انتخاب صفحه
مهاجرت به لوکزامبورگ

مهاجرت به لوکزامبورگ

 
روش های مختلفی برای مهاجرت به لوکزامبورگ وجود دارد،در این مقاله تیم ریسا گروپ قصد دارد شما را با موضوعاتی همچون،روش های مهاجرت به لوکزامبورگ،نحوه اخذ اقامت تحصیلی این کشور،نحوه اخذ اقامت کاری کشور لوکزامبورگ و روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور لوکزامبورگ آشنا کند.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور لوکزامبورگ را دارید تا انتها این مقاله با تیم ریسا گروپ،همراه باشید تا ابهامات و مشکلات شما در راستای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ بر طرف شود.شایان ذکر است تیم ریسا گروپ برای تمامی کسانی که از متقاضیان اخذ اقامت کشور های اروپایی هستند،خدمات ویژه ایی ارائه می دهد،برای آشنایی با خدمات تیم ما و یا تعیین وقت مشاوره فقط کافیست با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید.
مهاجرت به لوکزامبورگ

شرایط کلی ‌و مزایا کشور لوکزامبورگ

 
افرادی که قصد مهاجرت به کشور لوکزامبورگ را دارند بایستی اطلاعات و جزئیاتی از ویژگی ها و شرایط عمومی این کشور در ابتدا کسب کنند،تا بتوانند نسبت به اخذ اقامت این کشور،بهتر تصمیم بگیرند.کشور لوکزامبورگ از سطح مالیات پایین‌ی نسبت به دیگر کشور های اروپایی برخوردار است،و نیازی نیست نگران پرداخت مالیات‌های مختلف باشید.از دیگر مزیت‌های مهاجرت به کشور لوکزامبورگ می‌توان به کیفیت بالای زندگی و سیستم بانکداری بی‌نظیر و امن این کشور اشاره کرد.افرادی که می خواهند فرزندانشان در مدارس بین المللی این کشور تحصیل کنند،بایستی مطلع باشند که دانش آموزان اکثریت قادر به صحبت به زبان های آلمانی و فرانسوی هستند.در حقیقت سیستم آموزشی‌ این کشور از امکانات فوق العاده برخوردار است و دولت این کشور توجه بسیاری به این موضوع داشته است.پایتخت این کشور شهری به همین نام است و از دیگر شهر های مهم این کشور،می‌توان به شهر اشترناخ اشاره کرد.پایتخت این کشور جزو ثروتمند ترین شهرها دنیا محسوب می‌شود و مملو از جذابه تاریخی و مراکز گردشگری است.این شهر دارای ساختمان‌های باشکوه و جنگل‌های سرتاسر سبز است و همین جذابیت‌ها باعث شده تا خیلی از افراد کشور لوکزامبورگ را مقصد مناسبی برای مهاجرت بدانند.در ادامه این مطلب به بررسی مهم‌ترین روش‌های مهاجرت به کشور لوکزامبورگ می‌پردازیم.

روش های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور لوکزامبورگ

همان طور که اشاره کردیم،عوامل زیادی همچون طبیعت بی‌نظیر کشور لوکزامبورگ،مراکز گردشگری فراوان،سیستم بانکداری امن و قوی این کشور باعث شده تا خیلی از افرادی که قصد مهاجرت به قاره اروپا را دارند،کشور لوکزامبورگ را انتخاب کند.تیم ریسا گروپ قصد دارد در ادامه این مقاله به بررسی عمده ترین روش های مهاجرت به کشور لوکزامبورگ بپردازد.

مهاجرت تحصیلی به لوکزامبورگ

همواره مهاجرت تحصیلی،یکی از قانونی ترین روش ها در جهت اخذ اقامت کشور مقصد بوده است.لازم به ذکر است که اگر اخذ اقامت تحصیلی کشور لوکزامبورگ نسبت دیگر کشور های اروپایی متفاوت است.درحقیقت نسب به مدت زمان مقطع تحصیلی به فرد،ویزا کوتاه مدت و یا ویزا بلند مدت اعطا می‌شود.برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های لوکزامبورگ را دارند،به آن ها ویزای بلند مدت اعطا می شود.یکی از مزیت های اخذ اقامت تحصیلی کشور لوکزامبورگ،معافیت از مالیات است که در هزینه‌های زندگی دانشجو،بسیار تاثیرگذار است.در خصوص تحصیل در کشور لوکزامبورگ بایستی مدارک همچون کپی و اصل شناسنامه،آخرین مدرک تحصیلی،پاسپورت دارای اعتبار و گواهی عدم سوپیشنه ارائه دهید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش هایی که همیشه به اخذ اقامت کشور مقصد ختم شده است،سرمایه‌گذاری در کشور مقصد است،که جزو آسان ترین روش‌های برای مهاجرت محسوب می‌شود.شما به سادگی می توانید اقامت کشور لوکزامبورگ را از طریق ثبت شرکت و با روش های دیگر سرمایه‌گذاری به راحتی به دست آورید،که مدت زمان آن نیز بیشتر از چهار هفته طول نخواهد کشید.بایستی به این موضوع اشاره شود که اگر خواهان تسریع در فرایند مهاجرت به لوکزامبورگ هستید بهتر است از طریق ثبت شرکت نوع مسئولیت محدود اقدام کنید،که معمولا بهترین روش در راستای اخذ اقامت سرمایه‌گذاری کشور لوکزامبورگ است.یکی از مهم‌ترین مسائلی که بایستی فرد سرمایه‌گذار به آن توجه کند،ارائه یک بیزنس پلن یا طرح کسب و کار می‌باشد،به طور کلی بایستی در‌ نظر داشته باشید طرح کار و سرمایه اولیه شما توسط دولت لوکزامبورگ مورد بررسی قرار‌ می‌گیرد.در ضمن برای ثبت شرکت بایستی در ابتدا کار حدودا مبلغ ۱۲۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰ دلار آمریکا به عنوان سرمایه اولیه در نظر بگیرید.

