انتخاب صفحه
مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

نحوه اخذ اقامت کشور گرجستان،نحوه اخذ ویزا گرجستان،روش های مهاجرت به کشور گرجستان،تمامی این مباحث را در این مقاله تیم ریساگروپ قصد مورد بررسی قرار دهد.کشور گرجستان در سال های اخیر توانسته توجه گردشگران زیادی را با وجود جاذبه های گردشگری فراوان به خود جلب کند،لازم به ذکر است که بسیاری از این گردشگران ایرانیان بوده‌اند،به همین دلیل بسیاری از ایرانیان با توجه به تجربه بازدید از این کشور،قصد مهاجرت به این کشور را دارند.تا انتها این مطلب با تیم ریساگروپ همراه باشید تا با روش های مهاجرت به کشور گرجستان آشنا شوید.چنانچه قصد دارید به کشور گرجستان مهاجرت کنید می‌توانید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را در راستا راهنمایی کنند.
سرمایه گذاری در مجارستان

یک نگاه کلی به کشور گرجستان

برای اینکه شما بتوانید بهترین روش را در جهت اخذ اقامت کشور گرجستان،انتخاب نمایید بایستی در ابتدا هدف خود را مشخص کنید.یکی از مواردی که بایستی نبست به آن قبل از مهاجرت به کشور گرجستان آگاه باشید،تسلط بر زبان گرجی است،در حقیقت زبان گرجی تنها زبانی است که شما می‌توانید بواسطه آن با بومیان و مردم این کشور ارتباط برقرار کنید.کشور گرجستان در حقیقت بعد از فروپاشی اتحادیه جماهیر شوروی،به یک کشور مستقل تبدیل شد،همین امر باعث شد کشور گرجستان نسبت به دیگر کشور از نظر اقتصاد ضعیف‌تر واقع شود.به هر حال اگر قصد مهاجرت به کشور گرجستان را دارید ما در این قسمت قصد دارید شما را با روش های مهاجرت به کشور گرجستان آشنا کنیم.

مهاجرت تحصیلی به کشور گرجستان

نظام آموزشی کشور گرجستان در حقیقت به سه دسته تقسیم می‌شود،تحصیلات ابتدایی که مختص به افراد ۶ تا ۱۲ سال است،تحصیلات پایه که مختص به افراد ۱۲ تا ۱۵ سال است و تحصیلات متوسطه که مختص به افراد ۱۵ تا ۱۸ سال است.افرادی که زیر ۱۸ سال،می توانند جهت ادامه تحصیل خود مدارس کشور گرجستان را انتخاب نمایند.اما بایستی این نکته را به خاطر داشته باشید که در مدارس گرجستان دوره ها تحصیلی به زبان گرجی ارائه خواهد شد.همچنین می‌توانید در مدارس کشور گرجستان به صورت رایگان تحصیل کنید، اگر موفق به ادامه تحصیل در مدارس دولتی این کشور شوید.در خصوص ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور گرجستان،بایستی اضافه کرد که ادامه تحصیل در هر سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور امکان‌پذیر است.برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی،دانشجو بایستی علاوه بر ارائه نامه پذریش،مدرک دیپلم خود به همراه ریز نمرات ارائه دهد.برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد،دانشجو موظف است علاوه بر مدرک کارشناسی،مدرک دیپلم خود را نیز ارائه دهد.ادامه تحصیل در‌ مقطع دکترا نیز از شرایط ویژه‌ایی برخوردار است که با توجه به دانشگاه این شرایط می تواند متفاوت باشد.یکی از مواردی که بایستی به آن توجه داشته باشید،یادگیری زیان گرجی است،زیرا یکی الزامت تحصیل در گرجستان می‌باشد.همچنین بایستی به این موضوع اشاره کرد دانشجویان با توجه به نرخ بیکاری،شانس کمی در خصوص اخذ موقعیت شغلی پس از پایان تحصیلات خود دارند.

مهاجرت کاری به کشور گرجستان

یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین روش‌های مهاجرت یه کشور گرجستان،مهاجرت کاری به کشور گرجستان می‌باشد.مهاجرت کاری به کشور گرجستان به همراه تایید رسمی کارفرما مد نظر،کاملا امکان‌پذیر است.شما برای اخذ اقامت کاری کشور گرجستان بایستی در ابتدا یک جابرآفر یا پیشنهاد شغلی از یک کارفرما معتبر و رسمی در کشور گرجستان دریافت نمایید.برای اخذ پیشنهاد شغلی فرد فرد کارجو بایستی روزمه کاری و مدارک تحصیلی خود را ارائه دهد.فرد کارجو می‌تواند به همراه این مدارک و جاب‌آفر اخذ کرده،به کونسلگری کشور گرجستان در کشور خود،جهت اخذ ویزا کاری مراجعه کند.اما بایستی اشاره کرد که با توجه به نرخ بیکاری و بحران فرصت های شغلی،گرجستان نمی‌تواند گزینه مناسبی در این خصوص باشد.

