بیشتر باشد، قانون‌گذار امکان کوتاه یا تمدید مدت تسویه حساب و زمان کار در یک روز را با رعایت مواردی که در قانون کار تعریف شده است، در نظر گرفته است. با این حال، زمان کار هفتگی همراه با اضافه‌کاری ممکن است به طور متوسط ​​از چهل و هشت ساعت در دوره تسویه حساب پذیرفته شده تجاوز نکند.

اضافه‌کاری فقط در دو حالت پذیرفته می‌شود: در صورت لزوم انجام مأموریت امداد و نجات برای حفاظت از جان یا سلامت انسان، حفاظت از اموال یا محیط‌زیست، یا رفع خرابی، یا در صورت نیازهای خاص کارفرما. به طور کلی این کارفرما است که ارزیابی می‌کند که آیا نیازهای خاصی وجود دارد که کار اضافه‌کاری را توجیه می‌کند یا خیر

با توجه به ویژگی خاص اضافه‌کاری و خطرات ناشی از آن، اصل بر اعمال محدودیت برای ساعات اضافه‌کاری است. محدودیت منحصراً شامل کار انجام شده به عنوان اضافه‌کاری به دلیل نیازهای خاص کارفرما می‌شود. این وظیفه کارفرما است که به کارمند یک دوره استراحت یازده ساعته بدون وقفه در هر 24 ساعت شبانه‌روز تضمین کند. زمان کار هفتگی همراه با اضافه‌کاری به نوبه خود نباید در یک دوره تسویه حساب پذیرفته شده بیشتر از چهل و هشت ساعت باشد.

در مورد محدودیت سالیانه، قانون کار می‌گوید که برای یک کارمند، تعداد ساعات اضافه‌کاری نمی‌تواند از یک‌صد و پنجاه ساعت در یک سال تقویمی تجاوز کند. در صورتی که کارفرما بر اساس قرارداد کار جمع‌آوری‌شده یا قوانین و رویه‌های کاری متعهد نباشد، تعیین تعداد ساعات اضافه‌کاری دیگر (بیشتر) در یک سال قابل قبول است. حداکثر تعداد ساعات اضافه‌کاری سالانه منوط به نیاز به حفظ حداکثر تعداد ساعات کار هفتگی (به طور متوسط ​​چهل و هشت ساعت در هفته در یک دوره تسویه متوسط) است.

ویزای کاری لهستان

آیا شرکت شما قصد دارد به لهستان گسترش یابد؟ اگر چنین است، برای انجام این حرکت به گروهی از کارمندان بااستعداد نیاز دارید. گرفتن مجوز برای کارمندان خارجی برای زندگی و کار در لهستان می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، زیرا اولویت مختص شهروندان لهستانی است. با این حال، درک فرایند و الزامات اخذ ویزا و مجوزهای کاری می‌تواند کمک‌کننده باشد.

ویزای کاری لهستان

انواع ویزای کار در لهستان

از آنجایی که لهستان عضو اتحادیه اروپا (EU) است، شهروندان سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای کار در آنجا نیازی به مجوز ندارند. بدین صورت افراد دیگر که ساکن کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند برای اقامت در کشور به ویزا و همچنین مجوز کار نیاز دارند.

انواع مختلفی از ویزا برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا که به دنبال ورود به لهستان برای مقاصد شغلی هستند، وجود دارد، از جمله:

 • مجوز کار نوع A : این مجوز برای افراد خارجی که برای یک کارفرمای لهستانی کار می‌کنند مورد نیاز است.
 • مجوز کار نوع C یا E : این مجوز برای افرادی که از طریق انتقال درون شرکتی برای کار در لهستان فرستاده می‌شوند در دسترس است.
 • ویزای فریلنسری یا کارآفرینی

هر نوع مجوز کار شرایط خاص خود را دارد. به یاد داشته باشید که کارمندان هم به ویزای معتبر یا اجازه اقامت و هم به مجوز کار نیاز دارند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار لهستان

حال وقت آن ریده تا به بررسی شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزای کار لهستان بپردازیم:

