انتخاب صفحه
مهاجرت به برزیل

مهاجرت به برزیل

آیا شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور برزیل را دارید،پس تا انتها این مقاله با تیم ریسا گروپ همراه باشید تا موضوعاتی همچون نحوه اخذ اقامت کشور برزیل،جدیدترین روش ها مهاجرت به کشور برزیل و نحوه اخذ تابعیت کشور برزیل را جهت افزایش دایره اطلاعات شما عزیزان،مورد بررسی قرار دهیم.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور بزریل و یا دیگر کشور ها  را دارید،با کارشناسان تیم ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید،تا شرایط شما توسط تیم ما مورد بررسی قرار گیرد و بهترین روش را برای دستیابی و اخذ اقامت کشور مورد نظرتان در اختیارتان قرار دهیم.

معرفی کلی کشور برزیل

مهاجرت به برزیل و اخذ اقامت این کشور به روش ها متفاوتی همچون تحصیل در دانشگاه های این کشور،اخذ پیشنهاد شغلی از این کشور و سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر است.مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن برای ایرانیان نیز به راحتی امکان پذیر است،قبل ازم هاجرت به این کشور بایستی اطلاعات از شرایط عمومی این کشور داشته باشیم.این کشور با توجه به مساحت و جمعیت آن،جزو پنجمین کشور بزرگ دنیا محسوب می‌شود.این کشور دارای جنگل ها متنوع بسیار،زمین ها کشاورزی متعدد و بزرگ است.دین مردم کشور بزریل مسیحیت است و جالب است که بدانید پرتغالی زبان رسمی مردم این کشور است.در تصویر زیر اطلاعات و جزئیاتی از این کشور در اختیارتان قرار داده ایم،اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید،روش های مهاجرت به کشور برزیل را در ادامه این مقاله توضیح داده ایم،با تیم ریسا گروپ تا انتها این مطلب همراه باشید.

مهاجرت به بزریل

مهاجرت شغلی به کشور برزیل

یکی از روش ها رایج جهت مهاجرت به برزیل،مهاجرت از طریق اخذ یک پیشنهاد شغلی از این کشور است.اما بایستی قبل از این اقدام،شما اطلاعاتی در مورد نحوه پیدا کردن کار در برزیل داشته باشید.مهاجرت کاری به کشور بزریل  شامل حال هر کسی نخواهد شد. این کشور شرایط ویژه ایی برای افرادی که چنین قصدی دارند تعیین کرده است.شما برای اخذ مهاجرت کاری کشور برزیل در ابتدا موظف هستید که یک پیشنهاد شغلی از یک شرکت مستقر در کشور برزیل داشته باشید،که به ثبت رسمی رسیده باشد.پروسه اخذ اقامت این کشور از این روش،تقریبا پیچیده به نظر می‌رسد،کارفرما شما بایستی در ابتدا یک آگهی استخدام از طریق وازارت کار کشور برزیل ارائه کند،سپس شما بایستی جهت اخذ آن پیشنهاد کاری،نامه درخواست خود را به وزارت کار در کشور برزیل ارسال کنید.بعد از تایید شدن درخواست،شما می‌توانید اقدامات لازم جهت اخذ ویزا کاری را انجام دهید.مدت زمان اعتبار ویزا کاری کشور برزیل دوساله است،که مدت زمان اعتبار آن نیز قابل تمدید است.متقاضیان این روش می‌توانند بعد از ۵ سال زندگی و اشتغال به صورت قانونی درخواست خود را جهت اخذ تابعیت این کشور ارسال کنند.برای دریافت ویزا کاری این کشور بایستی مدارک زیر را ارائه نمایید:

  • اسپورت دارای اعتبار
  • گواهی تایید پذیرش نامه
  • سابقه کاری
  • روزمه
  • مدارکی جهت اثبات عدم داشتنن سابقه کیفری

مهاجرت از طریق تحصیل در برزیل

یکی دیگر از روش های پرطفدار و عمده برای مهاجرت به برزیل تحصیل در دانشگاه های این کشور است،اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد ادامه تحصیل و زندگی در کشور برزیل دارید بایستی بدایند که تحصیل در دانشگاه های کشور برزیل در سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا نیز امکان پذیر خواهد بود،در ادامه مقاله به بررسی سه روش تحصیل در هر‌ سه مقطع خواهیم پرداخت.

