انتخاب صفحه
کسب اقامت کاری کشور اسکاتلند به همراه خانواده در سال 2022

کسب اقامت کاری کشور اسکاتلند به همراه خانواده در سال 2022

اگر قصد دارید برای زندگی، کار، تحصیل، بازدید یا سرمایه‌گذاری به اسکاتلند بیایید، مهم است که مطمئن شوید اطلاعات درستی در دسترس دارید. در حال حاضر، تصمیمات در مورد ویزا و مهاجرت به اسکاتلند تحت‌نظر دولت بریتانیا صورت می‌گیرد؛ بنابراین هنگام بررسی گزینه‌های خود جهت مهاجرت به این کشور اروپایی، این موضوع را در نظر داشته باشید.

اسکاتلند به دلیل استقبال گرم و صمیمانه برای همه کسانی که به این کشور بیایند، شهرت خوبی دارد. در واقع، این استقبال به قدری خوب است که برخی هرگز نمی‌خواهند آن را ترک کنند و واقعاً نمی‌توانیم آنها را سرزنش کنیم.

اگر برای گردشگری یا سفرهای کاری کوتاه به این کشور سفر می‌کنید، گاهی اوقات امکان سفر بدون ویزا وجود دارد. با این حال، هر کسی که بریتانیایی یا ایرلندی نیست معمولاً برای بازدیدهای طولانی‌تر از اسکاتلند از جمله برای کار یا تحصیل به ویزا نیاز دارد.

وقتی نوبت به فرصت‌های شغلی می‌رسد، اسکاتلند چیزی برای همه دارد. تا آنجا که به ما مربوط می‌شود، اگر شما مهارت دارید، اسکاتلند هم فرصت کاری مد نظر شما را دارد.

شرایط عمومی کار در اسکاتلند

اگر در اسکاتلند کار می‌کنید، ممکن است واجد شرایط دریافت بازنشستگی دولتی باشید که توسط دولت اسکاتلند ارائه می‌شود. این یک پرداخت هفتگی است که با رسیدن به سن بازنشستگی کشوری ۶۵ساله به شما پرداخت می‌شود. مهم است که به خاطر داشته باشید که مبلغی که شما واجد شرایط دریافت آن هستید بستگی به تعداد سال‌هایی دارد که از حقوق خود در بریتانیا به بیمه ملی پرداخت کرده‌اید.

کارفرمایان در اسکاتلند به همه کارکنان یک طرح بازنشستگی در محل کار پیشنهاد می‌دهند تا مطمئن شوند که همه برای آینده خود آماده هستند. طرح ثبت‌نام خودکار که در سال 2012 راه‌اندازی شد، تضمین می‌کند که همه به طور خودکار در یک طرح ثبت‌نام می‌شوند، اگرچه در صورت تمایل، گزینه انصراف وجود دارد.

مرخصی با حقوق

در اسکاتلند، تمام زحمات شما با مقدار سخاوتمندانه‌ای از مرخصی با حقوق پاداش داده می‌شود، زیرا دولت اسکاتلند بر این باور است که تمامی کارکنان این کشور شایسته آن هستند! زمان تعطیلات شما که به عنوان “مرخصی سالانه” شناخته می‌شود، بر اساس تعداد روزهای کار محاسبه می‌شود.

اگر به صورت تمام‌وقت (پنج روز در هفته) کار می‌کنید، معمولاً هر سال حداقل 28 روز مرخصی سالانه را دارید. همچنین شایان ذکر است که بسیاری از شرکت‌ها به صلاحدید خود بیش از این زمان تعیین شده را به کارکنان خود ارائه می‌دهند تا آنها مدت‌زمان طولانی‌تری را برای استراحت کردن سپری کنند.

اگر پاره‌وقت کار می‌کنید، نگران نباشید، هنوز هم تعطیلات سالیانه شامل حال شما نیز می‌شود! شما می‌توانید تعداد روزهایی را که حق دارید با ضرب کردن در تعداد روزهای کاری خود در هفته محاسبه کنید؛ بنابراین، اگر سه روز در هفته کار می‌کنید، حق دریافت مرخصی سالیانه بین هشت تا شانزده روز را دارید!

