انتخاب صفحه
uae tourist visa

ویزای توریستی امارات

در این مقاله به‌طور خلاصه مروری بر  اقلیم و جذابیت‌های دیدنی و سایر شاخص‌های مهم امارات خواهیم داشت. در ادامه‌ی آن نیز شرایط درخواست ویزای توریستی امارات و مدارک مورد نیاز و ریجکتی و آن‌چه که ممکن است طی اخذ دریافت ویزای توریستی امارات، با آن مواجه شوید خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در ریسا گروپ تماس بگیرید.

اهم مطالب این مقاله به شرح زیر می‌یاشد:

 • اطلاعاتی مختصر درمورد کشور امارات
 • مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای توریستی امارات
 • مدت زمان دریافت ویزای توریستی امارات
 • هزینه‌ی دریافت ویزای توریستی امارات
 • ریجکت درخواست ویزای توریستی امارات
 •  

امارات متحده‌ی عربی

امارات متحده عربی، کشوری متشکل از هفت امارت در امتداد ساحل شرقی شبه جزیره عربستان است. پایتخت آن بزرگترین امارت این کشور، ابوظبی است که بیش از سه چهارم مساحت کل کشور را شامل می‌شود. ابوظبی مرکز صنعت نفت و دبی مرکز اقتصادی این کشور است. در شهر بندری دبی، واقع در پایه شبه جزیره کوهستانی مسندم، پایتخت امارت دبی و یکی از حیاتی‌ترین مراکز تجاری و مالی منطقه است که صدها شرکت چند ملیتی را در جنگلی از آسمان خراش‌ها در خود جای داده است.

به لحاظ تاریخی، منطقه‌ای که اکنون شامل امارت‌ها است، تحت تأثیر فرهنگ ایرانی قرار گرفته است و مرزهای دریایی متخلخل آن برای قرن‌ها مهاجران و بازرگانان را از جاهای دیگر دعوت کرده است.

امارات ترکیبی از صحراهای صخره‌ای، دشت‌های ساحلی و تالاب‌ها و کوه‌های بی‌آب است. ساحل دریا پناهگاهی برای پرندگان آبزی مهاجر است و علاقه‌مندان حیات وحش را از سرتاسر جهان به سوی خود می‌کشاند. سواحل بکر و استراحتگاه‌های مجلل این کشور نیز مسافران بین المللی را به خود جذب کرده است.

از چند جاذبه‌ی مهم امارات که هر ساله توریستان زیادی را جذب می‌کند، دیدن مسجد شیخ زاید در ابوظبی‌ست که یکی از زیباترین مساجد در سراسر جهان است و سنگ مرمر سفید  که ساختمان بزرگ این مسجد را پوشانده در طول روز زیر آفتاب گرم عرب درخشان است. فضای داخلی مسجد کمتر از بیرون چشمگیر نیست، و تصمیم گیری در مورد اینکه با هیبت به چه چیزی خیره شوید دشوار است. یکی دیگر از آن جاذبه‌ها برج خلیفه اثری باورنکردنی از مهندسی، طراحی، نوآوری، فقط بگوییم، مجلل است. جدا از اینکه بلندترین ساختمانی است که جهان تا به حال دیده است، همچنین به بلندترین سازه جهان تبدیل شد و رکورد دکل تلویزیون KVLY-TV را در بلانچارد، داکوتای شمالی و بلندترین سازه ایستاده شکست و رکورد برج CN تورنتو را شکست. صحرای لیوا، منظره‌ای فراموش نشدنی برای روح‌های بی‌باک است، مایل‌ها شن قرمزی که بی‌انتها در افق کشیده شده است.

دبی صدها مکان منحصر به فرد برای گشت و گذار دارد و تنها جایی در جهان است که می‌توانید در یک روز از جت اسکی، اسکی برف، سافاری در صحرا، غواصی و بالون سواری لذت ببرید.

معماری مدرن در امارات تحت سلطه پروژه‌های ساختمانی معتبری است که ترکیبی از ساختارهای سنتی و مدرن هستند و اگرچه بیشتر آن‌ها به سبک عربی هستند، اما هنوز هم می‌توانید تأثیرات آسیایی و اروپایی زیادی پیدا کنید. که ما برج‌های اتحاد و دروازه پایتخت در ابوظبی را پیشنهاد  می‌دهیم، اما سازه‌های معماری زیادی برای تماشا در سراسر شهرهای اصلی وجود دارد.