تحصیل در‌ مقطع لیسانس

اول از‌ هر چیزی، گزینه های مناسب تری برای تحصیل در این مقطع وجود دارد،اما بایستی بدانید که دوره ها مقطع کارشناسی در کشور برزیل به پرتغالی تدریس می‌شود که تحصیل به زبان تقریبا سخت و دشوار به نظر می‌آید به خاطر همین خیلی از دانشجویان کارشناسی که قصد مهاجرت دارند،کشور های دیگری همچون سوئد و نروژ را انتخاب می کنند.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

مزیت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نسبت کارشناسی در این کشور این است که فرد دانشجو می تواند به زبان انگلیسی نیز تحصیل کند.شما بایستی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ابتدا از یک موسسه آموزشی و یا یک دانشگاه در برزیل یک نامه پذریش اخذ کنید و همچنین مدرک معتبر زبان مانند آیتلس ارائه دهید.سپس برای اخذ ویزا مدارک مورد نیاز را به کونسلگری کشور برزیل در کشور خود ارائه دهید.

تحصیل در مقطع دکترا

برای تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور برزیل بایستی علاوه بر ارائه مدرک زبان با نمره بالا،با یک استاد راهنما در ارتباط باشید و همچنین یک پوریشن عالی تهیه کنید ،هر چند داشتن مقالات علمی نیز در اخذ پذیرش شما،بسیار کمک می کند.

شایان ذکر است که کشور هایی همچون کانادا،نروژ و سوئد انتخاب های مناسب تری  برای ادامه تحصیل نسبت به کشور برزیل هستند.اما اگر شما به فکر تبدیل ویزا تحصیلی به ویزا کاری هستید،کشور برزیل مقصد مناسبی برای شما خواهد،شما می توانید پس ازپایان تحصیل،با داستن یک پیشنهاد کاری از یک کارفرما در برزیل،ویزا کاری اخذ کنید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

یکی از عمده ترین روش های مهاجرت،سرمایه گذاری در کشور مقصد است،سرمایه گذاری در بزریل شرایط خاص به خود را دارد که درادامه به بررسی آن می‌پردازیم.سرمایه گذاری در برزیل به روش های متعددی همچون خرید ملک،ثبت برند، کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار شخصی امکان پذیر است.در ابتدا فردی که قصد مهاجرت به برزیل از این طریق دارد بایستی مدارکی مبنی بر ورود سرمایه قابل توجه به کشور برزیل را ارائه دهد.در حقیقت می توان گفت شما به عنوان سرمایه‌گذار خارجی بایستی مستقیما مبلغی قابل توجه پول وارد کشور برزیل کنید.سپس شما می‌توانید درخواست خود را مبنی بر اخذ ویزا سرمایه‌گذاری ارائه دهید.در خصوص سرمایه گذاری به روش خرید ملک شما موظف هستید حدود ۳۰۰ الی ۳۵۰ هزار دلار آمریکا در این بخش سرمایه گذاری کنید،اگر ازجمله افرادی هستید که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و یا راه اندازی کسب و کار شخصی دارید،حداقل  ۵۰ هزار دلار به عنوان سرمایه اولیه بایستی در نظر بگیرید.یکی از مواردی که قبل از سرمایه گذاری در هر کشوری بایستی به آن توجه شود میزان نرخ مصادره اموال،خوشبختانه می‌توان گفت کشور برزیل از جمله کشور هایی با نرخ پایین مصادره اموالاست،همین سبب شده تا کشور برزیل به انتخاب مناسبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل گردد.