کارفرما برای دریافت مجوز کار از طرف یک کارمند خارجی باید چندین سند ارائه دهد. این اسناد عبارت‌اند از:

 • فرم درخواست تکمیل شده
 • شواهدی مبنی بر پرداخت هزینه‌های درخواست
 • تأیید وضعیت حقوقی کارفرما از ثبت دادگاه ملی
 • سوابق فعلی فعالیت اقتصادی کارفرما
 • کپی صفحات گذرنامه متقاضی با اطلاعات مربوط به سفر
 • مدارکی که نشان می‌دهد متقاضی بیمه درمانی دارد
 • سندی برای شرکت
 • یک کپی از بیانیه در مورد سود یا زیان متحمل شده توسط کارفرما
 • یک کپی از قرارداد مطابق با خدمات ارائه شده در لهستان

فرایند برنامه

افرادی که قصد کار در لهستان را دارند به یک کارفرمای لهستانی نیاز دارند تا از طرف آنها برای مجوز کار درخواست دهند. مراحل مختلفی در فرایند درخواست وجود دارد که فرد متقاضی باید آن‌ها را سپری کند.

 1. 1. انجام آزمون بازار کار

قبل از شروع درخواست برای مجوز کار خارجی، کارفرما باید آزمون بازار کار را انجام دهد. هدف از این آزمون تعیین این است که آیا شهروندان لهستانی یا سایر اتباع اتحادیه اروپا واجد شرایط برای پر کردن این موقعیت هستند یا خیر چرا که این افراد نسبت به اتباع خارجی اولویت دارند.

اگر هیچ جویای کار واجد شرایطی در بازار وجود نداشته باشد، کارفرما می‌تواند از طرف یک خارجی برای مجوز کار درخواست دهد.

 1. 2. فرایند درخواست

کارفرما مسئول درخواست مجوز کار است. با درخواست، کارفرما باید مدارکی را ارائه دهد که ثابت کند شرایط زیر برآورده شده است:

شرایط استخدام طبق کلیه مقررات استخدامی قابل اجرا از جمله مفاد قانون کار مساعد است.

طبق گفته اداره کار، دستمزد بیش از 30٪ کمتر از میانگین دستمزد ماهانه نیست.

همچنین کارفرما باید مدارک مورد نیاز ذکر شده در بالا را نیز همراه داشته باشد. این مسئولیت کارمند است که اسناد شخصی لازم مانند صفحات گذرنامه را در اختیار کارفرما قرار دهد.

 1. 3. صدور مجوز کار

مجوزهای کار لهستان توسط رئیس دولت محلی این سرزمین، صادر می‌شود. پس از تأیید درخواست مجوز کار، سه نسخه از مجوز تهیه می‌شود: یک نسخه برای اداره کار، یک نسخه برای کارفرما و یک نسخه برای کارمند. کارفرما مسئول دادن مجوز کار به کارمند است. سپس کارمند می‌تواند به طور قانونی در لهستان کار کند.

نرخ بیکاری در لهستان

خوشبختانه با توجه به امار ارایه شده توسط وزارت کار کشور لهستان نرخ بیکاری در ده سال گذشته در این کشور روندی نزولی داشته و پس از اتمام کرونا انتظار می رود در سال 2023 نرخ بیکاری به پاییتن تر میزان خود در بیست سال گذشته نیز برسد.

میزان حقوق در لهستان

مبنای میزان حق‌الزحمه کارمند در قرارداد کاری منعقد شده با کارفرما مشخص می‌شود. محبوب‌ترین و مهم‌ترین معیار برای تعیین میزان دستمزد، نوع کار و شرایط لازم برای انجام کار و کمیت و کیفیت آن است. کارمند دارای حداقل دستمزد تضمین شده است که طبق اصول و رویه مقرر در قانون حداقل دستمزد تعیین می‌شود. اما در صورتی که در قراردادهای کار دسته‌جمعی یا قوانین و رویه‌های حق‌الزحمه حداقل حقوق بالاتری تعیین شده باشد، کارفرما موظف است به جای قانون به این قراردادها احترام بگذارد.