ویزای کاری اسکاتلند

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتیم، اسکاتلند با قوانین و مقررات ویزا مانند بقیه بریتانیا اداره می‌شود. لازم است بدانید، تعدادی دسته‌بندی ویزای تجاری ویژه وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که اسکاتلند یک مقصد رقابتی برای سرمایه‌گذاری باقی می‌ماند.

ویزای کاری اسکاتلند

بسته به دلیل ورود به اسکاتلند، تعدادی گزینه برای افرادی که نیاز به ویزای انگلستان دارند وجود دارد.

برخی از گزینه‌ها کوتاه‌مدت هستند و امکان بازدید از اسکاتلند برای جستجوی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری را فراهم می‌کنند. گزینه‌های دیگر دائمی‌تر هستند و امکان جابه‌جایی دائمی طولانی‌مدت سرمایه‌گذاران و کارکنان کلیدی را فراهم می‌کنند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار اسکاتلند

قبل از اینکه بتوانید درخواست اقامت کاری اسکاتلند را بدهید، باید شرایط مجوز کار زیر را داشته باشید

 • از یک کارفرمای دارای مجوز بریتانیا که به عنوان حامی مالی شما عمل می‌کند، یک پیشنهاد کار تأیید شده دریافت کرده باشید
 • گواهی حمایت صادر شده توسط کارفرمای حامی خود را در اختیار داشته باشید تا به مأمور سفارت ارائه دهید
 • ارزیابی مبتنی بر امتیاز را حتماً در رزومه خود قرار دهی
 • پاسپورت معتبر
 • چند قطعه عکس که اخیراً گرفته شده است
 • هدف از برنامه شامل جزئیات سفر خود و محل اقامتتان در اسکاتلند
 • دعوت‌نامه
 • شواهد اشتغال فعلی
 • اثبات توانایی مالی

نرخ بیکاری در اسکاتلند

نرخ بیکاری اسکاتلند در سه ماه منتهی به آگوست 2022، چیزی حدود 3.3 درصد بوده است، در حالی که در ماه قبل این رقم حدود 3.2 درصد بود. در این بازه زمانی، نرخ بیکاری اسکاتلند در زمستان 1992/93 که به 10.8 درصد رسید، در بالاترین میزان خود قرار داشت و در مارس 2019 که تنها 3.1 درصد بود، به کمترین میزان خود رسید.

میزان حقوق در اسکاتلند

برای یک بزرگسال مجرد بدون فرزند، حقوق خوب چیزی بیش از 33000 تا 40000 پوند خواهد بود. اگر یک خانواده و دو بزرگسال شاغل دارید، دستمزد مجموع حداقل 60000 پوند است که حقوق خوبی برای گذراندن زندگی در اسکاتلند است.

به طور کلی، طبق گزارش پارلمان اسکاتلند، حقوق توصیه شده برای داشتن یک زندگی معمولی در اسکاتلند چیزی حدود 35000 پوند یا کمی بالاتر از میانگین دستمزد 31605 پوند است.

این مبلغ به شما امکان می‌دهد زندگی راحتی داشته باشید که در آن می‌توانید آپارتمان‌های یک یا دو خوابه، مواد غذایی ماهانه یا پول کافی برای غذا خوردن در رستوران‌ها داشته باشید و حتی می‌توانید مبلغی از پول را صرفه‌جویی کرده و برای پس‌انداز کنار بگذارید یا حتی پرداخت ماهیانه قسطی برای خرید یک ماشین را داشته باشید.