مهاجرت از طریق پناهندگی

طی چندین سال گذشته کشور برزیل با بحران، پذریش پناهنده مواجه شده است.خیلی از مردم کشور های جنگ زده شده مانند سوریه و عراق در سال ها اخیر به کشور برزیل مراجعه کرده اند.زیرا فاصله جغرافیایی این کشور ها بایکدیگر بسیار نیست و به همین دلیل باعث شده تا مهاجران زیادی  کشور برزیل پناه ببرند.همین موضوح سبب آن شده تا کشور برزیل با بحران پذیرش پناهنده مواجحه شود و پرونده خیلی از مهاجران و پنهاجویان توسط دولت این کشور با ریجکتی مواجح شود.یکی دیگر از معایب مهاجرت به برزیل ازطریق پنهاندگی این است که کمپ پناهجویان از شرایط بسیار سخت و غیر قابل تحملی برخوردار است و از طرفی کشور برزیل از اقتصاد قدرتمندی  برخودار نیست و به همین دلیل نمی تواند پذیرا این جمعیت زیاد از پناهندگان باشد.می‌توان گفت پنهاندگی نه فقط به برزیل بلکه به هر کشور دیگری همراه با خسارت های غیر قابل جبران است که به طور کلی، پیشنهاد می شود، روش دیگری را برای مهاجرت انتخاب کنید.
شایان ذکر است که شرکت ریسا گروپ،هیچ گونه خدماتی در راستای پنهاهندگی به هیچ مهاجری ارائه نمی دهد و این مطلب جهتافزایش آگهی مخاطبین مقاله افزوده شده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به یک فرد برزیلی

یکی از روش های متفاوت برای اخذ اقامت کشور مقصد،ازدواج با یک فرد از شهروندان آن کشور است که در حقیقت،یک فرد خارجی می تواند با ازدواج با یک فرد مقیم،تابعیت آن کشور را به دست آورد بدون آنکه خود درخواست مبنی بر اخذ تابعیت آن کشور ارائه کرده باشد.اما اگرقصد مهاجرت به برزیل از طریق ازدواج را دارید بایستی بدانید که ازدواج با یک فرد بزریل مستقیما منجر به اخذ تابعیت این کشورنخواهد شد.شما بعد از ازدواج با یک فرد برزیلی بایستی مدارک خود را اداره امور مهاجرتی ارائه دهید تا بتوانید اقامت این کشور را درابتدا اخذ نمایید.پروسه اخذ تابعیت کشور بزریل از طریق ازدواج نسبت به دیگر کشور ها بسیار متفاوت است لذا پیشنهاد می‌شود، به دلیل ناهموار بودن مسیر اخذ اقامت بزریل از طریق ازدواج کشور دیگری را برای انتخاب نمایید.

یک نگاه کلی به اخذ تابعیت کشور برزیل

روش هایی زیادی برای مهاجرت به بزریل از قبیل تحصیل در دانشگاه های این کشور و همچنین سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد.در حقیقت کشور بزریل به افرادی که بتوانند، اقامت این کشور اخذ کنند و به مدت ۵ سال در این کشور زندگی کنند، اجازه دارند درخواست خود مبنی بر اخذ تابعیت این کشور به اداره امور مهاجرتی در این کشور ارائه دهند.درخصوص افرادی که قصد مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل را دارند،اخذ تابعیت این کشور کمی راحت تر به نظر می‌رسد زیرا اجازه خواهند داشت با اخذ یک پیشنهاد شغلی پس از پایان تحصیل،درخواست خود را مبنی بر اخذ تابعیت این کشور به ادراه امور مهاجرت ارسال کنند.در خصوص افرادی که قصد مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری را دارند،بایستی گفت همه چیز در این مورد وابسته به میزان سرمایه اولیه شما است. بایستی برای اخذ تابعیت این کشور از این طریق سرمایه‌گذاری در این کشور حداقل تمکن مالی ۵۰ هزار دلاری در ابتدا ارائه دهید.در خصوص اخذ تابعیت برزیل به روش کاری،شما موظف هستید جهت اخذ پیشنهاد شغلی از کارفرما مورد نظر،درخواست خود را به وازرت کار کشور برزیل ارسال نمایید.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور برزیل و یا دیگر کشور ها دارید با مشاوران تیم مجرب ریسا گروپ تماس حاصل فرمایید تا به بهترین شکل ممکن شما را در این راهنمایی کنند.

شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور بزریل بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به برزیل

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.