انتخاب صفحه
مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس

 
نحوه اخذ اقامت بلاروس،روش های مهاجرت به بلاروس،نخوه اخذ پاسپورت این کشور،نحوه سرمایه گذاری در این کشور،تمامی این ها موضوعاتی هستند که تیم مجرب ریسا گروپ قصد دارد شما را با آن ها آشنا کند و اطلاعات دقیقی در مورد مهاجرت به بلاروس در اختیارتان قرار دهد.اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به قاره سبز (اروپا) را دارید،با کارشناسان تیم مجرب ریسا گروپ حاصل فرمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن در راستا یک مهاجرت امن راهنمایی کنند.کشور بلاروس کشوری است که از دریا دور است و نسبتاً پست می باشد.دریاچه ها و رودخانه ها این کشور بصورت بریده بریده است. پایتخت این کشور، مینسک نام دارد و واحد پولی رسمی این کشور ، روبل نام دارد. مردم این کشور به زبان بلاروسی و روسی صحبت می کنند.از همسایگان این کشور می توان به کشور روسیه، اوکراین، لتونی، لهستان و لیتوانی اشاره کرد،در ادامه این مقاله به بررسی روش های مهاجرت به کشور بلاروس میپردازیم.
مهاجرت به بلاروس
 

مهاجرت از طریق پیشنهاد شغلی

 
اگر شما علاقه‌مند به کار در کشور بلاروس هستید و قصد دارید اقامت کاری بلاروس را اخذ کنید،بایستی در ابتدا با کارفرمایان و شرکت های مستقر در این کشور که نیازمند نیرو کار هستند یک راه ارتباطی ایجاد کنید.گرچه کارفرما در صورتی می‌تواند پیشنهاد شما را میپذیرد که هیچ شهروند بلاروسی حاضر به انجام سمت شغلی مربوطه نباشد، ر این صورت کار فرما اجازه دارد درخواست خود مبنی بر استخدام نیرو خارجی به اداره کار بلاروس ارائه دهد.در صورتی که پاسخ مثبت باشد، به نیروی کار خارجی دعوتنامه ارسال می‌شود.بعد از این مراحل، دولت این کشور به شما ویزای یک ساله کاری می دهد.ولی برای افراد تخصصی و حرفه ای ممکن است ویزا با اعتبار دو ساله صادر کند.افرادی که بمدت پنج سال در کشور بلاروس با رعایت قوانین و مقررات این کشور و پرداخت مالیات به موقع،زندگی کرده اند می‌توانند درخواست خود را مبنی بر اخذ اقامت دائم کشور بلاروس ارائه دهند. نکته جالب این است که ایرانیان زیادی برای کار و ادامه زندگی طی سال ها گذشته به کشور بلاروس مهاجرت ‌کرده اند.

مهاجرت به بلاروس از طریق تحصیل

در کشور بلاروس دانشگاه های بسیاری هستند که می‌توان گفت جزو برترین دانشگاه های جهان از نظر رنک و رتبه هستند،برای مثال می توان به دانشگاه هایی همچون دانشگاه ملی بلاروس،دانشگاه دولتی بلاروس و دانشگاه دانکا کوپلاگروندو بلاروس اشاره کرد.یکی دیگر از دلایلی که دانشجویان تصمیم بر اخذ اقامت تحصیلی کشور،دشوار های کمتر در اخذ اقامت تحصیلی بلاروس نسبت به دیگر کشور ها است.به همین دلایل سالیانه هزاران دانشجویان از کشور های مختلف برای ادامه تحصیل به بلاروس مهاجرت می‌کنند.دولت بلاروس هم توانسته عملکرد خوبی از طریق کاهش هزینه‌ها در راستا جذب دانشجویان بین المللی از خود به جا بگذارد.
قبل از اقدام به اخذ اقامت تحصیلی کشور بلاروس بایستی بدانید که در اکثریت دانشگاه دوره های تحصیلی به زبان روسی تدریس می‌شود.شما برای ادامه تحصیل در کشور بلاروس بایستی مدارکی همانند روزمه تحصیلی و ریز نمرات خود را برای دانشگاهی در بلاروس ارسال کنید و سپس بعد از دریافت پذیرش نامه برای اخذ ویزا تحصیلی بلاروس به کونسلگری این کشور در کشور خود مراجعه کنید.بایستی میزان شهریه تحصیل در کشور بلاروس را قبل از این اقدام حتما بررسی کنید.میزان شهریه تحصیل در این کشور حدودا از ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار در سال است.هر چند با توجه به رشته و مقطع تحصیلی این مقدار متغیر خواهد بود.