مشاغل مورد نیاز 2022 اسکاتلند

در ادامه به بررسی چند شغل محبوب و پرتقاضا در اسکاتلند می‌پردازیم تا با جزئیات این مشاغل در اسکاتلند بیشتر آشنا شویم

مراقبت‌های بهداشتی

سرویس بهداشت ملی اسکاتلند (NHS) بزرگ‌ترین کارفرما در این کشور است که برای افراد در بیش از 70 حرفه مختلف شغل فراهم می‌کند. این بدان معنی است که فرصت‌های هیجان‌انگیز زیادی در بالا و پایین کشور برای افرادی که به دنبال کار در بخش بهداشت و مراقبت‌های اجتماعی هستند وجود دارد.

مشاغل مورد نیاز 2022 اسکاتلند

دولت اسکاتلند روزمره درخواست‌های کارکنان واجد شرایط خارج از بریتانیا را بررسی می‌کند، تا اسکاتلند را به بهترین گزینه برای آرزوهای شغلی شما تبدیل ‌کند؛ بنابراین، خواه شما یک متخصص پزشکی در حوزه زیبایی، پرستاری آموزش‌دیده، حتی یک متخصص بهداشت مرتبط، دانشمند مراقبت‌های بهداشتی یا دارای تجربه در زمینه‌های دیگر صنعت مراقبت‌های بهداشتی  مانند خدمات اداری یا پشتیبانی باشید بهتر است شانس خود را در اسکاتلند امتحان کند، چرا که این کشور به دنبال جذب نیروی کار ماهری مثل شماست.

تدریس و آموزش

معلمی یکی از پرارزش‌ترین حرفه‌های موجود است و اسکاتلند مکانی عالی برای شروع حرفه‌ای در تدریس است. به هر حال، کشور اسکاتلند قرن‌هاست که جهان را در تعهد خود به تعالی در آموزش رهبری کرده‌ است. شور اسکاتلند در واقع اولین کشوری بوده که در قرن هفدهم آموزش همگانی را به پسران و دختران ارائه داده است.

در اسکاتلند، می‌توانید از رضایت شغلی که شخصاً چالش‌برانگیز است لذت ببرید، در حالی که حقوق رقابتی، طرح بازنشستگی عالی، چشم‌انداز توسعه شغلی و حق تعطیلات سخاوتمندانه را ارائه می‌دهید.

فن آوری‌ها

اتصال به صنعت فناوری اسکاتلند نمی‌تواند آسان‌تر از وضع کنونی باشد، چرا که شرکت‌ها، منابع و زیرساخت‌های مناسب همه در جلوی شما هستند. به راحتی می‌توان فهمید که چرا شرکت‌های جهانی مانند CGI،Hewlett Packard  و Outplay اسکاتلند را به عنوان خانه خود انتخاب کردند.

هر ساله بیش از 10000 دانشجو در رشته‌های نرم‌افزاری و مرتبط با دیجیتال از دانشگاه‌های اسکاتلند فارغ‌التحصیل می‌شوند. علاوه بر این، اسکاتلند در حال حاضر بیش از 161000 نفر را در بیش از 10000 شرکت فناوری و مهندسی استخدام می‌کند که بر تعهد این کشور به بخش فناوری تأکید دارد.

علوم

اگر به دنبال شغلی در زمینه علوم هستید، ممکن است برایتان جالب باشد که بدانید اسکاتلند خانه یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های علوم زیستی در اروپا است. تحقیقات پیش‌گام کشور اسکاتلند، در کنار بیمارستان‌ها، کلینیک‌های دارویی و سازمان‌های مشهور جهانی به این معنی است که در اسکاتلند، می‌توانید مفاهیم جدیدی را به زندگی و محصولاتی که زندگی را تغییر می‌دهند داده و آنها را برای مصرف به بازار بیاورید.

از دانشمندان، فناوری روز و محققان عملی گرفته تا مدیران عامل و فروش و بازاریابی، فرصت‌های هیجان‌انگیزی در هر سطحی وجود دارد تا شما بتوانید در شغل خود شکوفا شوید. پس مطمئن باشید که مهاجرت به اسکاتلند می‌تواند موفقیتی باشد که به دنبال آن هستید!