میزان حقوق در لهستان

به غیر از حقوق اولیه، یک کارمند ممکن است کمک‌هزینه‌های متفاوتی دریافت کند. حقوق اضافی را می‌توان به مواردی که اجباری هستند (مانند دستمزد اضافی برای اضافه‌کاری، دستمزد اضافی برای کار در شب) و آنهایی که اختیاری هستند (مانند پرداخت اضافی برای شیفت کاری، حق بیمه خدمات) تقسیم می‌شود. همچنین به یک کارمند می‌توان انواع مختلفی از جوایز و پاداش اعطا کرد.

مشاغل مورد نیاز 2022 لهستان

بازار کار لهستان در سال‌های اخیر دستخوش تغییرات قابل توجهی بوده است. جالب است بدانید، لهستان به کارگران خارجی نیاز دارد تا اقتصاد خود را گسترش دهد، به همین دلیل در سال‌های اخیر سعی بر این بوده تا  شرایط بازار کار مطلوبی را برای مهاجران ایجاد می‌کند.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط وزارت خانواده، کار و سیاست اجتماعی لهستان در سال 2019، کارکنان زیر با کمبود مواجه هستند.

شاغلین در زمینه تجارت

در زمینه‌های مختلف، بازار کار لهستان به متخصصان تجارت نیاز دارد. نمایندگان فروش، فروشندگان و نمایندگان برند برای مشاغلی که دارو، تجهیزات الکتریکی، مواد غذایی، لوازم آرایشی، لوازم ساختمان، تورها و املاک می‌فروشند، نیاز دارند. علاوه بر این، افتتاحیه‌های متعددی در سوپرمارکت‌های شبکه لهستانی وجود دارد.

رانندگان

فرصت‌های زیادی برای رانندگان وجود دارد. با این حال، برای تضمین یکی از این مشاغل، متقاضی ابتدا باید مجوز خریداری کند که بسیار پرهزینه است. کمبود شدید رانندگان اتوبوس و کامیون با ظرفیت بالا بردن بیش از 3.5 تن در بازار لهستان وجود دارد.

تکنسین‌ها، انبارداران

هم کارگران و هم ناظران در کارخانه‌ها و شرکت‌های لهستانی عرضه محدودی دارند. آنها به مهندسان محصول، مدیران کارگاه، مدیران آزمایشگاه و مدیران انبار نیاز دارند. یکی از مشاغل پرتقاضا در لهستان شغل انبارداری است. از آنجا که لهستانی‌ها معتقدند دستمزدهای پرداختی توسط شرکت‌های لهستانی بسیار کم است، بخش‌های منابع انسانی صنایع تولیدی مجبور به استخدام خارجی‌ها می‌شوند.

مهندسان

مهندسان یکی از پرتقاضاترین مشاغل روی کره زمین هستند. یک مهندس واجد شرایط تقریباً مطمئن است که در لهستان کار پیدا می‌کند. مهندسان برق، مهندسان مکانیک و مهندسان ساختمان به ویژه مورد نیاز هستند. بسیاری از سازمان‌ها مایل به استخدام خارجیانی با مدرک مهندسی، تجربه قابل توجه و دانش کاری زبان لهستانی به عنوان مدیر هستند. لهستان در حال رونق است و دولت همواره سعی داشته تا سرمایه‌گذاری هنگفتی روی شکوفایی کشور بکند. زیست‌شناسان، مهندسان ژنتیک، داروسازان، و مهندسان شیمی و مواد غذایی همگی می‌توانند در لهستان کار پیدا کنند.

نحوه کاریابی در لهستان

در لهستان، می‌توانید به طور مستقل، با ارسال یک رزومه به همراه یک نامه پوششی به کارفرمایان منتخب تماس حاصل نمایید، یا از طریق سازمان‌ها و نهادهایی که خدمات شغلی حرفه‌ای ارائه می‌دهند، به دنبال کار بگردید.

