انتخاب صفحه
مهاجرت به سریلانکا

مهاجرت به سریلانکا

اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور سریلانکا را دارید،این مقاله برای شخص شما تهیه شده است.اگر تا انتها این مطلب با ما همراه باشید با موضوعاتی همچون،نحوه اخذ اقامت کشور سریلانکا،روش های مهاجرت به کشور سریلانکا،نحوه اخذ اقامت کاری کشور سریلانکا،هزینه های زندگی در کشور‌ سریلانکا و دیگر موضوعات حول محور مهاجرت به کشور سریلانکا آشنا می شوید.شایان ذکر است اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور سریلانکا را دارید یا حتی اگر قصد مهاجرت و تحصیل به کشور های قاره اروپا و آسیا را دارید،با کارشناسان مجرب تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را در راستا اخذ اقامت کسور مورد نظرتان راهنمایی بکنند.

معرفی کلی

کشور سریلانکا در سال های گذشته به عنوان یکی از کشور هایی با جاذبه گردشگری فراوان مورد توجه قرار گرفته است.کشور سریلانکا جزو کشور هایی با جاذبه توریستی و گردشگری فراوان است،در حقیقت مردم زیادی برای تماشای پارک های طبیعی،منظره های باستانی طبیعت بکر این کشور به سریلانکا سفر می کنند.کشور سریلانکا جور کشورهایی محسوب می شود که توانسته در سال های اخیر درآمد فراوانی از طریق صنعت گردشگری به دست آورد و از این صنعت توانسته نیرو کار فراوانی طی سال های گذشته از دیگر کشور ها جذب کند.

مهاجرت به سریلانکا

سریلانکا در حقیقت،جزیره ایی است در سواحل جنوبی کشور هند،که با اقیانوس هند و تنگه پالک هم مرز است.قسمت مرکزی این جزیره از کوه ها مرتفع و قسمت شمالی این جزیره از دشت هایی سرسبز واقع شده است.این جزیره همچنان توسط سیستم حکومتی اداره می‌شود و دولت مرکزی در برنامه ریزی اقتصاد مشارکتی نقش مهمی را ایفا می کند.لازم به ذکر است که کشور سریلانکا از اعضای توافقنامه تجاری آسیا و اقیانوسیه محسوب می شود.روش های گوناگونی جهت مهاجرت به کشور سریلانکا وجود دارد که در ادامه مطلب تیم ریسا گروپ قصد دارد،شما عزیزان با هر یک از آن ها آشنا کند.

 

روش های مهاجرت به سریلانکا

 

خیلی از بعد یک سری تحقیقات جزئی و کوتاه مدت تصمیم به مهاجرت می گیرند،در صورتی که شما بایستی اطلاعات و جزئیات دقیقی از شرایط کشور مقصد داشته باشید تا موفق به اخذ اقامت آن کشور و ایجاد یک تجربه دل نشین از مهاجرت شوید.کشور سریلانکا طی سال های اخیر در میان کشور های مهاجر پذیر آسیایی،نام خود را جا داده است.خیلی از افراد که علاقه مند به جاذبه های گردشگری هستند،شانس خود را برای اخذ اقامت این کشور امتحان کرده اند و بسیاری از آن ها موفق به مهاجرت به این کشور شده اند.روش هایی مه می تواند به اخذ اقامت این کشور ختم شوند شمال روش هایی همچون کار،تحصیل،سرمایه گذاری و حتی ازدواج به یک فرد سریلانکایی تبار خواهد،که در این قسمت هر یک از آن ها را بررسی خواهیم کرد.

مهاجرت از طریق کار به کشور سریلانکا

مهاجرت از طریق کار،جزو پر طرفدارتریم روش هی در جهت اخذ اقامت کشور مقصد است.اگر شما از جمله افرادی که هستید که قصد دارای اقامت کاری کور سریلانکا را اخذ نمایید،در ابتدا بایستی این حقیقت را بپذارید که کشور سریلانکا در مقایسه با کشور های اروپایی مانند سوئد و نروژ،مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری و ادامه زندگی از این طریق نیست.به طور کلی بایستی علاوه بر این، به سختی مسیر اخذ اقامت کاری کشور سریلانکا نیز توجه داشته باشید.در طول سال کشور هایی مانند آلمان واتریش از طریق ویزای جستجو کار مهاجران کار زیادی جذب می کنند.ادامه برای اخذ اقامت کاری کشور سریلانکا پس از متقاعد کردن کارفرما مستقر در کشور سریلانکا،کارفرما شما باشد با یک دعوتنامه موقعیت حضور شما را در بازار کار کشور سریلانکا را فراهم کند.در غیر صورت دولت این کشور به شما اجازه ورود به سریلانکا را نخواهد داد.در جهت اخذ اقامت کاری کشور سریلانکا،متقاضای بایستی مدارکی همچون:عکس پاسپورت،گذرنامه دارای اعتبار،دعوتنمه از کارفرما مربوط و فیش پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزا کاری را ارائه دهد.