نحوه کاریابی در اسکاتلند

راه‌های مختلفی برای یافتن کار در اسکاتلند، بریتانیا و خارج از کشور وجود دارد.

اگر بیکار هستید

 • برای کمک در یافتن شغل و هرگونه مزایایی که ممکن است مستحق آن باشید، به نزدیک‌ترین Jobcentre Plus  خود در اسکاتلند مراجعه کنید.
 • کارآموزی مدرن و تحصیلات تکمیلی
 • کارآموزی مدرن و کارآموزی فارغ‌التحصیل راهی برای یادگیری در محل کار، کسب تجربه مورد نیاز و تلاش برای کسب مدرک است.
 • در مورد تبدیل‌شدن به یک کارآموز مدرن یا فارغ‌التحصیل می‌توانید با مراجعه به سایت کنسولگری اسکاتلند مطالب بیشتری بیاموزید.

مشاوره شغلی اسکاتلندی

دنیای کار من، یک وب‌سایت جامع است که می‌تواند در هر مرحله از زندگی کاری به شما کمک کند. این کمک‌ها می‌تواند از یافتن اطلاعات در مورد

 • انتخاب شغل
 • یادگیری و آموزش
 • درخواست برای مشاغل
 • ایجاد تغییر شغلی
 • برخورد با افزونگی
 • حمایت از بازنشستگان و جانبازان نیروهای مسلح

نحوه کاریابی در اسکاتلند

بوده تا خدمات جانبی آن‌ها که می‌تواند به شما کمک کند تا در هر مرحله از راه، از تحقیق در مورد مشاغل گرفته تا ساختن اولین رزومه خود، به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید فرصت‌های یادگیری و آموزش را در این وب‌سایت جستجو کنید و شغل‌های خالی را به صورت آنلاین پیدا کنید.

در منطقه خود کار کنید

شما می‌توانید برای کار در شورای محلی خود در طیف وسیعی از نقش‌ها و خدمات شغلی درخواست دهید. برای مشاهده، جستجو و درخواست مشاغل در منطقه خود از myjobscotland دیدن کنید.

برای کار در بریتانیا یا خارج از کشور اقدام کنید

درGOV.uk، مشاغل تمام‌وقت یا پاره‌وقت در بریتانیا و خارج از کشور را جستجو کرده و برای فرصت‌های شغلی گوناگون درخواست دهید.

برای دسترسی به سرویس یافتن شغل به GOV.uk مراجعه کنید، سپس شما می‌توانید به راحتی اطلاعاتی در مورد ثبت‌نام برای یک حساب کاربری و روش‌های دیگر برای درخواست شغل را پیدا کنید.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در اسکاتلند

در اسکاتلند سازمان‌های زیادی وجود دارند که به صورت آنلاین می‌توانند به شما کمک ‌کنند، اگر در بازار کار تازه‌وارد هستید، با توجه به تغییر شغل، نیاز به کمک برای نوشتن رزومه یا آماده‌سازی مصاحبه دارید. اگر بیکار هستید و مدعی مزایا هستید، همچنین می‌توانید برای کمک و مشاوره با مربی کار محلی خود تماس بگیرید.

وب‌سایت Skills Development Scotland به شما کمک می‌کند تا گزینه‌های شغلی خود را در نظر بگیرید، همچنین شما می‌توانید در این وب‌سایت قابلیت استخدام و مهارت‌های مبتنی بر کار خود را تقویت کنید.

کمک ویژه استخدام برای جوانان

اگر برای تصمیم‌گیری در مورد مسیر شغلی مناسب شما به کمک نیاز دارید، وب‌سایت دولت‌های اسکاتلند در حال توسعه نیروی کار جوان (DYW) اطلاعات مفید زیادی در مورد آموزش و کارفرمایان جهت آماده‌سازی بهتر جوانان برای دنیای کار دارد.