دفاتر کار منطقه پیشنهادهای شغلی را در پایگاه داده پیشنهادهای شغلی مرکزی آنلاین منتشر می‌کنند. پایگاه داده شامل تمام پیشنهادهای شغلی ارائه شده توسط کارفرمایان لهستانی به دفاتر کار منطقه است. آنها به صورت آنلاین برای همه افرادی که علاقه‌مند به جستجوی کار در لهستان هستند در دسترس هستند. برخی از پیشنهادهای شغلی در پایگاه داده پیشنهادهای شغلی مرکزی حاوی جزئیات کارفرمایان نیستند. این کارفرمایان مشخصات خود را به ادارات کار منطقه ارائه کرده‌اند که بنا به درخواست کارفرمایان، نامزدهای مناسب را برای مشاغل انتخاب می‌کنند.

برای بهره‌مندی از همه پیشنهادهای شغلی که در اختیار دفاتر کار منطقه است، باید به عنوان یک فرد بیکار یا جویای کار در دفتری که صلاحیت محل اقامت شما را دارد ثبت‌نام کنید.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در لهستان

آژانس‌های کاریابی خصوصی در لهستان نامزدهایی را برای کار برای کارفرمایان استخدام می‌کنند. به منظور فعالیت قانونی در لهستان، آژانس‌های کاریابی باید گواهی ورود به ثبت آژانس‌های استخدامی را که توسط مارشال‌های استان نگهداری می‌شود، تأیید کنند. آژانس‌ها باید توسط فرمانده استان که صلاحیت دفاتر ثبت شده آنها را دارد در این مرکز ثبت شوند. آژانس‌ها نمی‌توانند هیچ هزینه‌ای از جویندگان کار دریافت کنند، به‌جز هزینه‌هایی که جهت هزینه‌های واقعی (مثلاً ترجمه اسناد، هزینه‌های سفر) که باید در قراردادهای منعقد شده با جویندگان کار مشخص شود، دریافت ‌کنند. اخذ هزینه برای استخدام توسط آژانس‌ها تخلف محسوب می‌شود.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در لهستان

پورتال‌های وب توسط نهادهایی اداره می‌شوند که خدمات کاریابی را فقط با وسایل الکترونیکی ارائه می‌دهند و آگهی‌های شغلی را به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. این نهادها نیازی به ثبت‌نام در ثبت آژانس‌های استخدامی ندارند.

هم کارفرمایان لهستانی و هم مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات کاریابی در لهستان پیشنهادهای شغلی را در مطبوعات، به طور آنلاین یا در دفاتر ثبت شده خود یا از طریق سایر اشکال ارتباطی، به عنوان مثال، رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند.

خوب است بدانید، اکثر روزنامه‌های روزانه، چه در سراسر کشور و چه محلی، حاوی ستون‌های ویژه‌ای با آگهی‌های شغلی هستند.

ویزای همراه کاری لهستان

هر عضو از خانواده شما که تمایل به دریافت ویزای همراه کاری لهستان داشته و می‌خواهد به شما در لهستان ملحق شود  باید روند درخواست برای الحاق خانواده را در نزدیک‌ترین دفتر کار در لهستان آغاز کند. این فرایند به شرح زیر است:

مرحله 1: اسناد مورد نیاز را آماده کنید

شما و یکی از اعضای خانواده‌تان باید مجموعه‌ای از اسنادی را که از درخواست ویزای شما پشتیبانی می‌کند جمع‌آوری کنید. این شامل اثبات رابطه خانوادگی (مانند گواهی ازدواج، گواهی تولد یا فرزندخواندگی و غیره) است.

مرحله 2: درخواست برای الحاق خانواده در دفتر کار لهستان

عضو خانواده شما (که در لهستان است) باید در نزدیک‌ترین دفتر کار درخواستی برای الحاق خانواده ارائه دهد. آنها باید برای هر یک از اعضای خانواده که درخواست می‌کنند، فرم‌های درخواست را تکمیل کنند.

پس از تأیید درخواست برای الحاق خانواده، می‌توانید برای ویزای ملی D در سفارت لهستان در کشور خود درخواست دهید. این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا برای پیوستن به همسر یا عضو خانواده خود وارد لهستان شوید.