سرمایه‌گذاری در گرجستان

در اکثریت کشور ها در هر قاره،سرمایه‌گذاری جزو قانونی ترین و بهترین روش ها در راستا اخذ اقامت آن کشور می‌باشد.زیرا یک فر می تواند با اقامت خود در اقتصاد آن کشور رشد و ترفی ایجاد کند و به گردش سرمایه در آن کشور کمک کند.سرمایه‌گذاری در گرجستان نیز برای بسیاری سرمایه‌گذاران خارجی نیز امکان‌پذیر است.سرمایه گذاری در کشور گرجستان از سه طریق،ثبت شرکت،خرید ملک و یا آپارتمان،خرید اوراق قرضه نیز امکان‌پذیر است.که هر کدام را به صورت مجزا مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد.

ثبت شرکت

یکی از رایج‌ترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان،ثبت شرکت در کشور گرجستان می‌باشد که در زمینه سهامی عام ‌‌و خاص ارائه می‌شودگرجستان از جمله کشور هایی است که با بحران اقتصادی دست پنجه نرم می‌کند و برای فرار از این وضعیت احتیاج به‌ جذب سرمایه‌گذاران خارجی دارد.برای ثبت شرکت در گرجستان،فرد سرمایه‌گذاری بایستی ۲۰۰۰ هزار یوریو تا ۴۰۰۰ هزار یورو یه عنوان سرمایه اولیه در نظر بگیرد.

خرید ملک

همان‌طور که بدیهی به نظر می‌رسد،قیمت ملک در هر نقطه از گرجستان نسبت به نقطه دیگر متفاوت است.اما فرد سرمایه‌گذاری بایستی جهت خرید ملک در گرجستان و سرمایه‌گذاری از این طریق در گرجستان،حداقل ۳۵ هزار یورو به عنوام سرمایه اولیه در نظر بگیرید.به فرد سرمایه‌گذار از این طریق مجوز اقامت یک ساله تعلق می‌گیرد که قابل تمدید نیز می‌باشد.

خرید اوراق قرضه

هر فرد می‌تواند با انتقال مبلغی به عنوان سرمایه به دولت کشور گرجستان،متناسب به سرمایه واگذار شده،از دولت گرجستان اوراقه قرضه دولتی خریداری کند.در این روش فرد سرمایه گذار می‌تواند برای خانواده خود نیز ویزا همراه اخذ نماید.اما بایستی حداقل ۳۰هزار یوریو به این امر اختصاص دهد.

مهاجرت به گرجستان از طریق ازداوج

شما می‌توانید با ازدواج یا فرد از شهروندان مقیم گرجستان،تابعیت کشور گرجستان را اخذ نمایید.لازم به ذکر است که تابعیت فرد مورد نظر بسیار حائز اهمیت است،زیرا ازدواج با فردی که اقامت دائم گرجستان را دارد به اخذ تابعیت این کشور ختم نخواهد شد.برای ثبت رسمی ازدواج هر دو فرد موظف هستند رابطه خود را قبل از ازدواج به اثبات برسانند.بعد از گذشتن ۳ سال از رابطه آن ها،فرد مهاجر می‌تواند درخواست خود مبنی بر اخذ تابعیت کشور گرجستان ارائه دهد.

پناهندگی به کشور گرجستان

پناهندگی از جمله روش های پرخطر است،که ممکن است برای فرد پناه جو برای آسیب های غیر قابل جبرانی همراه باشد.در این روش حتی ممکن است جان فرد پناه‌جو را با آسیب های احتمالی روبه‌رو شود.در حقیقت فرد پناهنده به کسی گفته می شود،که توانایی زندگی در کشور خود را به دلایل زیادی همچون عدم حمایت از آن ها در کشور مبدا و بی هویتی ندارند.لازم به ذکر است که کمپ های پناهندگی در کشور گرجستان،از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار نیستند.به همین دلیل پیشنهاد می‌شود روش دیگری را برای اخذ اقامت کشور گرجستان انتخاب نمایید.
شایان ذکر است که شرکت ریساگروپ در راستا پنهاندگی هیچ‌گونه خدماتی ارائه نخواهد داد.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم،شما عزیزان را با روش های مهاجرت به کشور گرجستان آشنا کنیم.دانشجویان می‌توانند پس از پایان تحصیل خود در این کشور برای اخذ تابعیت کشور گرجستان،ویزا تحصیلی خود را به ویزا کاری تبدیل کنند.به افرادی که از طریق سرمایه گذاری و یا اخذ موقعیت شغلی به کشور گرجستان مهاجرت می‌کنند،اقامت یک سال تعلق می‌گیرد که قابل تمدید می‌باشد،افرادی که از طریق ازدواج به کشور گرجستان مهاجرت کرده اند،می‌توانند باد از ۳ سال از ازدواج،درخواست خود را مبنی بر اخذ تابعیت کشور گرجستان ارائه دهند.شایان ذکر است،اگر از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور گرجستان را دارید،با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را در این راستا راهنمایی کنند.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور گرجستان بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فایل صوتی مهاجرت به گرجستان

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به گرجستان

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.