وب‌سایت Prince’s Trust in Scotland می‌تواند به جوانان 11 تا ۳۰ساله که با بزرگ‌ترین موانع برای دستیابی به موفقیت در تحصیل، کار یا تجارت روبرو هستند، کمک کند.

ویزای همراه کاری اسکاتلند

آیا شما قصد مهاجرت کاری به اسکاتلند را دارید و مطمئن نیستید آیا می‌توانید خانواده خود را با خود یا پس از مدتی به این کشور بیاورید؟ یا برای کسب اقامت خانواده خود چه کاری باید انجام دهید؟ ما در این بخش درباره قوانین تدارکات و مهاجرت برای آوردن خانواده با خود به اسکاتلند بیشتر توضیح خواهیم داد. در بیشتر موارد، قبل از سفر خانواده خود به اسکاتلند، باید برای ویزاها یا مجوزهای مورد نیاز آنها به دولت اسکاتلند درخواست دهید.

خوب است بدانید، قوانین مربوط به آوردن خانواده در هنگام نقل مکان به اسکاتلند به ویزایی که با آن به اینجا مهاجرت می‌کنید و ملیت خانواده شما بستگی دارد.

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، در بیشتر موارد قبل از سفر خانواده خود به اسکاتلند و بریتانیا باید برای ویزای یا مجوزهای مورد نیاز درخواست کسب اقامت خانواده خود را به مراکز صدور ویزا در اسکاتلند تحویل دهید. اگر این مراکز مدارک لازم را نداشته باشند، این اختیار به مأموران کنترل مرزی داده شده است تا از ورود خانواده شما  به بریتانیا امتناع کرده و خانواده شما را به خانه بازگردانند.

بسته به ویزایی که برای آن درخواست می‌کنید، باید به صورت آنلاین یا در یک مرکز درخواست ویزای بریتانیا را ارسال یا ثبت نمایید. شما می‌توانید این پروسه‌های کاری را اغلب در سفارتخانه‌ها، کنسولگری‌ها یا کمیسیون‌های عالی بریتانیا که در سراسر جهان حاضر هستند، پیگیری نمایید.

زمان‌های پردازش بسته به نوع مدرکی که برای آن درخواست می‌کنید و کشوری که از آن درخواست می‌کنید متفاوت است.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در اسکاتلند

نکته قابل توجه این است که در مورد اخذ اقامت کشور اسکاتلند، روش‌های مختلفی برای درخواست تابعیت بریتانیا بر اساس شرایط شما وجود دارد.

اگر به بیش از یک روش واجد شرایط هستید، می‌توانید انتخاب کنید که کدام روش را درخواست کنید.

ممکن است به دلیل ابتلا به ویروس کرونا (COVID-19) پردازش برنامه‌ها بیشتر از حد معمول طول بکشد. این تأثیری در تصمیم‌گیری نخواهد داشت. زمان اضافی برای ثبت‌نام بیومتریک، ارائه اطلاعات اضافی و ترتیب مراسم شهروندی مجاز خواهد بود. اگر به مدارک خود در تاریخ خاصی نیاز دارید، از طریق پست درخواست نکنید.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در اسکاتلند

اگر برای شهروندی درخواست داده‌اید، باید اجازه اقامت در بریتانیا را تا زمانی که تابعیت دریافت کنید، داشته باشید. اجازه شما باید تا زمانی که مراسم شهروندی خود را انجام دهید ادامه یابد.

اگر بر اساس طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا دارای مرخصی نامحدود (ILR) یا مستقر یا از پیش مستقر شده‌اید، این به عنوان اجازه اقامت به حساب می‌آید.

آخرین مهلت درخواست برای طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا برای اکثر افراد 30 ژوئن 2021 بود. اگر تا مهلت مقرر برای طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا درخواست نداده باشید، ممکن است همچنان بتوانید درخواست دهید.

