انتخاب صفحه
مهاجرت به موناکو

مهاجرت به موناکو

موناکو از جمله مدرن ترین و همچنین به روز ترین کشور های حال حاضر در قاره سبز است.اگر تا انتها این مقاله با تیم ریسا گروپ همراه باشید،می توانید موضوعات همچون نحوه مهاجرت به کشور موناکو،نحوه اخذ اقامت این کشور از طریق روش های گوناگون،نحوه اخذ موقعیت شغلی در این کشور و دیگر موضوعات مهم و اساسی راجب این کشور و مهاجرت به آن آشنا شوید.می توان گفت کشور موناکو از جمله کشور های است که به دلیل جذابیت ها فراوان و جاذبه گردشگری به روز و همچنین حضور بسیاری از ثروتمندان جهان در این کشور،باعث شده تا خیلی از مهاجران در سرتاسر دنیا نگاهی عمیق به این کشور داشته باشند.شایان ذکر است اگر از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به این کشور یا دیگر کشور های اروپایی دارید،می توانید با مشاوران تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را در رستا اخذ اقامت کشور مورد نظرتان راهنمایی کنند.
مهاجرت به موناکو

بررسی کلی شرایط مهاجرت به موناکو

یکی از دلایلی که باعث ایجاد حس‌ رضایت افرادی که به این کشور مهاجرت کرده‌اند، شده است، ارزان بودن هزینه‌ها در این کشور‌ باتوجه‌به سطح بالا رفاه در‌ این کشور است. البته می‌توان نیم‌نگاهی هم به این موضوع داشت که افرادی که از طریق تحصیل موفق به اخذ اقامت این کشور شده‌اند، رضایت کمتری نسب به دیگر مهاجران این کشور داشته‌اند و دلیل آن هم به‌مراتب می‌تواند سطح علمی دانشگاه‌های این کشور باشد. اما اگر شما از جمله افرادی هستید که می‌خواهید به‌واسطه اخذ موقعیت شغلی وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید طی ۳ الی ۵ سال زندگی و اشتغال به‌صورت قانونی در این کشور،تابعیت کشور موناکو را اخذ نمایید.علاوه بر مهاجرت کاری،یکی‌ دیگر از روش های رایج که به اخذ تابعیت کشور موناکو ختم می‌شود،ازدواج با یکی از شهروندان مقیم این کشور است،در حقیقت شما می توانید پس از ۳ الی ۵ سال زندگی با همسر خود،درخواست خود را مبنی بر اخذ تابعیت کشور موناکو ارائه دهید.اگر بخواهیم در این قسمت نیم نگاهی هم به اخذ تابعیت کشور موناکو از طریق تولد داشته باشیم،بایستی بگویم که این کشور در‌ این خصوص‌ از سیستم خون پیروی می کند،یعنی بایستی یکی از والدین فرزند متولد شده اعم از پدر و یا مادر فرزند،تابعیت این کشور را از قبل اخذ کرده باشد یا از شهروندان مقیم کشور موناکو باشد.در ادامه این مقاله به بررسی روش های گوناگون در خصوص مهاجرت به موناکو و اخذ تابعیت این کشور می پردازیم.

روش های مهاجرت به کشور موناکو

در ابتدا بهتر است قبل از بررسی روش‌های مهاجرت به این کشور، یک نگاه کلی به کشور موناکو داشته باشیم. در‌حقیقت از نظر وسعت کشور‌ موناکو، در‌ جایگاه دومین کشور کوچک جهان قرار ‌گرفته است. این کشور در نزدیکی کشور فرانسه و شهر نیس قرار گرفته است و از جمله کشورهای هم مرز این کشور می‌توان به ایتالیا اشاره کرد. بر خلاف تصورات عموم از کشورهای کوچک، این کشور از جمله کشورهای است که مرکز گردهمایی ثروتمندان در سرتاسر جهان است. از دیگر دلایلی که باعث شده تا ثروتمندان و سرمایه‌داران به این کشور رجوع کنند می‌توان به شرایط آب‌وهوایی بسیار مناسب این کشور اشاره کرد، هرچند دلایل بسیاری کنار هم جمع شده تا این کشور همانند امارات متحده عربی به مرکز تجمل، فرهنگ و ورزش تبدیل گردد. در ادامه این قسمت به بررسی روش‌های مهاجرت به این موناکو از قبیل تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری می‌پردازیم.

