انتخاب صفحه
مهاجرت به برزیل

مهاجرت به اسلوونی

ما در این مطلب قصد داریم مطالبی همچون روش ها اخذ اقامت اسلوونی،مهاجرت به اسلوونی،ادامه تحصیل در این کشور،روش های سرمایه‌گذاری در کشور اسلوونی و اخذ اقامت کاری کشور اسلوونی را مورد بررسی قرار دهیم.پس اگر از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور اسلوونی و یا اخذ اقامت این کشور را داریدتا انتها مقاله با تیم ریسا گروپ همراه باشید.شایان ذکر است که تیم ریسا گروپ در راستا اعزام دانشجو،ثبت شرکت در کشور ها قاره اروپا،خدمات ویژه ایی ارائه می‌دهد،برای مطلع شدن از نوع خدمات ما فقط کافی است با کارشناسان تیم ریساگروپ تماس حاصل فرمایید.در ادامه مطلب روش ها گوناگونی همچون، مهاجرت از طریق کار،مهاجرت تحصیلی و نحوه ثبت شرکت در کشور اسلوونی مورد بررسی قرار می دهیم.
مهاجرت به اسلوونی

نحوه اخذ اقامت کاری کشور اسلوونی

یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به کسور اسلوونی،اخذ اقامت کاری این کشور است.در حقیقت اخذ اقامت کاری کشور اسلوونی با مزیت هایی همچون،اجازه اخذ ویزا همراه برای خانواده فرد همراه است.به افرادی که بتوانند موفق به اخذ ویزا کاری کشور اسلوونی شوند یک سال اجازه اقامت داده می‌شود،لازم به ذکر است که اگر فرد به صورت فصلی یا موقت برای کار به کشور اسلوونی مهاجرت داشته باشند،اجازه اخذ ویزا همراه را برای خانواده خود دارد.اگر به دنبال موفقت در خصوص امهارجت کاری به اسلوونی و یا اخذ اقامت کاری کشور اسلوونی هستید،بهتر است بدانید که قبل از این اقدام بایستی اطلاعات مناسبی از نحوه شروع زندگی کاری در کشور اسلوونی داشته باشید.اگر از جمله افرادی هستید که قصد پیدا کردن موقعیت شغلی مورد نظرتان در کشور اسلوونی دارید بایستی بدانید که برای اخذ اقامت کاری اسلوونی،به مدت یک ماه برای مصاحبه آنلاین از طریق تماس تصویری،واتساپ و یا ایمیل بایستی آماده باشید،در نهایت به شما یک شماره شناسایی و یک شماره ثبت ارائه می‌شود تا شرایطتان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ادامه تحصیل در کشور اسلوونی

همیشه برای مهاجرت به هر کشوری،یکی از مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین روش ها برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور مقصد،ادامه تحصیل در دانشگاه ها و یا مداراس آن کشور است.در‌ مورد وضعیت تحصیل و آموزش در کشور اسلوونی می‌توان به این موضوع اشاره داشت که تحصیل برای تمامی کودکان،اعم از اتباع اسلوونی و کودکان مقیم دیگر کشور بعد از ۶ سالگی در‌اسلوونی اجباری است.در مورد دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور اسلوونی دارند،می‌توان به این موضوع اشاره کرد که دروه های آموزشی به دو نوع آکادمیک و حرفه ای،در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویان دیگر کشور ها ارائه می‌شود.در مورد تحصیل در مقطع دکترا می‌توان گفت که این مقطع به دو نوع مطالعه پاره‌وقت‌ و تمام‌وقت تقسیم می‌گردد.دانشجویان می توانند با ارسال مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه ها اسلوونی اقدام کنند و سپس پس از موافقت با درخواست‌ نامه آن ها،مدارک مورد نیاز را برای اخذ ویزا تحصیلی به کونسلگری کشور اسلوونی در‌کشور‌ خود ارائه دهند.از مهم ترین و برترین دانشگاه های اسلوونی می‌توان به دانشگاه هایی همچون،دانشگاه لیوبلیانا،دانشگاه مطالعات اطلاعات نوومستو و دانشگاه ماریبور اشاره کرد.شایان ذکر از این دانشگاه ها برای دروه ها و مقطع های مختلف بورسیه های متفاوتی نیز در طول سال ارائه می‌دهند.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور اسلوونی