مهاجرت به روش سرمایه گذاری

 
اگر شما علاقه‌مند به سرمایه گذاری در کشور بلاروس را هستید و قصد دارید اقامت کشور بلاروس را از این طریق اخذ نمایید،می توانید سرمایه‌گذاری خود را به واسطه خرید ملک یا ثبت شرکت را انجام دهید.برای ثبت شرکت در این کشور حداقل مبلغ 150.000 دلار سرمایه گذاری لازم است تا بتوانید با این روش اقامت کشور بلاروس را به دست آورید و علاوه بر این میزان سرمایه بایستی اسناد مالی لازم را به دولت کشور بلاروس ارائه دهید،همچنین بایستی بدانید که سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت پس از تایید مقامات مربوط امکان پذیر است.اما سرمایه گذاری در جهت خرید ملک در بلاروس طبق اعلام دولت این کشور، برای عموم آزاد است و شما می توانید سرمایه گذاری خود را در این کشور بصورت آزادانه خریداری کنید. هزینه املاک و مستغلات در بلاروس قیمت مناسبی دارد و به همین دلیل،تعداد سرمایه گذاران هر ساله در این کشور بیشتر و بیشتر در این کشور می شود.
این امر یکی از امن ترین روش سرمایه گذاری در کشور بلاروس محسوب می شود،به همین دلیل بسیاری ار سرمایه گذاران خارجی بواسطه خرید ملک در‌ این کشور سرمایه گذاری کرده اند.

مهاجرت به روش ازدواج

این روش یکی از رایج ترین و آسان ترین روش های اخذ اقامت کشور بلاروس می‌باشد.به طوری کلی یک فرد خارجی می تواند با ازدواج با یک فرد بلاروسی اقامت کشور بلاروس را اخذ نماید،اما پس از تایید دولت کشور بلاروس،در حقیقت دولت کشور بلاروس شرایط را در این راستا تعیین کرده است،که فرد خارجی برای اخذ اقامت کشور بلاروس بایستی از این قوانین پیروی کند.یکی از موارد مورد تایید دولت بلاروس،واقعی بودن ازدواج است که زوجین می توانند با ارائه مدارکی همچون اسناد ازدواج،حساب مشترک،فیلم و عکس واقعی بودن رابطه خود را به دولت کشور بلاروس اثبات کنند.
 

هزینه زندگی در کشور بلاروس

 
یکی از مهمترین مسائلی که هر فرد باید قبل از مهاجرت به هر کشوری بررسی کند،هزینه های زندگی در آن کشور را بررسی کند. هزینه زندگی در بلاروس بستگی به سبک زندگی و تعداد افراد یک خانواده دارد.ولی در کل این کشور را می توان جزء یکی از کشورهای ارزان دنیا محسوب می شود. به عنوان مثال، هزینه غذا در رستوران های ارزان قیمت این کشور حدودا 7.04 دلار، هزینه آب 0.33 لیتری به قیمت 0.51 دلار، هزینه 12 عدد تخم مرغ به قیمت 1.15 دلار و هزینه گوشت قرمز به وزن یک کیلوگرم به قیمت 6.52 دلار است.توجه داشته باشید که این رقم نسب به دیگر کشور های اروپا بسیار مناسبت است.

اخذ پاسپورت بلاروس

 
پاسپورت این کشور از اعتبار بالایی برخوردار است. برای این که فردی بتواند پاسپورت این کشور را دریافت کند باید بمدت 7 سال در این کشور زندگی کند و در طی قوانین و مقررات کشور را رعایت کند، همیچنین نسبت به زبان بلاروسی یا روسی تسلط پیدا کند.علاوه بر همه این ها از وضعیت مالی مناسبی برای تامین هزینه های خانواده خود برخوردار باشد.افرادی که این شرایط را داشته باشند می توانند پاسپورت کشور بلاروس را به راحتی و بدون مشکل بصورت دائم دریافت کند.
ما در این مقاله قصد داشتیم اطلاعات دقیق و جامعه ایی در اختیار شما عزیزان در مورد نحوه اخذ اقامت و مهاجرت به کشور بلاروس در اختیارتان قرار دهیم، اگر هر گونه سوال و مشکلی برای شما درمسیر مهاجرت ایجاد شد، با کارشناسان تیم مجرب ریسا گروپ به اشتراک بگذارید تا شما به بهترین روش ممکن راهنماییی کنند.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور بلاروس بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به بلاروس

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.