انتخاب صفحه
مهاجرت به هند

مهاجرت به هند

در دنیا امروز،کشور هند به دلایلی زیادی همچون حجم پایین استرس زندگی و فضای کارآمد،توانسته خود در میان کشور های مهاجر پذیر جا دهد.اگر شما مقصد مورد نظرتان برای مهاجرت،کشور هند است،تا انتها این مطلب با ما همراه باشید تا با یکدیگر مطالبی همچون،نحوه اخذ اقامت کشور هند،روش ها مهاجرت به کشور هند و دیگر موضوعات مربوط به اخذ اقامت و مهاجرت به کشور هند را مورد بررسی قرار دهیم.شایان ذکر است اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور هند و یا تصمیم بر اخذ اقامت دیگر کشور ها را دارید،با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس برقرار کنید تا شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد.در ادامه مطلب به بررسی شرایط کشور هند و نحوه اخذ اقامت این کشور مپردازیم.
مهاجرت به هند

هند در یک نگاه کلی

کشور هند به عنوان کشور هفتاد دو ملیتی شهرت یافته است.این کشور از جمله کشور هایی است که توانسته طی سالیان‌ دور تا به امروز خود در جامعه جهانی مطرح کند.شاید فکر کنید که این جمله یک شوخی به نظر می رسد،زیرا در ذهن ما ایرانیان کشور هند به عنوان یک کشور فقیر و ضعیف به نظر می رسد،اما در حقیقت کشور هند توانسته در جامعه جهانی امروز در جوانح مختلفی تاثیرگذار باشد.کشور هند در فراز و نشیب های بسیار از زمان گذشته تا به الان قرار گرفته،پس بایستی اطمینان داشت که این کشور در جهات مختلف در دنیا امروز،یکی از کلیدی ترین نقشه ها را ایفا می کند.کمتر کسی امروز می‌توان یافت که نام رهبر پیشین این کشور،گاندی نشنیده باشد.می‌توان به این موضوع اشاره داشت که این کشور پس از پشت سر گذاشتن داستان ها و اتفاقات بسیار از زمان رهبری گاندی تا به امروز،توانسته در دنیا مدرن امروز یکی از مشهورترین دموکراسی ها را کسب کند.
یکی از مسائلی که همه مورد کشور هند آگاه هستند،جمعیت این کشور است.حدود یک ششم جمعیت کره خاکی در کشور هند مستقر هستند، همین موضوع سبب آن شده تا کشور هند به یکی از پر جمعیت ترین کشور های جهان تبدیل شود.از نظر موقعیت جغرافیایی،کشور هند در جنوب غربی قاره آسیا قرار دارد و با کشور هایی همچون بنگلاد و چین هم مرز است.این کشور افراد زیادی را با آداب رسوم ها و ادیان مختلف در خود جا داده است و از نظر تاریخی و فرهنگی دارای پیشینه و سرگذشتی کهن است.در خصوص آب هوای جغرافیای این کشور بایستی بگوییم که به دلیل وسعت پهناور این کشور،در هر نقطه دارای شرایط آب هوایی متفاوت است.اما به طور کلی در جنوب این کشور آب هوا کاملا گرم و خشک،و در مناطق شمالی این کشور آب و هوا کمباذ معتدل است.
یکی دیگر از مواردی که باید در‌ مورد کشور هند بدانیم،اقتصاد این کشور است که طی سال های گذشته توانسته در رتبه ها برتر دنیا قرار گرید.کشور هند در رتبه چهارم اقتصاد دنیا قرار دارد به نوعی می توان گفت تمامی محصولات و تولیدات این کشور در سرتاسر دنیا در حال حاضر به فروش می رسد.کشور هند در طی سال های گذشته سعی بر بهبود اوضاع اقتصادی کشور داشته و ورود سرمایه گذاران خارجی و. سرمایه گذاری در این کشور را کاملا مجاز قرار داده است.با توجه به این موضوع در حال حاضر کشور هند جزو برترین کشور ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری محسوب می شود.

روش ها مهاجرت به کشور هند

کشور هند با توجه به این که توانسته در سال های اخیر وضعیت خود از تمامی جهات توسعه دهد و تغییرات بسیار داشته باشد.با توجه به تغییرات و تحولات این کشور در طی این مدت و ورود سبک زندگی غربی به کشور هند،سطح رفاه و کیفیت زندگی در این کشور افزایش یافته،شاید این کشور در مقایسه با کشور های اروپایی برای مهاجرت تحصیلی انتخاب مناسبی نباشد اما بر خلاف تصورات عموم امروزه این کشور یکی از گزینه های مناسب در جهت سرمایه گذاری و مهاجرت از این طریق است.در ادامه این قسمت به بررسی روش های مهاجرت به این کشور می پردازیم.