مرحله 3: تمام اسناد را به لهستانی ترجمه کنید

قبل از ارائه تمام مدارک مورد نیاز برای ویزای اتحاد خانواده لهستان، باید آنها را به زبان لهستانی ترجمه کرده و آنها را قانونی کنید. توجه داشته باشید که شما باید هم اصل و هم کپی مدارک را ارسال کنید.

لطفاً در نظر داشته باشید که مدارک اصلی شما پس از مراحل درخواست به شما بازگردانده می‌شود.

مرحله 4: برای ویزای ملی D در سفارت لهستان اقدام کنید

پس از اتمام مراحل بالا، تمام مدارک مورد نیاز را به نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری لهستان ارسال کنید تا ویزای ملی D برای الحاق خانواده دریافت کنید. این بدان معناست که ممکن است یکی از اعضای خانواده شما اسناد خاصی را از لهستان برای شما پست کند.

می‌توانید از طریق وب‌سایت e-konsulat یا با تماس مستقیم با سفارت یا کنسولگری وقت ملاقات تعیین کنید. پس از ارسال درخواست، منتظر پاسخ باشید.

زمان رسیدگی به ویزای خانوادگی لهستان

زمان پردازش ویزای اتحاد مجدد خانواده لهستان 30 روز است. در برخی موارد، به دلیل تقاضای زیاد و تعداد برنامه‌های زیاد، ممکن است مجبور شوید تا 60 روز منتظر بمانید.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در لهستان

تبعه خارجی که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشد: می‌تواند به راحتی اقامت دائم کشور لهستان را دریافت نماید

 • حداقل 3 سال به طور قانونی در لهستان بر اساس مجوز اقامت دائم، مجوز اقامت طولانی‌مدت اتحادیه اروپا یا حق اقامت دائم در لهستان اقامت داشته باشد.
 • منبع درآمد ثابت و منظمی در لهستان داشته باشد
 • حداقل 3 سال با یک شهروند لهستانی ازدواج کرده باشد
 • یکی از والدین شما تابعیت لهستانی دارد
 • حداقل 10 سال به طور قانونی در لهستان اقامت داشته باشد

برای اینکه از نظر قانونی به عنوان یک شهروند لهستانی شناخته شوید، باید مدرک زبان لهستانی سطح B1 را داشته باشید که به تأییدیه رسمی نیاز دارد.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در لهستان

اگر شما تهدیدی برای دفاع ملی یا امنیت عمومی، امنیت داخلی و نظم عمومی باشد، فرماندار استان ممکن است از به رسمیت شناختن شما به عنوان شهروند لهستان خودداری کند.

سخن نهایی

از دیگر مزایای کار در لهستان می‌توان به موقعیت جغرافیایی آن اشاره کرد، موقعیت مرکزی آن در اروپا، سفر به سایر کشورهای اروپایی را بدون صرف زمان و هزینه زیاد آسان می‌کند.

استاندارد زندگی در این کشور بسیار بالا است و درآمد خارجی‌ها برای داشتن یک زندگی راحت کاملاً معقول است. در مورد برقراری ارتباط با مردم محلی، یادگیری زبان لهستانی ضروری نیست، زیرا انگلیسی به طور گسترده در کشور صحبت می‌شود.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی پایگاهی را در لهستان راه‌اندازی کرده‌اند که در آن افراد از سراسر جهان را استخدام می‌کنند. این باعث ارتقای تنوع کارکنان می‌شود. صنعت IT در گذشته اخیر به خوبی توسعه یافته است که فرصت‌های شغلی را افزایش داده است.

برای متخصصان جوان، شرکت‌های اینجا فرصت‌های آموزشی خوبی را فراهم می‌کنند و همچنین به آنها کمک می‌کند مسیر شغلی خود را ایجاد کنند.

بازنشستگی، بیمه اجتماعی و درمان حین کار همگی مزایای اجباری در لهستان  هستند. در لهستان، همه کارفرمایان ملزم به شرکت در طرح بازنشستگی از سال 2019 هستند. قانون جدید که به عنوان طرح سرمایه کارکنان (PPK) شناخته می‌شود، توسط دولت به منظور تشویق شهروندان محلی به پس‌انداز بیشتر وضع شد. این استراتژی در چهار مرحله اجرا شد و انتظار می‌رفت برای همه کارکنان به پایان برسد. به همین دلیل تمامی ین موارد لهستان را مقصدی مناسب و به صرفه برای مهاجرت کاری تبدیل کرده است پس همین الان با پر کردن فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما در ریساگروپ باشید تا شما در کسب اقامت کاری کشور لهستان راهنمایی کنند.