این کشور قطعا چیزهای ارزشمندی برای ارائه به ماجراجویان، متعصبان خرید و علاقه‌مندان به تاریخ دارد، اما احتمالا دوستداران معماری کسانی هستند که آن را بیشتر دوست خواهند داشت.

مدت زمان دریافت ویزای توریستی امارات

زمان رسیدگی به ویزا تقریباً ۳ تا ۴ روز کاری است.

تمام ویزاها برای ورود به دبی به مدت ۶۰ روز از تاریخ صدور اعتبار دارند، به جز ویزاهای ۹۶ ساعته و ۴۸ ساعته که ۳۰ روز از تاریخ صدور اعتبار دارند.

بسته به برنامه شما، ویزای توریستی امارات می تواند به مدت ۳۰ روز یا ۹۰ روز، یک بار ورود یا چند بار ورود صادر شود. اخیراً، امارات متحده عربی در گامی که هدف آن تسهیل روند برای گردشگران و بازدیدکنندگان بود، یک ویزای پنج ساله را تسهیل کرده است که به گردشگران امکان می‌دهد چندین بار با حمایت شخصی وارد کشور شوند و در هر بازدید به مدت ۹۰ روز در این کشور بمانند که می تواند برای ۹۰روز دیگر تمدید شود.

هزینه‌ی دریافت ویزای توریستی امارات

قیمت ویزای توریستی به شرح زیر است:

یکبار ورود (۳۰ روز):

۳۵۰ درهم ( ۹۵ دلار آمریکا)

چند بار ورود (۳ ماه): ۶۵۰ – ۶۹۷ درهم (۱۷۶ – ۱۹۰ دلار آمریکا)

مراحل مهاجرت و مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای توریستی امارات

 

به عنوان یک اقدام امنیتی، مقامات مهاجرت در دبی غربالگری تصادفی چشم را برای بازدیدکنندگان از این کشور انجام می‌دهند.

مسافرانی که از آن‌ها خواسته می‌شود که غربالگری چشم انجام دهند، باید یک نسخه چاپی از ویزای خود یا نسخه چاپی صفحه تأیید شماره ویزا را در باجه غربالگری ارائه دهند. اگر نسخه‌ را همراه خود نداشته باشید، هزینه ۳۰ درهم برای هر نسخه اعمال می‌شود – فقط بصورت درهم قابل پرداخت است.

قبل از سفر به امارات، لطفاً شرایط ویزای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که در صورت نیاز ویزای معتبر دارید یا اینکه پاسپورت شما باید برای حداقل مدت اعتبار داشته باشد.

مدارک مورد نیاز:

 1. عکس رنگی متقاضی
 2. کپی رنگی پاسپورت متقاضی، گذرنامه باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد.
 3. فرم درخواست اصلی (موجود در تمام دفاتر فروش بلیط امارات) بسته به ملیت متقاضی به زبان عربی یا انگلیسی قابل دسترسی است. فرم درخواست انگلیسی یا عربی را دانلود کنید.
 4. کپی بلیط امارات

قوانین و شرایط:

 1. هزینه‌های ویزا باید پس از درخواست پرداخت شود.
 2. دختران زیر ۱۸ سال به تنهایی اجازه سفر به امارات را نخواهند داشت و پسران زیر ۱۸ سال نیز باید شناسنامه پدر و مادر خود را به‌همراه داشته باشند.
 3. مسافر باید فقط با پروازهای امارات یا کد اشتراکی به امارات سفر کنند.
 4. هزینه‌های ویزا غیر قابل استرداد است.
 5. زمان رسیدگی به ویزا تقریباً ۳ تا ۴ روز کاری است.
 6. ورود به امارات منوط به تاییدیه اداره‌ی مهاجرت است.
 7. تمام ویزاها برای ورود به دبی به مدت ۶۰ روز از تاریخ صدور اعتبار دارند، به جز ویزاهای ۹۶ ساعته و ۴۸ ساعته که ۳۰ روز از تاریخ صدور اعتبار دارند.

درخواست آنلاین ویزای توریستی امارات

اتباع کشورهایی که نیاز به ویزای از پیش تعیین شده امارات دارند، هم اکنون می توانند از طریق emirates.com به‌صورت آنلاین درخواست و پرداخت ویزای خود را انجام دهند.