تحصیلی

در تمامی دوران،مهاجرت از طریق تحصیل،جزو به صرفه ترین و راه ترین روش های مهاجرت محسوب شده است.یکی از دلایلی می‌تواند باعث شود تا دانشجو برای مهاجرت کشور هند را انتخاب کند،پایین بودن هزینه شهریه دانشگاه در این کشور می باشد.تحصیل در هند با زبان انگلیسی امکان پذیر است و بسیاری از افراد با توجه به کیفیت آموزش بالا،برخورداری این کشور از دانشگاه های بین المللی با استاندارد های مطابق با سیستم تحصیلی مدرن در دنیا امروز،کشور هند را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب می‌کنند.نظارت بر سیستم آموزشی در کشور هند در سه سطح مرکزی،ایالتی و محلی صورت می گیرد و طبق قانون اساسی این کشور،تحصیلی در سنین ۴ تا ۱۴ سال برای تمامی دانش آموزان اجباری و رایگان می باشد.دانشجویان در ددلاین مشخص شده توسط دانشگاه مورد نظرشان بایستی مدارک لازم را جهت اخذ پذریش برای دانشگاه ارسال نمایند تا بتوانند برای اخذ ویزا تحصیلی این کشور به همراه مدارک لازم به کونسلگری کشور هند در کشور مبدا مراجعه کنند.از برترین دانشگاه های کشور هند می‌توان به دانشگاه بمبئی و دانشگاه جواهر لعل نهرو اشاره کرد.

ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از روش هایی است که افراد زیادی توانسته اند در سال های گذشته از این طریق به کشور هند مهاجرت کنند و اقامت این کشور را اخذ کنند.اداره و بررسی مسئولیت های هر شرکت وابسته به قوانین اداره کنترل شرکت ها در این کشور است،لازم به ذکر است که اداره کنترل شرک ها در هر منطقه با منطقه دیگر متفاوت است.پس اگر شما از جمله افرادی هستید که متقاضی ثبت شرکت در کشور هند هستید بایستی فرم تقاضا نامه را در اداره کنترل شرکت ها در منطقه و یا ایالتی که خواهان ثبت برند خود در آنجا هستید را پر کنید و اسناد و مدارک لازم را برای ثبت شرکت خود ارائه نمایید.یکی‌ از مزیت های دیگر در مورد ثبت کسب و کار شخصی و یا ثبت شرکت در کشور هند،این است که شرکت شما در نزدیک بازار های جنوب شرقی آسیا قرار دارد و می‌توانید به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

مهاجرت کاری

کشور‌ هند از‌ جمله کشورهایی است که حتی با توجه به گستردگی جمعیت در این کشور همچنان نیازمند نیرو کار فراوان است،مخصوصاً نیرو های متخصص در حوزه های فنی و تخصصی،اما با وجود تمامی این تفاسیر باز هم می توان گفت تعداد پوزیشن های کاری که این کشور نیازمند نیرو کار در آن جایگاه شغلی است،محدود است.یکی دیگر از مواردی که بایستی قبل از مهاجرت کاری به کشور هند توجه داشته باشید علاوه بر موقعیت شغلی کم و تخصصی،فرهنگ کاری در این کشور است، اگر بیشتر به دنبال شخصیت کاری هستید بهتر است کشور های اروپایی برای مهاجرت کاری انتخاب کنید،زیرا این کشور در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی از نظر استانداره های کاری و پوزیشن های کاری مناسب در جایگاه پایین تری قرار دارد.در هر صورت اگر از جمله افرادی هستید که خواهان اخذ اقامت کاری کشور هند هستید،برای اینکه بتوانید یک پیشنهاد شغلی مناسب اخذ نمایید ما به شما پیشنهاد می کنیم نسبت به دانش خود از زبان انگلیسی و روزمه کاری و حتی مدارک تحصیلی،توجه ویژه داشته باشید.
پیام آخر
 
اگر شما از جمله افرادی هستید که متقاضی اخذ اقامت کشور هند هستید بایستی مواردی زیادی را قبل از مهاجرت به این کشور مورد بررسی قرار دهید.یکی از مهم ترین موارد هزینه‌های زندگی در این کشور است.نرخ مالیات در هر ایالت نسب به ایالت دیگر متفاوت می‌باشد،پس بایستی نسبت به منطقه زندگی خود در این کشور و نرخ مالیات در آن منطقه کاملا آگاه باشید.میزان هزینه های زندگی در این کشور همانند غذا،پوشاک و اجاره مسکن با توجه به آمار ها و ارقام اعلام شده،نسبتا پایین است.هر چند هزین های زندگی شما در این کشور وابسته به نوع سبک زندگی شما می باشد.شما بایستی برای اخذ شهروندی کشور هند و پاسپورت رسمی این کشور،به مدت ۷ سال در این کشور به طور مداوم زندگی کرده باشید و اشتغال به صورت قانونی پرداخته باشید،بعد از پایان این مدت به اداره امور مهاجرتی در این کشور بایستی مراجعه کنید تا شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد،اگر شما در طی این ۷ سال از سوپیشنه خاصی بخوردار نباشید،می توانید شهروندی این کشور را اخذ نمایید.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت و اخذ اقامت این کشور را دارید،می توانید با کارشناسان تیم مجرب ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را در راستای اخذ اقامت این کشور راهنمایی کنند.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور هند بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به هند

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.