اگر در انگلستان متولد شده‌اید

مهم است بدانید، اگر در انگلستان متولد شده باشید، به طور خودکار تابعیت بریتانیا را دریافت نمی‌کنید. اخذ تابعیت انگلستان بستگی به زمان تولد شما و شرایط والدینتان دارد. باید بررسی کنید که آیا شهروند بریتانیا هستید یا خیر و تنها تولد شما در این کشور سندی کافی بر اخذ تابعیت بریتانیا یا اسکاتلند به حساب نمی‌آید.

در هر حال زیاد نگران نباشید، اگر در بریتانیا متولد شده باشید و به طور خودکار شهروند بریتانیا نباشید، ممکن است واجد شرایط درخواست شهروندی باشید، پس به دنبال روند قانونی اخذ تابعیت خود باشید.

اگر با یک شهروند بریتانیایی ازدواج کرده یا در شراکت مدنی با آن هستید

برای درخواست به عنوان همسر یا شریک مدنی یک شهروند بریتانیایی باید در 3 سال گذشته در بریتانیا زندگی کرده باشید.

همچنین باید یکی از این موارد را داشته باشید

 • مرخصی نامحدود برای اقامت (ILR)
 • وضعیت مستقر تحت طرح اسکان اتحادیه اروپا
 • اگر این کار را انجام دهید، واجد شرایط درخواست شهروندی بلافاصله خواهید بود.
 • اگر مرخصی نامحدود برای اقامت دارید (ILR)
 • معمولاً بعد از 5 سال زندگی در بریتانیا می‌توانید برای ILR درخواست دهید.
 • برای درخواست شهروندی با ILR معمولاً باید 12 ماه پس از دریافت آن در بریتانیا زندگی کرده باشید.
 • اگر «وضعیت مستقر» تحت طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا دارید
 • برای درخواست شهروندی با وضعیت مستقر معمولاً باید 12 ماه پس از دریافت آن در بریتانیا زندگی کرده باشید.
 • اگر برای طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا درخواست نکرده‌اید

ممکن است همچنان بتوانید برای وضعیت اقامت تحت طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا درخواست دهید. سپس می‌توانید از این برای درخواست شهروندی استفاده کنید.

همان‌طور که بالاتر گفتیم، آخرین مهلت درخواست برای طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا برای اکثر افراد 30 ژوئن 2021 بود. اما در بعضی موارد با ارائه «دلایل منطقی» برای عدم امکان درخواست تا مهلت مقرر ارائه شده توسط دولت، همچنان می‌توانید درخواست دهید.

راه‌های دیگری که می‌توانید واجد شرایط باشید

شما ممکن است واجد شرایط درخواست شهروندی باشید اگر

 • شما یک پدر و مادر انگلیسی دارید
 • شما نوع دیگری از ملیت بریتانیایی دارید
 • شما یک والدین با تابعیت سرزمین‌های خارج از کشور بریتانیا دارید
 • شما بی تابعیت هستید
 • شما قبلاً تابعیت خود را رها کرده‌اید (انصراف داده‌اید).
 • سایر شرایط خاص برای شما اعمال می‌شود

سخن نهایی

اسکاتلند با جمعیتی در حدود 5.45 میلیون نفر، بازار کار منحصر به فرد و متنوع خود را دارد. همچنین یکی از مهم‌ترین مزایای کشور اسکاتلند این است که طیف گسترده‌ای از فرصت‌های شغلی را ارائه می‌دهد، به عنوان مثال در شهرهای آن، مشاغلی در خدمات مالی، ساخت‌وساز، لجستیک، دیجیتال، صنایع نفت و گاز یافت می‌شود.

در حالی که در پارک‌های ملی زیبای اسکاتلند، هایلند و مناطق ساحلی، گردشگری و مهمان‌نوازی از جمله بخش‌های کلیدی هستند.

ما همچنین شاهد استخدام قابل توجهی از بخش مراقبت اجتماعی بزرگسالان در اکثر مناطق کشور هستیم.

