انتخاب صفحه
مهاجرت به ولز

مهاجرت به ولز

آیا کشور ولز‌،مکان مناسبی برای مهاجرت به اروپا محسوب می‌شود؟اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به مهاجرت به کشور ولز،فکر می کنند،بایستی گفت این مقاله مختص خود شکا نوشته شده است تا به فرهنگ مردم،اطلاعات کلی و روش های مهاجرت به ولز آشنا شوید.تا انتها این مطلب با این ریسا گروپ همراه باشید تا به پاسخ عمده سوالات خود در مورد نحوه اخذ اقامت کشور ولز دست پیدا کنید.شایان ذکر است که اگر از جمله افرادی که هستید به دنبال اخذ اقامت کاری کشور های اروپایی و یا ادامه تحصیل در اروپا هستید،می توانید با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا شکا عزیزان را در راستا اخذ اقامت و مهاجرتی موفق به کشور مورد نظرتان راهنمایی کنند.در ادامه مقاله به بررسی شرایط کلی کشور ولز و روش های اخذ اقامت این کشور می پردازیم.

 

مهاجرت به کشور ولز در یک نگاه

رفته رفته شهری با مساحت کم در کشور انگلستان دستخوش تغییرات زیادی شد و سالیانه افرادی زیادی برای مشاهده و گردش در این شهر به جون غربی کشور انگلستان سفر کردند.امروزه در این کشور ولز که تحت اداره مدیریت این کشور تحت کنترل سلطنت بریتانیا می باشد،سالیانه جشنواره های زیادی از قبیل در مورد غذا،تکنولوژی و جشنواره های ادبی و حتی هنری نیز برگذار می شود.طبق آمار و ارقام اعلام شده کشور ولز جزو ۲۰۰ کشور برتر برای زندگی محسوب می شود.این کشور با جمعیت حدودا ۱۲ هزار نفری از جمله کوچکترین و کم جمعیت ترین کشور های جهان محسوب می شود.زندگی در ولز با جذابیت های و شادی ها فراوانی از قبیل برگذاری مسابقات ورزشی بسیار و جشنواره تنوع برای شهروندان به همراه دارد.از طرفی دیگر از معماری تاریخی و نوسالژی این کشور به عنوان یکی دیگر از جذابت ها می توان این کشور اشاره کرد،همین امر سبب آن شده تا کشور ولز به مقصدی برای فیلمبرداری،فیلم ها و سریال های تاریخی روز دنیا تبدیل شود.در ادامه به بررسی روش های مهاجرت به این کشور سر زنده میپردازیم.

مهاجرت به ولز

مهاجرت کاری

در حقیقت قوانین و مقررات در جهت اخذ اقامت کشور ولز به هر طریق با کشور انگلستان تغییر خاصی نمی کند.برای مهاجرت به کشور ولز در اولین اقدام لازم بایستی به اخذ یک پیشنهاد کاری فکر کنید و اقدامات لازم برای اخذ یک پیشنهاد شغلی از کارفرما مستقر در این کشور انجام دهید .اخذ پیشنهاد شغلی در این کشور به سه دسته جاب سیکر،جاب آفر و اسیکل ورک تقسیم بندی می شود.در حقیقت شما بایستی با توجه به موارد زیادی همچون نوع حرفه خود،روزمه کاری و سابقه کار یکی از این روش ها برای اخذ اقامت کاری کشور ولز انتخاب نماید.قطع به یقین تسلط شما نسبت به زبان انگلیسی و مهارت شما در حوزه مربوط تاثیر بسیاری در اخذ پیشنهاد کاری از این کشور دارد.

مهاجرت تحصیلی

تحصیل همیشه جزو پرطفدارترین و مقرون به صرفه ترین روش های مهاجرت به کشور مقصد بوده است.اما کشور ولز نسبت به دیگر کشور های اروپایی از موسسات آموزشی،دانشگاه و مدارس کمتری برخوردار است.شما بایستی در‌ اولین مرحله با ارسال مدارکی همچون ریز نمرات،آخرین مدرک تحصیلی و مدرک زبان معتبری به دانشگاه همچون دانشگاه وست منستر ولز،یک نامه پذیرش دریافت نمایید،سپس برای اخذ ویزا تحصیلی کشور ولز با ارائه مدارک لازم به کونسلگری کشور انگلستان در کشور مبدا مراجعه کنید.