منابع

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به لهستان

 

رزرو وقت مشاوره حضوری اقامت کاری

بارگذاری...

مطالب مرتبط

حق اولاد در سوئد

حق اولاد در سوئد

سوئد از جمله از کشورهایی است که در شمال قاره‌ی اروپا در منطقه‌ی اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور که بزرگ‌ترین شهر سوئد نیز می‌باشد، استکهلم نام دارد. از نظر مساحت سوئد، چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. سوئد عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت...

ادامه مطلب
بالاترین حقوق در سوئد

بالاترین حقوق در سوئد

سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار و تحصیل است. به این جهت که این کشور از نظر اقتصادی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد؛ همچنین نرخ پایین بیکاری برای جویندگان کار همواره جذاب بوده است. مشاغل مورد نیاز کشور سوئد هر کشور همیشه زمینه ای برای اشتغال افراد تحصیل کرده و...

ادامه مطلب
بازنشستگی در سوئد

بازنشستگی در سوئد

سوئد، کشوری واقع در شمال قاره‌ی اروپا می‌باشد که با کشور‌هایی نظیر فنلاند و نروژ مزر مشترک دارند. شمال این کشور، سرد و قطبی است در حالی که اغلب مناطق جنوبی و مرکزی آن برای زندگی مناسب‌تر می‌باشد. زبان رسمی مردم سوئد ترکیبی از زبان آلمانی، دانمارکی و نروژی می‌باشد....

ادامه مطلب
اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای یکی از سریع‌ترین راه‌های اقامت در  این کشور است که در این نوشه قصد داریم راهکارهایی را به شما بگویم تا با مدارک فنی خود به راحتی اقامت دائم در سوئد را بگیرید. امروزه کشور سوئد به یکی از مهاجر پذیر‌ترین نقاط جهان تبدیل شده است به گونه‌ایی...

ادامه مطلب
آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

دوستان عزیز با ویدیو دوم از قسمت رزومه نویسی در خدمتتان هستیم. در این قسمت، سایت و نحوه نوشتن رزومه را به شما معرفی کرده و آموزش می‌دهیم. سایتی که به شما معرفی می‌کنیم، سایت اداره کار سوئد است که می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید:...

ادامه مطلب
محاسبه تمکن مالی سوئد

محاسبه تمکن مالی سوئد

نفر اصلی هر ماه 8600 کرون، همراه بزرگسال 3600 کرون در ماه، همراه زیر 18 سال 2500 کرون در ماه نرخ حدودی ارز رو میتوانید از سایت زیر چک کنید. Bonbast.com اطلاعات تکمیلی رو در سایت اداره مهاجرت سوئد ملاحضه بفرمایید. اطلاعات کامل در مورد محاسبه تمکن مالی در پکیج 0 تا 100...

ادامه مطلب
تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

اقامت کاری سوئد و اقامت کادر درمان در سوئد کاملا با هم متفاوت است؛ کادر درمان در حین انجام مراحل اقامتی خود به هیچ عنوان اجازه کار ندارند؛ به این معنی کادر درمان بعد از یک‌سال خواندن زبان سوئدی و قبولی در آزمون آن، شرکت در آزمون رشته تخصصی خود، گذراندن کارآموزی و به...

ادامه مطلب
مزایای اقامت کاری سوئد

مزایای اقامت کاری سوئد

از مزایای اقامت کاری سوئد که شامل استخدام و ثبت شرکت می‌شود، رایگان شدن هزینه تحصیل و خدمات پزشکی و درمانی برای خودتان و همسر و فرزندان شماست. شما به‌عنوان شهروند کشور سوئد قلمداد شده و ده شماره سوئدی دریافت خواهید کرد. [video width="720" height="720"...

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.