پس فرصت را غنیمت شمرده و هم اکنون با پر کردن فرم مشاوره تهیه شده در زیر برای کسب اقامت کاری اسکاتلند اقدام نمایید تا کارشناسان ما در ریسا گروپ در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار نمایند.

منابع

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به اسکاتلند

 

رزرو وقت مشاوره حضوری اقامت کاری

بارگذاری...

مطالب مرتبط

حق اولاد در سوئد

حق اولاد در سوئد

سوئد از جمله از کشورهایی است که در شمال قاره‌ی اروپا در منطقه‌ی اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور که بزرگ‌ترین شهر سوئد نیز می‌باشد، استکهلم نام دارد. از نظر مساحت سوئد، چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. سوئد عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت...

ادامه مطلب
بالاترین حقوق در سوئد

بالاترین حقوق در سوئد

سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار و تحصیل است. به این جهت که این کشور از نظر اقتصادی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد؛ همچنین نرخ پایین بیکاری برای جویندگان کار همواره جذاب بوده است. مشاغل مورد نیاز کشور سوئد هر کشور همیشه زمینه ای برای اشتغال افراد تحصیل کرده و...

ادامه مطلب
بازنشستگی در سوئد

بازنشستگی در سوئد

سوئد، کشوری واقع در شمال قاره‌ی اروپا می‌باشد که با کشور‌هایی نظیر فنلاند و نروژ مزر مشترک دارند. شمال این کشور، سرد و قطبی است در حالی که اغلب مناطق جنوبی و مرکزی آن برای زندگی مناسب‌تر می‌باشد. زبان رسمی مردم سوئد ترکیبی از زبان آلمانی، دانمارکی و نروژی می‌باشد....

ادامه مطلب
اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای یکی از سریع‌ترین راه‌های اقامت در  این کشور است که در این نوشه قصد داریم راهکارهایی را به شما بگویم تا با مدارک فنی خود به راحتی اقامت دائم در سوئد را بگیرید. امروزه کشور سوئد به یکی از مهاجر پذیر‌ترین نقاط جهان تبدیل شده است به گونه‌ایی...

ادامه مطلب
آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

دوستان عزیز با ویدیو دوم از قسمت رزومه نویسی در خدمتتان هستیم. در این قسمت، سایت و نحوه نوشتن رزومه را به شما معرفی کرده و آموزش می‌دهیم. سایتی که به شما معرفی می‌کنیم، سایت اداره کار سوئد است که می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید:...

ادامه مطلب
محاسبه تمکن مالی سوئد

محاسبه تمکن مالی سوئد

نفر اصلی هر ماه 8600 کرون، همراه بزرگسال 3600 کرون در ماه، همراه زیر 18 سال 2500 کرون در ماه نرخ حدودی ارز رو میتوانید از سایت زیر چک کنید. Bonbast.com اطلاعات تکمیلی رو در سایت اداره مهاجرت سوئد ملاحضه بفرمایید. اطلاعات کامل در مورد محاسبه تمکن مالی در پکیج 0 تا 100...

ادامه مطلب
تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

اقامت کاری سوئد و اقامت کادر درمان در سوئد کاملا با هم متفاوت است؛ کادر درمان در حین انجام مراحل اقامتی خود به هیچ عنوان اجازه کار ندارند؛ به این معنی کادر درمان بعد از یک‌سال خواندن زبان سوئدی و قبولی در آزمون آن، شرکت در آزمون رشته تخصصی خود، گذراندن کارآموزی و به...

ادامه مطلب
مزایای اقامت کاری سوئد

مزایای اقامت کاری سوئد

از مزایای اقامت کاری سوئد که شامل استخدام و ثبت شرکت می‌شود، رایگان شدن هزینه تحصیل و خدمات پزشکی و درمانی برای خودتان و همسر و فرزندان شماست. شما به‌عنوان شهروند کشور سوئد قلمداد شده و ده شماره سوئدی دریافت خواهید کرد. [video width="720" height="720"...

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.