مهاجرت از طریق کار

همواره برای تمامی افرادی که قصد مهاجرت داشته اند،یافتن شغل مورد نظرشان و کار کردن در کشور مقصد،جزو پر طرفدار ترین روش ها در جهت اخذ اقامت کشور مورد نظرشان بوده است.یکی از روش هایی که به اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ ختم خواهد شد،مهاجرت از طریق کار است،بعد از اخذ پیشنهاد شغلی و یا دریافت جاب آفر از یک کارفرما یا یک شرکت مستقر در لوکزامبورگ،کارفرما شما بایستی نامه صادر کند که شرایط شما مورد پذیرش و تایید وی قرار گرفته است،به همین خاطر یکی از دلایلی که می تواند موفقیت شما را در راستی اخذ اقامت کاری لوکزامبورگ تضمین کند،مهارت و روزمه کاری شما در حوزه تخصصی شما است.
شما بایستی مدارک زیر را در جهت اخذ ویزا کاری لوکزامبورگ ارائه دهید:
  • گذرنامه دارای اعتبار‌
  • روزمه کاری فرد متقاضی
  • گواهی دیپلم و مدارک تخصصی
  • مدارک تحصیلی
  • درخواست نامه

مهاجرت از طریق ازدواج

شما می توانید با ازدواج با یک فرد مقیم کشور لوکزامبورگ،اقامت این کشور را اخذ کنید،اما بایستی این موضوع در نظر گرفته باشید که شرایط اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ از این طریق،نسبت به دیگر روش ها متفاوت است.ازدواج برای تمامی افراد در کلیسا‌های این کشور آزاد است،اما شما به عنوان یک فرد خارجی بایستی در ابتدا در یک مراسم مدنی شرکت داشته باشید و سپس مراسم ازدواج ازدواج خود را در یک کلیسا برگذار کنید.قبل از اینکه بخواهید با یک فرد مقیم کشور لوکزامبورگ ازدواج کنید،بایستی بدانید که رضایت پدر و مادر فرد مقابل اجباری،و در صورت عدم رضایت والدین عروس،ازدواج منحل خواهد خواهد شد.همیچنین شرایط سنی تعیین شده برای مرد حداقل ۱۸ سال و برای زن حدودا ۱۶ سال است.فرد مهاجر می‌تواند بعد از گذشتن ۳ سال از ازداوج خویش،می‌توانید درخواست خود را در راستای اخذ اقامت دائم لوکزامبورگ ارسال کنید.

یک نگاه کلی در خصوص مهاجرت به لوکزامبورگ

 
یکی از دلایلی که مهاجران،کشور لوکزامبورگ را می‌توانند انتخاب کنند،اقتصاد قوی این کشور است.کشور لوکزامبورگ از زیر ساخت های قوی برخوردار است و طی سال های گذشته،آمار و ارقام از صعودی بودن میزان قدرت اقتصادی این کشور خبر می‌دهند.علاوه بر قدرت اقتصادی یکی از مزایای بزرگ این کشور برای مهاجرت، میزان حقوق و دستمزد ها است،در حقیقت مهاجران نسبت به میزان درآمد خود در این کشور احساس رضایت داشته‌اند.هر چند باید افزود که میزان مهارت شما،موقعیت شغلی و ساعات کارتان در تعیین میزان دستمزد دریافتی شما بسیار تاثیر گذار هستند.یکی دیگر از مزایایی که می‌توان به موارد قبلی افزود،میزان نرخ بیکاری و میزان قیمت اجناس است،در حقیقت سیستم کنترل قیمت ها در این کشور بسیار مورد توجه دولت این کشور قرار گرفته و خبری از افزایش نجومی اجناس در این کشور نیست.همچنین می‌توان به این موضوع اشاره کرد که نرخ بیکاری در سال ها اخیر در این کشور نزولی بوده و در کمترین میزان خود قرار گرفته است.در کل کشور لوکزامبورگ یک مقصد ایده آل برای مهاجرت محسوب می شود.

پاسپورت کشور لوکزامبورگ

 
اگر شما بتوانید از هر یک از روش هایی که مطرح کردیم،موفق به اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ شوید.می‌توانید پس از ۷ سال اقامت در این کشور و اشتغال به صورت قانونی،درخواست خود را مبنی بر اخذ پاسپورت کشور لوکزامبورگ به اداره امور مهاجرت در این کشور ارائه دهید،هر چند بایستی به این موضوع اشاره کرد که اخذ پاسپورت این کشور شرایط خاص خود را دارد،که مهم ترین آن ها می توان به تسلط بر یکی از زبان رسمی این کشور اشاره کرد.اگر شما از جمله افرادی هستید که متقاضی اخذ اقامت این کشور می باشید می توانید با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را در راستای اخذ اقامت این کشور به خوبی راهنمایی کنند.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور لوکزامبورگ بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فایل صوتی مهاجرت به لوکزامبورگ

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به لوکزامبورگ

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.