حداقل چهار روز کاری قبل از ورود به دبی نیاز است که به‌صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید، با این حال امارات توصیه می‌کند که درخواست های آنلاین در اسرع وقت انجام شود تا خللی در روند صدور ویزا ایجاد.

اخذ ویزای توریستی امارات

اگر یکی از اعضای خانواده یا اقوام نزدیک خود دارید که مقیم امارات است، آن‌ها می‌توانند از طرف شما در هر یک از دفاتر فروش بلیط در امارات درخواست ویزا کنند. لطفا توجه داشته باشید که این خدمات فقط برای ساکنین امارات در دسترس است.

مدارک موردنیاز و روند درخواست به‌صورت زیر است:

 1. دانلود و پر کردن فرم درخواست ویزا
 2. حمایت مالی شخصی از مسافر یا بازدیدکننده

مدارک مورد نیاز متقاضی:

 1. عکس پاسپورت رنگی
 2. کپی رنگی پاسپورت شما (باید شش ماه اعتبار داشته باشد)
 3. یک کپی از بلیط پرواز امارات

 

طبق مصوبه کابینه که در جولای ۲۰۱۸به تصویب رسید، کودکان زیر ۱۸سال که بزرگسالان را همراهی می‌کنند، می‌توانند از ۱۵ جولای تا ۱۵ سپتامبر هر سال، ویزای رایگان برای بازدید خود دریافت کنند.

ویزای توریستی امارات از طریق آژانس‌ها و هتل‌ها

آژانس‌های مسافرتی و هتل‌های دارای مجوز در امارات می‌توانند برای شما ویزای توریستی ترتیب دهند، مشروط بر اینکه بلیط را از طریق آن‌ها خریداری کنید و رزرو هتل را با هماهنگی آن‌ها انجام دهید.

همچنین می‌توانید با آژانس‌های مسافرتی در کشور خود برای دریافت بسته‌های گردشگری موجود در امارات با همکاری یک تورگردان محلی تماس بگیرید. توجه داشته باشید که مهم است صحت آژانس های مسافرتی را که با آن‌ها سر و کار دارید بررسی کنید و تا زمانی که ۱۰۰ درصد از اصل بودن مجری تور مطمئن نشدید، از پرداخت یا ارسال کپی مدارک رسمی خودداری کنید. برای تایید می‌توانید از سفارت امارات در کشور خود کمک بگیرید.

تمدید ویزای توریستی امارات

انواع ویزای بازدید و توریستی پس از درخواست و تایید موفقیت آمیز توسط مراجع ذیربط، دو بار به مدت ۳۰ روز قابل تمدید می‌باشد. این کار را می‌توان بدون نیاز به خروج از کشور انجام داد.

بازدیدکنندگان و گردشگران می‌توانند برای تمدید دوم قبل از انقضای دوره اول با ۶۰۰ درهم در هر بار، تمدید درخواست دهند. در صورت عدم تمدید ویزا، به‌ازای هر روز اقامت اضافه در امارات باید ۱۰۰ درهم جریمه بپردازند که از ۱۰ روز پس از انقضای ویزا محاسبه می‌شود.

آیا ایرانیان می‌توانند در دبی ویزای کار بگیرند؟

بله، ایرانی‌ها می‌توانند برای ویزای امارات اقدام کنند. اعتبار ویزای شما به نوع مجوز اقامت شما بستگی دارد. برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع ویزا با پرکردن فرم آنلاین موجود در سایت، می‌توانید از کارشناسان ریسا گروپ مشاوره‌ی رایگان دریافت کنید.

دلایل ریجکتی ویزای توریستی امارات

دلایل مختلفی برای رد ویزای دبی وجود دارد. درخواست ویزای دبی در اداره مهاجرت بررسی می‌شود و حق رد آن به صلاحدید روش‌های مهاجرت است. در صورت ریجکت شدن ویزای دبی، گاهی اوقات دلیل ریجکت اطلاع داده می‌شود. بهترین راه برای اطمینان از رد نشدن ویزای دبی شما در مرحله پردازش، پیروی از دستورالعمل‌های کارشناس ویزا که مسئولیت بررسی ویزای شما را بر عهده دارد، است. افسر پردازش ویزای شما باید اطلاعات کاملی از تاریخچه سفر و موارد اقامت را در اختیار داشته باشد. برخی از دلایل اصلی رد ویزای توریستی امارات عبارتند از:

