انتخاب صفحه
مهاجرت به ایرلند

مهاجرت به ایرلند

در این مطلب قصد داریم،مطالبی همچون،نحوه اخذ اقامت ایرلند،موثر ترین و سریع ترین روش های مهاجرت به ایرلند،آشنایی با سختی ها و مزیت های هر روش و دیگر موضوعات،حول محور مهاجرت به ایرلند را بایکدیگر بررسی کنیم.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور ایرلند را دارید در این مقاله با تیم مجرب ریسا گروپ همراه باشید تا به پاسخ تمامی سوالات خود در این زمینه دست پیدا کنید.شایان ذکر است که اگر از جمله افرادی هستید که قصد تحصیل،مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور های اروپایی را دارید با کارشناسان مجرب تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید،تا شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن با توجه به شرایطتان راهنمایی کنند.درادامه این مطلب به بررسی روش های مهاجرت به ایرلند و شرایط عمومی این کشور  پرداخته شده است.

مهاجرت به ایرلند

کشور ایرلند در یک نگاه کلی

در میان جزایر کل قاره سبز جزیره ایرلند در رتبه سومین جزیره بزرگ این قاره قرار دارد،در رتبه بندی جهانی این لیست این جزیره در رتبه بیستم قرار گرفته است.کشور ایرلند از جمله کشور های است که عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد.زبان رسمی این کشور و مردم آن ایرلندی است هر چند اکثریت مردم در این کشور به زبان انگلیسی نیز تسلط دارند و زبان انگلیسی در این کشور رایج تر است،این امر سبب این شده است تا کشور ایرلند به مقصد مناسبی برای مهاجران در سرتاسر دنیا تبدیل گردد.در صورتی که از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت از طریق کار،تحصیل و یا سرمایه گذاری در این کشور را دارید،درادامه این مطلب با تیم ریسا گروپ همراه باشید.

مهاجرت کاری به کشور ایرلند

در حقیقت یکی از رایج ترین روش ها برای مهاجرت و ادامه زندگی در اروپا،پیدا کردن شغل مورد نظرتان است.اگر از جمله افرادی هستید که برای کار و ادامه زندگی خود کشور ایرلند انتخاب کرده اند بایستی بدانید که برای مهاجران کاری،توسط وزرات کار و نوآوری این کشور مجوز کار صادر می گردد،یعنی فردی که به کشور ایرلند مهاجرت کاری داشته باشد و موفق به اخذ مجوز کار از وزرات کار این کشور شود،از حق شهروندی این کشور نیز برخوردار می‌شود.برای اشخاصی که قصد دارند به کشور ایرلند مهاجرت کاری داشته باشند دو روش رایج وجود دارد:

  1. استخدام شدن به عنوان نیرو کار عمومی
  2. استخدام شدن به عنوان نیرو کار ماهر و متخصص

اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارید بهتر است این موضوع را بدانید که به جای کارت اقامت،به افراد متخصص و دارای مهارت در حوزه کار و صنعت،ویزا کاری تعلق می گیرد که می توانند از امکانات و آموزش های مهارت ها مدرن و تخصصی در این کشور نیز برخوردار شوند.بهتر است در مورد مهاجرت کاری به کشور ایرلند این موضوع را نیز در نظر بگیریم که پس از پیدا کرن شغل و اخذ مجوز کار،همسر فرد متقاضی اجازه اخذ اقامت و پیدا کردن شغل را نیز دارد و این مزیت سبب آن شده تا کشور ایرلند با توجه به امکانات و آموزش های ویژه ای که برای مهاجران کاری در نظر گرفته است به یک مقصد مناسب برای مهاجرت کاری تبدیل شود

مهاجرت تحصیلی به ایرلند

یکی از رایج ترین روش ها که در میان افراد مهاجر به این کشور محبوبیت زیادی داشته در حقیقت مهاجرت تحصیلی بوده است.لازم است در قدم اول دانشجو بداند که برای اخذ اقامت تحصیلی کشور ایرلند بایستی ویزا نوع D را اخذ کند.این ویزا در‌حقیقت برای افرادی است که قصد شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت را دارند، چنانچه شما از جمله افرادی هستید که قصد تحصیل و شرکت در‌ دوره های آموزشی طولانی مدت دارید، بایستی پاسپورت این کشور را اخذ کنید که توسط اداره امور مهاجرتی این کشور صادر می‌شود.در کشور ایرلند دوره های مختلف آموزشی در موسسات و دانشگاه های این کشور برگذار می‌شود، چنانچه از جمله افرادی هستید که قصد شرکت در این دوره های را دارید بایستی درخواست خود را مبنی براخذ ویزا کوتاه مدت ارسال کنید.در خصوص دوره های دانشگاهی بایستی گفت که ارائه مدرک زبان معتبر برای تمامی دوره ها از قبیل کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا الزامی است.اگر از جمله افرادی هستید که قصد تحصیل در مقطع های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را دارید بایستی ویزا تحصیلی خود را در ابتدا اخذ نمایید، زیرا این دوره های تحصیلی با توجه به مدت زمان آن ها جزو دوره ها بلند مدت محسوب می‌شوند.برای اخذ ویزا تحصیلی و یا اخذ اقامت تحصیلی این کشور دانشجو موظف است، مدارک زیرا را به کونسلگری کشور ایرلند ارائه دهند:

  • اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های مستقر در ایرلند
  • ارائه تکمن مالی به مبلغ ۷ هزار یورو
  • تعهد نامه بازگشت به کشور مبدا پس از پایان تحصیل
  • بیمه نامه خدمات درمانی

سرمایه گذاری در ایرلند

دلایل بسیاری همچون تسلط عده زیادی از مردم ابن کشور به زبان انگلیسی و اخذ مالیات کم از سرمایه گذاران و صاحبین کسب و کار شخصی،کشور ایرلند را مقصد مناسب برای سرمایه گذاری در قاره اروپا تبدیل کرده است.یکی از مزیت های مهاجرت به ایرلند از طریق سرمایه گذاری این است که فرد سرمایه‌گذار می تواند برای افراد خانواده خود مانند همسر و فرزندان خود نیز ویزا همراه اخذ کند.یکی از مسائلی که بایستی به آن قبل از سرمایه‌گذاری در کشور ایرلند توجه شود این است که ویزا فرد سرمایه گذار یک ساله است و فرد برای آن که بتواند مدت زمان ویزا خود را تمدید کند،بایستی گردش حساب از فروش و خدمات ارائه داده شده توسط شرکت و یا کسب و کار خویش را ارائه دهد.در صورتی که مدارک وی مورد تایید واقع شود،ویزا او به مدت ۵ سال دیگر  تمدید خواهد شد.سرمایه گذاری در کشور ایرلند به روش ها متعددی همچون،سرمایه گذاری بنیادی، سرمایه گذاری اقتصادی،سرمایه گذاری درخرید ملک امکان پذیر است،لازم به ذکر می باشد برای سرمایه گذاری در کشور ایسلند حداقل فرد سرمایه گذاری بایستی تمکن مالی۵۰ هزار یوریی ارائه دهد، هر چند نوع سرمایه گذاری شما نقش مهمی در تعیین میزان سرمایه اولیه شما ایفا می‌کند.

ازدواج با یک تبع ایرلند

یکی از روش های که شهروندان دیگر کشور ها می توانند اقامت کشور ایرلند را اخذ کنند،این است که با یک فرد ایرلندی ازدواج کنند و تشکیل خانواده دهند.مهاجرت از این طریق به ایرلند به این صورت است که فرد غیر ایرلندی بایستی ۳ ماه قبل از ازدواج در خاک این کشور حضور داشته باشد.همچنین ازدواج او بایستی به صورت کاملا قانونی در این کشور صورت بگیرید.یکی از مسائلی که کاملا مورد توجه این کشور قرار گرفته است،واقعی بودن ازدواج است، هر دو فرد بایستی مدارکی مبنی بر واقعی بودن ازدواج و صوری نبودن آن در جهت اخذ تابعیت ایرلند برای فرد غیر ایرلندی ارائه دهند.همچنین فرد متقاضی بایستی مدارکی جهت تعهد و وفاداری به کشور ایرلند نیز ارائه بدهد.

پناهندگی به کشور ایرلند

شرکت ریسا گروپ پیشنهاد می کند که به هیچ وجه به چنین روشی را برای مهاجرت به ایرلند،فکر نکنید،زیرا همواره این روش همراه بوده با خسارت های مالی و جانی غیر قابل جبران برای مهاجران،که اکثریت مواقع فرد مهاجر حتی موفق به اخذ اقامت کشور مقصد هم نمی‌شود.در ابتدا فرد مهاجر که قصد پناهندگی به کشور ایرلند را دارد پس از ورود به خاک ایرلند بایستی خود را به اداره امور مهاجرتی در این کشور معرفی کند و سپس یک مصاحبه حضوری با وی توسط اداره امور مهاجرتی برگذار می شود و پس از آن که شرایط وی بررسی قرار می‌گیرد.در صورتی که خانواده فرد متقاضی با او همراه باشند،بایستی هر کدام از آن ها پس از موافقت با شرایط سرپرست خانواده،فرم درخواست پناهندگی نیز پر‌ کنند.کشور ایرلند از جمله کشور هایی است که به پناهندگان به راحتی اجازه اخذ اقامت نمی‌دهد و از این رو پیشنهاد می شود با توجه به شرایط سخت و طاقت فرسایی که پنهاندگی به کشور ایسلند دارد،روش دیگری را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنید.

کیفیت زندگی در کشور ایرلند

از جمله مسائلی که بایستی قبل از مهاجرت در مورد آن اطلاعات کسب کنیم،کیفیت زندگی و میزان هزینه های زندگی در کشور مقصداست.در مورد هزینه های زندگی بایستی به این موضوع اشاره کرد که،عوامل زیادی همچون موقعیت جغرافیایی زندگی شما،کسب زندگی شما و درآمد شما در تعیین میران هزینه های زندگی شما در کشور مقصد نقش بسیار پر ‌رنگی دارند، اما به طور کلی می توان گفت که گزینه زندگی و تحصیل در کشور ایرلند به طور میانگین برای یک فرد تنها، ماهیانه حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو می‌باشد.در مورد کیفیت زندگی در این کشور می توان به این موضوع اشاره کرد که بستر پیشترفت برای هر فردی در‌ کشور‌ ایرلند محیا است اما می توان گفت گزینه های بهتری نسبت به ایرلند برای مهاجرت وجود دارد.در صورتی که قصد مهاجرت به این کشور و یا دیگر کشور های قاره اروپا دارید باکارشناسان تیم ریسا گروپ جهت تعیین وقت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور ایراند بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به ایرلند

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.