انتخاب صفحه
مهاجرت به سینت کیتس

مهاجرت به سینت کیتس

این بار تیم ریسا گروپ قصد دارد،شما عزیزان را با روش های مهاجرت به کشور سینت کیتس از قبیل روش های همانند تحصیل،سرمایه گذاری و موقعیت شغلی که از رایج ترین روش های مهاجرت به کشور مقصد است، آشنا کند.اگر شما از جمله افردای هستید که قصد مهاجرت و اخذ اقامت این کشور را دارید،می‌توان گفت تمامی مطالب این مقاله مختص خود شماست،پس با تیم ریسا گروپ همراه باشید تا به بررسی موضوعات و جزئیات اساسی در خصوص مهاجرت به کشور سینت کیتس بپردازیم.شایان ذکر است که اگر به دنبال مشاوره و یا بررسی شرایط خود در خصوص مهاجرت و یا اخذ اقامت کشور مورد نظرتان هستید،کافی است با کارشناسان مجرب تیم ریسا گروپ برای تعیین وقت مشاوره و یا رفع ابهامات خود تماس حاصل فرمایید.در ادامه این متن به بررسی شرایط عمومی کشور سینت کیس و نحوه اخذ اقامت این کشور از روش های گوناگون می پردازیم.

بررسی روش های مهاجرت به کشور سینت کیتس

این کشور از جمله کشور هایی است که دارای حاکیمت مستقل است.در حقیقت حاکمیت مستقل این کشور به عناوینی با نام های کریستوفر و نویس شناخته شده است.در کشور در حقیقت به نوعی یک کشور دریایی و به نوعی جزیره ایی است که در شرق جزایر کارایب قرار گرفته است.اگر بخواهیم در مورد حاکمیت این کشور صادق باشیم،بایستی گفت که این کشور از زمان های قدیم در سلطه بریتانیا بوده و در حال از جمله کشور هایی است که مدیرت حاکمیت آن ها بر عهده ملکه انگلستان می باشد.همانطور که گفته شد این کشور در سلطه انگلستان است و زبان رسمی مردم آن انگلیسی است و در حال حاضر بر خلاف کوچک بودن وسعت این کشور و همین طور کم جمعیت بودن آن،پاسپورت سینت کیتس از ارزش بالایی برخوردار است و مزایای بسیاری زیادی را برای افرادی که موفق به اخذ پاسپورت این کشور شوند به همراه دارد.شکر از جمله مواد غذایی است که این کشور یه سرتاسر دنیا صادر می کند،می توان گفت علاوه بر تولید شکر،صنعت گردشگری از جمله صنایع درآمد زا برای این کشور به شمار می رود.در ادامه به بررسی روش های اخذ اقامت این کشور مپردازیم.

اقامت کاری سینت کیتس

یکی‌از روش های رایج در‌ راستا اخذ اقامت کشور مقصد،اخذ موقعیت شغلی در کشور مورد نظر می باشد.در حقیقت یکی از رایج ترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت سینت کیس،اخذ ویزا کاری این کشور می باشد.اخذ ویزا کاری سینت کیتس نیازمند این می باشد که فرد کارجو در ابتدا بتوانید از طریق شبکه اجتماعی مربوط و یا هر روش دیگری،یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما مستقر در این کشور اخذ نماید.در حقیقت شرکتی که شما را استخدام می کند و یا کارفرما شما بایستی پس از پذیرفتن شما در مصاحبه شغلی،بتواند با ارائه مدارک لازم برای شما مجوز کار اخذ نماید.در‌حال حاضر آمار ها و ارقام از نرخ بیکاری،نشان می‌دهد که کشور سینت کیتس برای اخذ اقامت کاری مناسب می باشد و اینکارو از نرخ بیکاری کمی برخوردار است.مدارک نمرد نیاز در جهت اخذ اقامت کاری سینت کیس به شرح زیر می باشد:

 

 • گواهی نامه پزشکی‌
 • فرم تکمیل شده اجازه کار
 • سه عکس به اندازه سایز عکس پاسپورت
 • گزارش عدم سو سابقه کیفری
 • شناسنامه و کپی از صفحات آن