 1. عدم وجود مدارک الزامی
 2. اطلاعات اشتباه شماره گذرنامه یا سایر جزئیات مربوطه در فرم درخواست ویزا
 3. دو متقاضی با مشخصات کاملاً مشابه مانند نام، تاریخ تولد و غیره
 4. متقاضی‌ای که قبلاً ویزای آنلاین دریافت کرده است، اما به این کشور سفر نکرده است.
 5. اگر متقاضی سابقه کیفری داشته باشد، ارتکاب کلاهبرداری به اثبات رسیده باشد یا در امارات متحده عربی به دلیل تخلف، گزارش شده باشد.
 6. اگر متقاضی دارای گذرنامه دست نویس باشد، همانطور که در مورد شهروندان پاکستان و بنگلادش وجود دارد.
 7. متقاضی که قبلاً مقیم امارات بوده است، اما بدون لغو ویزا کشور را ترک کرده است.
 8. متقاضیانی که ناقل بیماری‌های واگیر هستند و یا از نظر مالی توانایی پرداخت هزینه‌های خود در طول مدت اقامت را ندارند.

تفاوت ویزای بازدید و ویزای توریستی در امارات چیست؟

ویزای بازدید از قبل تعیین شده برای ۳۰ یا ۹۰ روز پس از ورود به امارات معتبر است و قابل تمدید نیست. ویزای توریستی امارات دو بار و هر بار به مدت ۳۰ روز قابل تمدید است.

آیا ایرانیان می‌توانند در دبی ویزای کار بگیرند؟

بله، ایرانی‌ها می‌توانند برای ویزای امارات اقدام کنند. اعتبار ویزای شما به نوع مجوز اقامت شما بستگی دارد.

سایر ویزاهای امارات

هدف شما از سفر و همچنین سایر عوامل تعیین می‌کند که چه نوع ویزایی بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مناسب شماست. به عنوان یک متقاضی، قبل از اقدام به دریافت ویزا باید با تحقیق و مشورت با متخصصان حوزه‌ی مهاجرت از تصمیم خود در گزینش یکی از انواع ویزا مطمئن شوید و سپس با تهیه‌ی مدارک و اسناد مربوطه جهت دریافت ویزا مراجعه کنید.

ویزای تجاری امارات

ویزای تجاری بخشی از سیستم ویزای طلایی است که بر اساس آن شهروندان خارجی می‌توانند برای خود و وابستگان خود ویزای بلند مدت دریافت کنند. هدف آن ایجاد محیطی جذاب برای تجارت و رشد اقتصادی امارات است.

معیارهای واجد شرایط بودن:

افراد حرفه ای از هر کشوری با تجربه کارآفرینی واجد شرایط درخواست ویزای تجاری هستند. کارآفرین واجد شرایط کسی است که در مقطعی از زمان شغلی خود، کسب و کار خود را راه اندازی کرده باشد و مایل است در امارات متحده عربی نیز مجددا این کار را انجام دهد.

برای به دست آوردن ویزای تجاری متقاضیان کسب و کار، باید:

 1. بتوانند تجربه خود را به عنوان یک کارآفرین اثبات کنند.
 2. سهامداران یک استارت آپ که سهم حداکثری دارند یا یکی از اعضای ارشد آن هستند.
 3. مایل به نقل مکان به امارات متحده عربی و ایجاد یک تجارت قانونی در یکی از این هفت امارت باشند
 4. یک ایده کسب و کار یا یک طرح تجاری داشته باشند که می خواهند در امارات متحده عربی زندگی کنند.

 

واجد شرایط بودن برای ویزای تجاری تضمینی برای دریافت ویزا توسط متقاضی نمی‌باشد. کمیته‌های تخصصی درخواست و مدارک ضمیمه را بررسی و بر اساس آن تاییدیه را صادر می‌کنند. پس از تایید، متقاضی ملزم به رعایت الزامات اداره فدرال برای هویت، شهروندی، گمرک و امنیت بنادر برای صدور ویزا خواهد بود.

برای اقدام به دریافت ویزای تجاری می‌توانید با ویزای چند بار ورود برای یک دوره شش ماهه وارد کشور شوید تا مراحل ایجاد کسب و کار را تسهیل کنید.

همه دارندگان ویزا مجاز به حمایت از افراد تحت تکفل خود با توجه به شرایط و الزامات تعیین شده توسط مقامات فدرال برای هویت، شهروندی، گمرک و امنیت بنادر خواهند بود.