مهاجرت تحصیلی به موناکو

یکی از متداول‌ترین روش‌های برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور مقصد، ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها و یا مؤسسات آموزشی، کشور مقصد است. اخذ اقامت کشور موناکو نیز از طریق ویزا دانشجویی امکان‌پذیر است. لازم به ذکراست با توجه به وسعت این کشور، یک دانشگاه در حال حاضر در این کشور در حال فعالیت می‌باشد،در این دانشگاه دوره هایی به زبان‌های انگلیسی و مونگاسکی برگذار می شود.دیگر از نکاتی که بایستی به آن توجه کنید، مطالعه و آشنایی با قوانین و چارچوب سیستم آموزشی کشور فرانسه می باشد، زیرا این دانشگاه از قالب سیستم آموزشی کشور فرانسه پیروی می کند.از رشته‌هایی که دارای محبوبیت خاصی در این کشور هستند می توان به بانکداری، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی مدیریتی اشاره کرد.یکی دیگر از موضوعات قابل‌ذکر، میزان شهریه این دانشگاه است که برای اکثریت رشته‌ها در مقطع کارشناسی ارشد حدود ۱۸ هزار یورو است.

مهاجرت کاری به موناکو

اخذ ویزا کاری یکی دیگر از روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت کشور موناکو است. در حقیقت این کشور عضو اتحادیه اروپا نمی‌باشد و همین امر سبب آن شده تا شهروندان کشورهایی به جز کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اخذ اقامت کاری این کشور به ویزا کاری نیاز داشته باشند. البته متقاضی بایستی در نظر بگیرد که اولویت اهدا ویزا با شهروندان مقیم کشور موناکو است. شما بایستی با ارائه مدارک قوی از جمله یک رزومه کاری نشان‌دهنده سابقه و مهارت شما است اثبات کنید که از توانایی‌های لازم برخوردار هستید. از آن جایی که زبان رسمی این کشور فرانسوی است، نگارش و ترجمه مدارک به زبان فرانسوی و تسلط نسبت به این زبان برای شما یک امتیاز محسوب می‌شود.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به موناکو از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور از طریق روش‌های گوناگونی ممکن است. برای شهروندان کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، سرمایه‌گذاری در کشور موناکو، این اجازه را به آن‌ها می‌دهند که تابعیت کشور موناکو اخذ نمایند. یکی‌ از مزیت های سرمایه گذاری در‌ کشور موناکو می تواند،عدم مالیات بر درآمد باشد که به شهروندان غیر فرانسوی تعلق نمی گیرد.از مزیت های سرمایه گذاری در کشور موناکو می توان علاوه بر عدم مالیات بر درآمد به کیفیت بالای زندگی و بازار پایدار و پر رونق خرید ملک اشاره کرد.سما بایستی برای سرمایه گذار در کشور موناکو حداقل از سرمایه اولیه ۱ میلیون یورویی برخوردار باشید که حدودا نیمی از آن به صورت سپرده بایستی در سیستم های بانکی این کشور ذخیره شود.

بررسی کلی

از جمله مواردی که بایستی قبل از مهاجرت به یک کشور در نظر بگیریم، میزان هزینه‌های زندگی در آن کشور است. در حقیقت هزینه‌های زندگی در کشور موناکو به دلیل اینکه این کشور با نمادی از تجمل و تفریحات گران‌قیمت محسوب می‌شود، بالا به نظر می‌رسد. هر چند در هر نقطه از کره خاکی هزینه‌های شما بستگی به سبک زندگی و نحوه پول خرج کردن شما دارد. اما به طور کلی یک فرد در کمترین حالت ممکن ماهیانه حدود ۱۳۰۰ یورو بایستی برای هزینه های زندگی روزمره خویش در کشور موناکو در نظر بگرید.همان طور از پیش اشاره کردیم،مهاجرت به این کشور از روش های گوناگونی از قبیل سرمایه گذاری، تحصیل و کار امکان پذیر است. دلایل و مزیت های بسیاری از قبیل آب و هوای مطلوب، کیفیت زندگی و رفاه عمومی بالا و امکانات و تفریحات فوق العاده می تواند توجه هر فردی را به کشور موناکو برای مهاجرت جلب کند.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد دارید، به کشور موناکو و یا دیگر کشورهای اروپایی مهاجرت کنید، می‌توانید برای بررسی شرایط خود و تعیین وقت مشاوره با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به ‌رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور موناکو بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به موناکو

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.