انتخاب صفحه
مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

در این مقاله با تیم ریسا گروپ همراه باشید تا با تمامی نکات و جزئیات در خصوص مهاجرت به نیوزلند آشنا شوید.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد پیدا کردن کار، ادامه تحصیل و یا سرمایه گذاری در این کشور دارید،با مطالعه این مقاله تمامی ابهامات و سوالاتان شما رفع خواهد شد.کشور نیوزلند در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است و کشور استرالیا نزدیک ترین همسایه این کشور می باشد. پایتخت این کشور، ولینگتون است و واحد پولی این کشور نیز، دلار نیوزلند است،همچنین بایستی اشاره کرد مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.یکی از صنایع پر درآمد و سودآور این کشور کشاورزی است،که به دلیل شرایط آب و هوایی خاص،وجود جزایر کوچک و گونه های متفاوت از گیاهان و جانوارن باعث شده تا کشور نیوزلند از جمله کشور های پیشرو در زمینه کشاوری باشد.در ادامه مقاله به بررسی روش های مهاجرت به کشور نیوزلند میپردازیم.
مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به روش کار

اگر شما علاقه‌مند به کار در کشور نیوزلند هستید بایستی یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید که شامل موارد زیر می شود.
اخذ جاب آفر:در این روش شما باید یک پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرما نیوزلندی در ابتدا دریافت کنید تا بتوانید با مراجعه به کونسلگری نیوزلند در کشور خود و ارائه مدارک لازم ویزا کاری کشور نیوزلند را اخذ نمایید.اما الزامی است که بدانید کارفرما شما زمانی می تواند شما را به عنوان یک شخص خارجی استخدام کند که هیچ شهروند نیوزلندی توانایی پذریش شرایط کاری مربوط را نداشته باشد.
مهارت در تخصص های خاص:تخصص در مهارت هایی خاص که امروزه کارفرما های کشور نیوزلند به آن نیاز دارند دیگر روش برای اخذ ویزا کاری کشور نیوزلند است.اما بایستی بدانید عواملی همچون میزان تحصیلات،روزمه کاری و میزان تسلط به زبان انگلیسی در اخذ شما به عنوان یک نیرو کار خارجی بسیار تاثیرگذار است.
اگر شما قصد مهاجرت کاری به کشور نیوزلند را دارید بایستی نرخ بیکاری در این کشور را قبل از مهاجرت به این کشور بررسی کنید. با توجه به آمار ها اعلام شده از نرخ بیکاری در این کشور در سال 2018،نرخ بیکاری در نیوزلند حدودا 4.52 درصد می باشد.که این رقم بسیار مناسب است و به این معناست که شما برای استخدام شدن در این کشور شانس بالایی می توانید داشته باشید .

مهاجرت به روش تحصیل

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشور نیوزلند،از طریق تحصیل در دانشگاه های این کشور را دارند،نیوزلند را به دلیل رتبه و رنک بالا دانشگاه های مستقر در این کشور انتخاب می کنند. شما اگر قصد تحصیل در دانشگاه های این کشور را دارید باید دارای معدل بالا، رزومه قوی و سطح زبان بالا باشید.برای اخذ مدرک کارشناسی باید نمره آیلتس 6 در ابتدا ارائه دهید.دانشجو ملزم است سالیانه حدود 18 الی 30 هزار دلار به عنوان شهریه تحصیل پرداخت کند.برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید نمره  6.5 آیلتس ارائه دهید و حدودا سالیانه 10 الی 18 هزار دلار برای شهریه در نظر بگیرید.همچنین برای اخذ مدرک دکتری باید نمره آیلتس 7 را در ابتدا ارائه دهید، و هچنین معدل بالا در مقطع کارشناسی ارشد بسیار نقش پر رنگی در پذیرفتن شما برای تحصیل در مقطع دکترا دارد ، داشتن رزومه قوی(یک یا دو مقاله ISI معتبر، انگیزه نامه قوی، دو یا سه توضیه نامه و همچنین کتاب چاپ شده و یا مقام های بین المللی در مسابقات)شانس فرد را برای اخذ بورسیه افزایش می دهد.

مهاجرت به روش سرمایه گذاری

 
فردی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کشور نیوزلند را دارد، می تواند اقامت سه ساله کشور نیوزلند از طریق سرمایه گذاری دریافت کند،به شرطی که یک بیزنس پلن مناسب در ابتدا ارائه دهد و حداقل 100 هزار دلار به عنوان سرمایه اولیه در نظر بگیرد. فردی که مدت یک سال از ورودش به کشور نیوزلند میگذرد و سرمایه گذاری خود را در این کشور انجام داده است و حدودا دو سال از اجازه اقامت باقی مانده است؛ بایستی در این مقطع زمانی به دولت این کشور اثبات نماید که این بیزنس وی را در کشور تاثیر مثبت داشته و دولت نیوزلند می تواند یک بار دیگر اقامت سه ساله به او بدهد.