ویزای ترانزیت امارات

امارات دو نوع ویزای ترانزیت صادر می کند: یکی برای ۴۸ ساعت که رایگان است و دیگری برای ۹۶ ساعت که هزینه‌ی آن فقط ۵۰ درهم است. ویزای ترانزیت فقط توسط خطوط هوایی مستقر در امارات حمایت می‌شود و باید قبل از ورود به امارات بررسی و تایید شود. ویزاهای ترانزیت قابل تمدید نیستند.

لطفا توجه داشته باشید که پس از صدور ویزای ۴۸ ساعته، نمی توان آن را تا ۹۶ ساعت تمدید کرد.

چه کسانی به ویزای ترانزیت نیاز دارند؟

اگر شما از کشوری باشید که برای بازدید امارات نیاز به ویزای توریستی دارید و در بدو ورود نیاز به ارائه‌ی ویزا دارید، پس به ویزای ترانزیت نیز نیاز دارید.

چه کسانی می توانند برای ویزای ترانزیت شما درخواست دهند؟

فقط خطوط هوایی مستقر در امارات متحده عربی که از طریق آنها سفر می‌کنید می توانند ویزای ترانزیت شما را قبل از سفر ترتیب دهند. اگر سفر شما از طریق آژانس مسافرتی باشد، آژانس نیز می‌تواند به شما در دریافت ویزا کمک کند، اما تمامی ویزاها از طریق خطوط هوایی ارسال می‌شوند.

مدت زمان ویزای ترانزیت:

ویزای ترانزیت ۴۸ ساعته برای مسافرانی که از فرودگاه‌های امارات ترانزیت می‌کنند به صورت رایگان صادر می‌شود. شما باید از قبل از طریق یک شرکت هواپیمایی مستقر در امارات برای ویزا اقدام کنید. این ویزا قابل تمدید نیست.

برای دریافت ویزای ترانزیت باید موارد زیر را ارائه دهید:

 1. پاسپورت با حداقل اعتبار سه ماه
 2. عکس در پس زمینه سفید و ۳*۴
 3. رزرو بلیط به مقصد سوم، غیر از مقصدی که از آن می‌آیید.

ویزای ترانزیت ۹۶ ساعته با هزینه ۵۰ درهم برای مسافرانی که از فرودگاه‌های امارات عبور می‌کنند صادر می‌شود. شما باید از قبل از طریق یک شرکت هواپیمایی مستقر در امارات برای ویزا اقدام کنید. این ویزا قابل تمدید و تمدید نیست. اعتبار ویزا از زمان ورود به امارات ۹۶ ساعت است و شما باید تا ۹۶ ساعت پس از ورود امارات را ترک کنید.

برای دریافت ویزای ترانزیت ۹۶ ساعته نیز همان مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ۴۸ ساعته نیاز است.

هزینه ۳۰ درهم بابت خروج از هر مسافری که از فرودگاه های امارات عبور می‌کند دریافت می‌شود.

ویزای دانشجویی امارات

ویزای تحصیلی برای دانشجویان مقیم خارج از کشور که بالای ۱۸ سال سن دارند و در امارات اقامت دارند صادر می‌شود. دانشجویان ممتاز می‌توانند ویزای بلند مدت ۵ ساله دریافت کنند.

ویزای بلند مدت برای دانشجویان ممتاز:

در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸، دولت امارات تصمیمی مبنی بر اعطای ویزای ۵ ساله به دانشجویان ممتاز را تصویب کرد.

شرایط اخذ ویزای ۵ ساله عبارتند از:

دانشجویان دانشگاه باید با معدل حداقل ۳.۷۵ از دانشگاه های داخل و خارج از کشور فارغ التحصیل شوند.

مزایای ویزا شامل خانواده دانشجویان ممتاز نیز می شود.

الزامات اصلی ویزای دانشجویی:

برای اخذ ویزای دانشجوی سال اول، متقاضی باید نامه پذیرش رسمی از دانشگاهی که در آن تحصیل می‌کند دریافت کند. برای دانش آموزان بزرگتر گواهی ادامه تحصیل الزامی است. سایر الزامات عبارتند از:

 1. قبولی در آزمون آمادگی جسمانی پزشکی
 2. حامی ویزا، یا خود دانشگاه یا یکی از والدین یا خویشاوندان
 3. تایید اداره کل اقامت و امور خارجی مربوطه (GDRFA).