مهاجرت تحصیلی

همیشه تحصیل در دانشگاه های کشور مقصد،جزو روش هایی است که به اخذ اقامت کشور مقصد ختم می شود.در خصوص مهاجرت تحصیلی در ابتدا بایستی بدانید که در این کشوز اکثریت افراد موفق به اخذ مداراک تحصیلی از دانشگاه ها شده اند و جمعیت زیادی از آن ها علاوه بر زبان اصیل این کشور،بر زبان انگلیسی نیز تسلط دارند.پروسه مهاجرت از طریق تحصیلی به کشور سریلانکا،نسبت به دیگر کشور ها کمی متفاوت است.شما به عنوان دانش آموز برای تحصیل اگر بخواهید وارد مدارس کشور سریلانکا شوید بایستی تا قبل از شم ۱۸ سالگی اقدام کنید.برای تحصیل در دانشگاه ها کشور سریلانکا در هر مقطعی همچون کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا بایستی مدرک زبان آیتلس با حداقل ۶ ارائه دهید،هر چند مقطعی تحصیلی شما در تعیین میزان نمره مدرک زبان شما بسیار تاثیر گذار است.در حالت کلی اگر شما میخواهید روزمه تحصیلی و یا حتی مدرک زبان برای شما بسیار دردسر ساز نباشد،می توانید با پرداخت ۱۰ هزار روپیه در دانشگاه هایی خصوصی این کشور که رنک بالایی نیز برخوردار نیستند،تحصیل کنید،هر چند ما پیشنهاد می کنیم برای اخذ اقامت تحصیلی هر کشوری ما پیشنهاد می کنیم به اخذ مدرک زبان توجه ویژه ایی داشته باشید.شما برای اخذ اقامت تحصیلی این کشور بایستی مدارک همچون نامه پذریش از دانشگاه مورد نظر،گواهی تمکن مالی و زیر نمرات مقطع قبلی را ارائه دهید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به سریلانکا

سرمایه گذاری همیشه جزو برترین و خاص ترین روش ها برای اخذ اقامت کشور مقصد محسوب شده است.کشور سریلانکا جزو کشور هایی محسوب می شود که توانسته بواسطه جذب سرمایه گذاران زیاد از دیگر کشور،اقتصاد خود را پیشرفت داده و در این حوزه اقتصاد دستاورد های زیادی تا به الان داشته است،این موضوع باعث شده تا تولید ناخالص داخلی افزایش یابد.همین این مواردی می تواند دلایلی باشد که امروز دولت کشور سریلانکا ،شرایط خاصی برای اخذ سرمایه گذار تعیین کند

یکی از روش های سرمایه‌گذاری در کشور سریلانکا که احتمال زیاد به اخذ اقامت این کشور ختم می شود،خرید اوراق بهادار است.شما می تواند با خرید اوراق بهادار حداقل به مبلغ ۵۰ هزار دلار برای اخذ ویزا سرمایه گذاری این کشور اقدام نمایید.روش دیگر سرمایه گذاریدر خرید ملک که حداقل سرمایه اولیه برای اخذ اقامت کشور سریلانکا از این طریق بایستی ۵۰ هزار دلار آمریکا باشد.کشور سریلانکا در مقایسه به دیگر کشور ها به دلیل عدم کیفیت سطح زندگی نمی تواند مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری به نسبت کشور های اروپایی باشد.

مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از دیگر روش ها جهت اخذ اقامت کشور سریلانکا،ازدواج با یک شهروند سریلانکایی تبار است.دولت کشور سریلانکا برای افراد خارجی که بتوانید با یک شهروند سریلانکایی تبار ازدواج کند اقامت دائم و تابعیت صادر می کند.یکی از موضوعات حائز اهمیت برای دولت کشور سریلانکا،سوری نبودن ازدواج است،طوری که فرد متقاضا بایستی طی یک ایمیل علاقه خود را به همسر خود، به دولت سریلانکا اثبات کند.اگر مقامات و ناظران مربوط به سوری بودن ازدواج شما پی ببرند،سریعا بودن توجه به دلایلتان،شما را از کشور اخراج می کنند.اگر مقامات مربوط به این نتیجه برسند که شما علاقه مند به ازدواج هستید،دستور صدور نامه اقامت برای سما خواهند داد،هر چند قبل از این اقدام مدارک هویتی و پاسپورت شما مورد بررسی قرار می دهند.

یک نگاه کلی

اگر بخواهیم در نگاه، مهاجرت به کشور سریلانکا مورد بررسی قرار دهیم.می توان گفت برای سرمایه گذاری و تحصیل متقاضیان می توانند،انتخاب های مناسب تری داشته باشند و برای اخذ اقامت تحصیلی به کشور ها توسعه یافته تری مانند آلمان و سوئد توجه کنند،هر چند می توان در مقابل این موضوع به این موضوع هم توجه کنیم که برای افرادی که علاق مند به جاذبه های توریستی هستند برای کار و یا حتی تحصیل سریلانکا گزینه بسیار مناسبی می باشد.در خصوص زبان های رسمی این کشور می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که نگران عدم تسلط بر آن ها نباشیم زیرا اکثریت مردم سریلانکا بر زبان انگلیسی تسلط دارند.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور سریلانکا دارید و یا قصد اخذ اقامت تحصیلی کشور های اروپایی دارید می توانید با کارشناسان تیم ریساگروپ تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان در این راستا راهنمایی کنند.

 

شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور سریلانکا بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به سریلانکا

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.