مهاجرت به روش تولد

 
قبل از این که مهاجرت به روش تولد به کشور نیوزلند را بررسی کنیم لازم است که با قوانین مربوط به تابعیت تولد آشنا شوید.
اولین قانون،قانون خاک نام دارد.این قانون به این معناست که اگر فردی در یک کشور به دنیا بیاید،بدون در نظر گرفتن اینکه والدین فرد اقامت آن کشور را دارد یا خیر، فرد می تواند به راحتی اقامت آن کشور را اخذ نمایید.قانون دوم،قانون خون نام دارد،منظور از قانون خون این است که تابعیت فردی که در یک کشور به دنیا می آید بستگی به تابعیت والدین فرد دارد یعنی برای بدنیا آوردن فرزند در یک کشور بایستی پدر یا مادر یا هر دو اقامت آن کشور را داشته باشد.
حال بعضی از کشورها از قانون خاک و بعضی دیگر از قانون خون پیروی می کنند.مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت از طریق تولد در کشور نیوزلند به سختی امکان پذیر می‌باشد.این موضوع به این معناست که این کشور از قانون خون پیروی می کند.در یک جمع بندی مختصر می‌توان گفت که برای بدنیا آمدن فرزند بایستی،پدر یا مادر یا هر دو در کشور نیوزلند به دنیا آمده باشند تا فرد متولد شده بتواند تابعیت کشور نیوزلند را اخذ نمایید.

مهاجرت به روش ازدواج

 
ازدواج جزو آسان ترین روش ها برای مهاجرت به کشور نیوزلند می باشد. مهاجرت از طریق ازدواج از جمله روش های می باشد که به اخذ تابعیت کشور نیوزلند ختم می شود. فردی که قصد مهاجرت از طریق ازدواج را دارد بایستی به دولت نیوزلند در ابتدا اثبات نماید که ازدواج او با فرد نیوزلندی کاملاً واقعی می‌باشد. شما می توانید این اثبات را از طریق ارائه مدارکی از جمله عکس، گواهی ازدواج، حساب مشترک و قرار داد اجاره نامه انجام دهید. فقط در این صورت دولت نیوزلند، ویزای یک ساله را به آن زوج اعطا می کند و در صورتی که تداوم ازدواج بمدت دو سال باشد،ویزا فرد مهاجر تمدید می شود و بعد از سه سال زندگی مشترک، فرد می تواند اقامت دائم کشور نیوزلند را اخذ نمایند و همچنین بعد از شش سال زندگی مشترک فرد مهاجر می تواند پاسپورت کشور نیوزلند به راحتی دریافت کند.

مهاجرت به روش پناهندگی

 
مهاجرت و اخذ اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی نیز امکان پذیر است ولی پناهندگی یک راه پر خطر است و ممکن است شما در این راه اموال خود را که سال های طولانی برای بدست آورده اید با این نوع مهاجرت به راحتی از دست بدهید و حتی ممکن است که جان شما به خطر بیافتد. به همین دلیل، مهاجرت از این طریق اصلا پیشنهاد نمی شود زیرا پناهنده شدن در هر کشوری شرایطی پیچیده دارد، اکثراً افرادی برای پناهندگی اقدام می نمایند که از نظر رفاه اجتماعی و سطح مالی یا تحصیلات ضعیف هستند، این افراد امکان بازگشت به کشور خود را ندارد و باید شرایط بسیار سختی را  متحمل می شود.
شما باید برای اخذ تابعیت کشور نیوزلند از طریق پناهندگی،بعد از ورود به خاک این کشور خود را به اداره امور مهاجرتی معرفی کنید،تا شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد.همچنین شایان ذکر است که شرکت ریسا گروپ در خصوص پناهندگی خدماتی ارائه نمی دهد و این مطلب در جهت افزایش آگاهی مخاطبین به مقاله افزوده شده است.
هزینه زندگی در کشور نیوزلند
 
یکی از مهمترین مسائلی که هر فرد قبل از مهاجرت به هر کشور بایستی بررسی کند هزینه های زندگی در آن کشور است.کشور نیوزلند شامل دو جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک است و به خاطر آب و هوای معتدل و اقیانوسی جزو یکی از کشورهای زیبا و جذاب برای مهاجرت محسوب می شود.همین دلیل، هزینه زندگی در این کشور تقریبا گران است. البته همه چیز در نیوزلند، گران نیست،به عنوان مثال مدارس و بیمه سلامت تحت حمایت و پشتیبانی دولت این کشور است.بسیاری از وسایل مورد نیاز مردم در این کشور از خارج به نیوزلند وارد شود و همین موضوع سبب مالیات بالا در این کشور شده است.
نکته جالب اینجاست که بر اساس آمار های اعلام شده توسط سازمان اقتصاد جهانی، نیوزلند جزو کشور هایی است ‌که برای گردشگران به عنوان یک کشور ارزان به شمار می رود و به همین دلیل، گردشگران برای تجربه بازدید از منظره های جذاب و زیبا در کشور نیوزلند،سالیانه در‌ فصل های مختلف به این کشور سفر می کنند.

اخذ پاسپورت نیوزلند

پاسپورت این کشور از اعتبار بالایی برخوردار است. برای این که فردی بتواند پاسپورت این کشور را دریافت کند باید بمدت 5 سال در این کشور زندگی کند،قوانین و مقررات کشور نیوزلند را رعایت کند و همچنین به زبان انگلیسی مسلط باشد تا بتواند پاسپورت این کشور را به راحتی و بدون مشکل دریافت کند. لازم به ذکر می باشد افرادی که دچار بدهکاری های بانکی و مشکلات پرداختی باشند نمی توانند به راحتی در خواست خود را مبنی بر اخذ پاسپورت کشور نیوزلند ارائه دهند.اگر شما قصد اخذ اقامت و پاسپورت کشور نیوزلند یا دیگر کشور ها قاره آسیا و یا قاره سبز را دارید، می توانید با کارشاسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را به توجه به شرایطتان به بهترین و سریع ترین روش ممکن راهنمایی کنند، تا بتوانید یک مهاجرت آسوده خاطر را تجربه کنید.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به صورت رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور نیوزلند بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به نیوزلند

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.