سرمایه گذاری در کشور ولز

در حقیقت سرمایه گذاری در کشور مقصد از محبوب ترین و سریع ترین روش های مهاجرت به کشور ولز می باشد. سرمایه گذاری در کشور ولز روش های بسیاری دارد که از اساسی ترین و محبو ترین آن ها می توان به خرید ملک و کار آفرینی اشاره کرد.می توانید برای بررسی شرایط سرمایه گذاری در کشور به بررسی قوانین و مقررات مربوط در خصوص سرمایه گذاری در کشور انگلستان توجه کنید.بایستی این مورد را در نظر داشته باشید که در ابتدا باید سرمایه اولیه بالایی را برای سرمایه گذاری در ولز در نظر بگیرید.

میزان هزینه زندگی در کشور ولز

هزینه های مربوط به زندگی روزمره در کشور مقصد،از جمله فاکتور های اساسی و مهم می باشد که بایستی قبل از مهاجرت تجزیه و تحلیل شود.به طور کلی می توان به موضوع اشاره کرد که هزینه های زندگی در کشور ولز با هزینه های زندگی در کشور انگلستان برابری می کند.هزینه های مربوط به زندگی روزمره از قبیل حمل نقل،پوشاک و غذا برای یک فرد بزرگسال به طور سالیانه حدود ۳۵ الی ۴۰ هزار دلار در سال تخمین زده شده است.هر چند مواردی همچون موقعیت زندگی و سب زندگی نقشی مهم در تعیین میزان هزینه های زندگی در کشور مقصد دارد.

معایب و مزایای مهاجرت به کشور ولز

قطعا هر کشور در خصوص مهاجرت مزایا و معایب مختص به خود را دارد.بهترین این است که فرد مهاجر از تمامی ابعاد کشور مقصد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.در حقیقت طبق شواهد موجود،آمار ها اعلام شده توسط نهاد های جهانی و نظر افرادی که موفق به اخذ اقامت کشور ولز شده اند،این کشور یکی از مناسب ترین انتخاب های دنیا حال حاضر امروز برای مهاجرت و ادامه زندگی محسوب می شود.رفت آمد آسان،سطح بالای نشاط در جامعه،قیمت پایین املاک و حتی آپارتما و جاذبه های گردشگری و توریستی این کشور جذاب و دلایل بسیار دیگر این کشور را به یک انتخاب ایده آل برای ادامه زندگی و مهاجرت تبدیل کرده است.در خصوص معایب بایستی گفت با توجه به این که این کشور در حمایت سلطنت بریتانیا برخوردار است و امکانات گسترده ایی برخوردار است،نمی توان معایب آنچنانی برای کشور ولز به جز سنگین بودن های هزینه زندگی در نظر گرفت.در حقیقت نمودار قیمت ها در این کشور کوچک با شهر گرانی مانند لندن برابری می کند و هزینه های زندگی روزمره بسیار بالاست.

کیفیت زندگی در کشور ولز

با توجه به این که سیاست گذاری ها،قوانین و مقررات این کشور از خط مشی ها کشور انگلستان پیروی می کند،می‌توان گفت این کشور بر خلاف وسعت کم از جذابیت های بسیار و کیفیت زندگی بالایی برخوردار است.افرادی بسیاری حتی پس از مهاجرت به کشور انگلستان،تصمیم بر این گرفته اند که به دلایلی متنوعی که ذکر شد،برای اقامت کشور ولز را انتخاب کنند.اگر شما از جمله افرادی هستید که در‌ کنار کیفیت زندگی بالا به دنبال آسایش و فرار از شلوغی های کلان شهر های هستید،کشور ولز می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.شایان ذکر است که اگر از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور ولز،انگلستان و یا دیگر کشور های اروپایی را دارید می توانید با کارشناسان در جهت وقت مشاوره تماس حاصل فرمایید.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور ولز بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به ولز

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.