اقامت تحصیلی سینت کیتس

کشور سینت کیتس بر خلاف تصور عموم با توجه به پایین بودن هزینه مربوط به یک زندگی دانشجویی،مقصد بسیار ‌مناسبی برای اخذ اقامت تحصیلی و ادامه تحصیل می باشد.در حقیقت سیستم آموزشی در این کشور طی سال های گذشته عملکرد ایده آل از خود به جا گذاشته و همین امر باعث شده تا کشور سینت کیتس از جمله کشور های مناسب برای ادامه تحصیل محسوب شود.تحصیل در مقطع ابتدایی برای تمامی دانش آموزان الزامی باشد که حدودا معادل ۱۲ سال تحصیل می باشد.سن تعیین شده توسط نظام آموزشی این کشور برای ورود به دانشگاه ۱۸ سالگی می باشد.موسسات آموزشی و دانشگاه برتر این کشور توجه ویژه ایی نسبت به رشته های علوم انسانی قائل هستند.دوره ها در تمامی مقطع در دانشگاه های این به زبان انگلیسی‌ ارائه می‌شود و همیچنین بایستی این موضوع را در نظر داشته باشید که به دانشجویان ویزا های تحصیلی متفاوتی با توجه به مدت زمان دوره تحصیلی آن ها ارائه می شود.یکی دیگر از‌ نکات قابل توجه قبل از اخذ اقامت تحصیلی سینت کیتس،میزان هزینه شهریه دانشگاه می باشد،که به طور میانگین حدودا سالیانه ۱۲ الی ۱۵ هزار دلار آمریکا می باشد.در لیست زیر به مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت تحصیلی این کشور اشاره شده:
 • نامه پذریش از دانشگاه مربوط‌
 • بلیط هواپیما
 • عکس گذرنامه
 • مدارک هویتی مانند پاسپورت و شناسنامه
 • مدرک زبان معتبر
 • مدارک تحصیلی
 • فیش پرداختی مربوط به صدور ویزا

سرمایه گذاری در سینت کیتس

از ابتدایی ترین کار ها در دنیا سرمایه در زمان های قدیم تا به امروز،سرمایه گذاری در سینت کیتس و نویس و اخذ شهروندی این کشور،مخصوصا برای سرمایه داران اروپایی بوده است.یکی بهترین روش ها و رایج ترین ترین روش ها برای هر اقامت کشوری سینت کیتس،سرمایه گذاری در این کشور بوده است.در حقیقت این کشور در جدول اعطا پاسپورت به سرمایه گذاران،در مقام اول قرار دارد.طبق آمار و ارقام مطرح شده از رسانه های معتبر در سرتاسر جهان،میزان تولید ناخالص این کشور از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۲۲ میلادی،روندی کاملا صعودی و توقف ناپذیر داشته که همین امر سبب آن شده تا این کشور به یکی از بزرگ ترین کشور های جهان در زمینه جذب سرمایه گذار تبدیل شود.حداقل میزان اولیه مشخص برای اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری،حدودا ۱۵۰ هزار دلار آمریکا می باشد و علاوه بر آن پس از طی مراحل لازم بایستی برای اخذ و صدور پاسپورت خود حدودا ۴ الی ۷ هزار دلار آمریکا پرداخت نمایید.

اخذ اقامت سینت کیتس از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین روش های اخذ اقامت کشور سینت کیس و مهاجرت به کشور سینت کیس،ازدواج با فردی است که مقیم این کشور باشد.فردی که با شهروندی از سینت کیتس ازدواج می‌کند در حقیقت می‌تواند با ارائه مدارک لازم،درخواست خود را مبنی بر اخذ تابعیت این کشور صادر کند.یکی از ضروریات مورد توجه مقامات مربوط واقعی بودن ازدواج است که شما بایستی با ارائه مدرک مورد نیاز واقعی بودن ازدواج خود را اثبات نمایید.سن شما اگر پایین تر ۱۸ سال باشد بایستی یک موافقت نامه از یک نفر از والدین خود نیز به همراه داشته باشید.در زیر لیست به مدارک مهم در خصوص اخذ اقامت سینت کیتس اشاره شده:
 • فرم درخواست ویزا
 • سند ازدواج
 • مدارک هویتی
 • پاسپورت زوجین
 • گواهی سلامت

تابعیت کشور سینت کیتس

همان طور اخذ اقامت کشور سینت کیتس به روش های متفاوتی از قبیل سرمایه گذاری،تحصیل و کار در این کشور امکان پذیر است.فرد متقاضی می تواند پس از‌ اقدام به مهاجرت،البته بعد از ۳ سال زندگی و اشتغال به صورت قانونی در‌ این کشور،درخواست خود را مبنی بر اخذ تابعیت این کشور ارائه دهد.در حقیقت سرمایه گذاری در این کشور جزو روش های است که به صورت کاملا قا‌نونی به اخذ تابعیت این کشور ختم خواهد شد.از جمله مواردی که بایستی قبل از مهاجرت به سینت کیتس در نظر بگیرید،میزان هزینه های زندگی در‌این کشور می باشد.در خصوص هزینه های زندگی بایستی اشاره کنیم که میزان آن موارد زیادی از جمله نحوه مهاجرت شما،سبک زندگی شما و موقعیت سکونت شما بستگی دارد،اما بایستی مبلغ حدودا ۴۰۰ الی ۶۰۰ دلار آمریکا برای اجاره منزل شخصی ماهیانه در نظر بگیرید.شایان ذکر است مه اگر از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور های اروپایی دارید،در راستا یک انتخاب درست و اخذ اقامت کشور مورد نظرتان می‌توانند برای تعیین وقت مشاوره با کارشناسان تیم ریساگروپ تماس حاصل فرمایید.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور سینت کیتس بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به سنت کیتس

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.