برای اینکه بتوان از طریق سرمایه‌گذاری، به سهولت و به صورت قانونی در اسرع وقت اقامت کشور مقصد را اخذ کرد، لازم به داشتن سرمایه اولیه مورد نیاز و ارائه تمکن مالی قوی است.در‌مورد اخذ اقامت کشور اسلوونی از طریق سرمایه‌گذاری، نمی توانیم از مزیت هایی همچون موقعیت استراتژیک این کشور و بهره‌مندی از صنعت دامپروی قوی و صنعت گردشگری رونق یافته این کشور عبور کنیم.از مزیت های دیگر این کشور دز خصوص سرمایه‌گذاری می توان به ذخایر غنی قلع ، روی و زغال سنگ اشاره کرد.
یکی از روش های پرطفدار که در سال های اخیر بیشتر از دیگر روش ها مورد توجه سرمایه‌گذاران خارجی برای اخذ اقامت کشور اسلوونی از طرف سرمایه گذاری و افزایش حاشیه سود قرارگرفته،ثبت شرکت است.ثبت شرکت یکی از روش های امکان پذیر در راستا اخذ اقامت کشور اسلوونی برای سرمایه‌گذاران خارجی است،سرمایه گذار بایستی پس از راه اندازی برند و ثبت شرکت خود،مالیات مربوطه را در طول ۵ سال اقامت پرداخت نماید و سپس از طریق اداره امور مهاجرتی در کشور اسلوونی درخواست خود را جهت اخذ تابعیت این کشور ارائه دهد.شایان ذکر است که سرمایه اولیه نقشی مهم در‌ اخذ اقامت کشور اسلوونی از طریق ثبت شرکت ایفا می‌کند، سرمایه گذار بایستی در مرحله اول برای ثبت شرکت تمکن مالی ۱۰ الی ۱۵ هزار دلاری ارائه دهد و برای راه اندازی کسب و کار شخصی خویش بایستی حداقل تمکن مالی ۵۰ هزار دلاری ارائه دهد.

تابعیت اسلوونی در یک نگاه

مزیت های بسیاری همچون آب و هوا معتدل و مطلوب کشور اسلوونی، تحصیل رایگان و پروسه کوتاه در راستای اخذ اقامت کاری کشور اسلوونی باعث شده تا این کشور به یک انتخاب مناسب و معقول برای مهاجرت تبدیل شود،هرچند می توان به این موضوع اشاره داشت که برای تحصیل گزینه های مناسب تری پیش رو دانشجویان است،اما برای سرمایه گذاری با توجه به صنایع قوی کشور اسلوونی و ذخایر فوق العاده این کشور،می توان گفت کشور اسلوونی به یک انتخاب ایده آل جهت سرمایه گذاری می‌باشد.شما از هر روشی برای مهاجرت به کشور اسلوونی اقدام کنید بایستی جهت اخذ تابعیت کشور اسلوونی ۱۰ سال در این کشور اقامت داشته باشید و ۵ سال از درخواست اخذ تابعیت شما گذشته باشید،در صورتی که واجد شرایط زیر باشید، تابعیت کشور اسلوونی به شما تعلیق می‌گیرد:
  • به استقلال مالی رسیده باشید
  • سن شما بایستی بالا ۱۸ سال باشد
  • عدم داشتن سابقه کیفری
  • داشتن تابعیت خارجی
اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور اسلوونی و دیگر کشور های اروپایی دارید،می توانید با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا شما عزیزان را با توجه به شرایطتان به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.
شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای روش‌های مختلف مهاجرت به کشور اسلوونی بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به اسلوونی

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال ، روشی سریع برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی شاید نام پرتغال شما را به یاد سوپراستار فوتبال، کریستین رونالدو بیاندازد که شهرت جهانی آن برکسی پوشیده نیست. اما جالب است بدانید که گلدن ویزای پرتغال ، یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت به اتحادیه اروپا است...

ادامه مطلب
ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

اسلواکی کشوری کم‌جمعیت و کوهستانی در منطقه‌ی شنگن است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن توجه هر توریستی را به خود جلب می‌کند. اسلواکی مقصدی ایده‌ال برای یک سفر توریستی کوتاه مدت جهت بازیابی آرامش علاقمندان به طبیعت است.

ادامه مطلب
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.