مدت اعتبار ویزای دانشجویی چقدر است؟

در حال حاضر، ویزای دانشجویی برای مدت یک سال، هر بار داده می‌شود که با مدرک رسمی مبنی بر ادامه تحصیل صادر شده از مؤسسه آموزشی عالی مربوطه در امارات متحده عربی که دانشجو در آن پذیرش می‌شود، برای مدت مشابه قابل تمدید است.

پذیرش در یکی از دانشگاه‌های امارات تضمینی برای صدور ویزا نمی‌باشد. صدور ویزا مشروط به شرایط خاصی است که شامل گذراندن آزمون تناسب اندام پزشکی، بررسی امنیتی و تایید GDRFA در امارت مربوطه است.

لیست سیاه در امارات چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، لیست سیاه فهرستی از اسامی افرادی است که به هر یک از دلایل زیر از ورود یا خروج از امارات منع شده اند: ارتکاب جرم، ادعای حقوق مدنی علیه آن‌ها، یا تهدید برای امنیت عمومی

با توجه به موارد اشاره شده در این مقاله و حساسیت بالای فرایند اخذ ویزا و مهاجرت، توصیه‌ی ما به شما این است که در ابتدا با متخصصین این حوزه مشورت کنید و سپس در کنار این افراد این مرحله را در نهایت آرامش طی کنید و با آسودگی خاطر مرحله‌ی بعدی (سفر) را شروع کرده و از آن لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی یا مشورت در جهت اخذ مناسب‌ترین ویزا، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با کم‌ترین هزینه و طی کم‌ترین زمان ممکن ویزای خود دریافت کنید.

R.I.S.A Group AB

Residency – Immigration – Start up – Accounting

 

منابع

www.emirates.net

www.musafir.net

www.u.ae.net

www.greenandturquoise.net

www.shuraa.net

www.connectresources.net

www.uaelabours.net

فرم ارزیابی رایگان جهت دریافت ویزای توریستی امارات

uae tourist visa

رزرو وقت مشاوره حضوری اقامت خویش فرمایی

بارگذاری...

مطالب مرتبط

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

اسپانیا دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا از نظر قلمرو است. این کشور به طور رسمی به عنوان پادشاهی اسپانیا شناخته می‌شود و در شبه جزیره ایبری در اروپا واقع شده است و به زبان رسمی اسپانیایی صحبت می‌کنند.

صنعت گردشگری در اسپانیا دومین صنعت بزرگ گردشگری در جهان است. اسپانیا سالانه حدود ۴۰ میلیارد از آن سود می‌برد. برخی از معروف‌ترین شهرهای اسپانیا عبارتند از: مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا و غیره.

اسپانیا به خاطر ورزش گاوبازی، جشنواره گوجه فرنگی، مهمانی‌های ایبیزا و فلامینگوها شهرت دارد. از جمله پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری می‌توان به باغ‌های الحمرا و جنرالیف، سایت‌های ساگرادا فامیلیا و گائودی و مسجد بزرگ کوردوبا اشاره کرد.

قبل از شروع ماجراجویی در این کشور، باید مطمئن شوید که مدارک لازم برای ورود قانونی به کشور و شرایط لذت‌بردن کامل از سفر برای شما محیّاست.

ادامه مطلب
ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس

سوئیس یکی از اعضای موسس انجمن تجارت آزاد اروپا است. با این‌حال، بخشی از اتحادیه اروپا نیست. این کشور در سال ۲۰۰۸ به منطقه شنگن ملحق شد و از آن زمان، مسافران می‌توانند با ویزای شنگن وارد قلمرو آن شوند.
بیشتر جمعیت سوئیس در فلاتی زندگی می‌کنند که بین رشته کوه‌های آلپ در جنوب و کوه‌های جورا در شمال قرار دارد؛ قطعا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. کوه‌های شگفت‌انگیز، دریاچه‌ها و دهکده‌های زیبا زیباترین مناظر را به وجود آورده‌اند. این مناظر همان دلیلی‌ست که سوئیس را به مقصدی عالی برای تعطیلات و کاوش برای گردشگران تبدیل می‌کند. همچنین قابل توجه است که در طول زمستان، این مکان بیشتر به یک سرزمین دیدنی تبدیل می شود و دوس‌داران اسکی را از سراسر جهان را فرامی‌خواند.

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.