انتخاب صفحه
شرایط اخذ ویزای کار ایسلند و مشاغل مورد نیاز 2022

شرایط اخذ ویزای کار ایسلند و مشاغل مورد نیاز 2022

این جزیره شمالی در محدوده کشورهای اسکاندیناوی با داشتن تعداد کمی از مناطق شهری پرجمعیت ممکن است به نظر برسد کشوری است که روزهای تابستانی در آن قرار است برای همیشه (با 22 ساعت روشنایی در روز)  طول بکشد و قرار است تا سخت‌ترین ماه‌های زمستانی بر روی کره زمین را در آن تجربه کنید و همه چیز این‌طور به نظر می‌رسد که ایسلند مکان مناسبی جهت مهاجرت و شروع یک زندگی جدید برای شما نیست. با این حال، دلایل متعددی وجود دارد که چرا مهاجران باید به کار در ایسلند فکر کنند.

این کشور یکی از چشمگیرترین نرخ‌های بیکاری در اروپا را دارد (3.5٪ در می 2022) که این کشور را به مقصدی مناسب جهت مهاجرت کاری بسیاری از افراد تبدیل کرده است. ایسلند همچنین صلح‌آمیزترین کشور جهان است – عنوانی که از سال 2008 بر اساس شاخص صلح جهانی تا امسال یعنی سال 2022 همچنان در اختیار خود دارد.

در حالی که ایسلند یکی از گران‌ترین مکان‌های اروپایی است، مکان‌های زیادی برای دیدن و انجام دادن آن‌ها  برای شما وجود دارد. با کاوش در آب‌فشان‌ها، یخچال‌های طبیعی، کوه‌ها و آتشفشان‌ها از کمک‌هزینه سخاوتمندانه تعطیلات خود نهایت استفاده را ببرید. می‌توانید از تالاب آبی معروف دیدن کنید یا رقص نورهای شمالی را در آسمان تماشا کنید. این کشور همچنین تعداد قابل توجهی جشنواره برگزار می‌کند، بنابراین جشنواره چراغ‌های زمستانی، جشنواره بین‌المللی ادبی، The Color Run، Pride  و جشنواره بین‌المللی فیلم را که همگی در پایتخت ریکیاویک برگزار می‌شوند، ببینید.

شرایط عمومی کار در ایسلند

یک هفته کاری عادی اداری در ایسلند از دوشنبه تا جمعه، 8 ساعت در روز است. این 37.5 ساعت در هفته، با احتساب ناهار (معمولاً نیم ساعت تا یک ساعت)، برابر با 40 ساعت کار در هفته است. علاوه بر این، شما حق یک استراحت 15 دقیقه‌ای “قهوه” را دارید. اکثر ادارات بین ساعت 8 تا 10 صبح شروع به کار می‌کنند. باید توجه داشته باشید که در کشور ایسلند، برنامه‌ریزی یک روز کاری بیش از 13 ساعت برای کارفرمایان غیرقانونی است.

شرایط عمومی کار در ایسلند

شما همچنین حق داشتن حداقل دوره استراحت 11 ساعته که به استراحت مداوم در هر 24 ساعت معروف است را دارید. به عنوان مثال، اگر برای کار به سفر می‌روید و شب دیر به خانه می‌رسید، روز کاری شما 11 ساعت دیرتر شروع می‌شود. بسته به قرارداد شما، یکشنبه‌ها همیشه باید رایگان باشد و معمولاً شنبه‌ها نیز در کشور ایسلند تعطیل است.

ویزای کاری ایسلند

کارفرمایی که قصد دارد یک تبعه خارجی را از کشوری خارج از EEA یا EFTA استخدام کند، باید قبل از شروع به کار، مجوز کار را برای کارمند خود دریافت کرده باشد. توجه داشته باشید که این کارفرمای شما است که باید درخواست را ارسال کند و نه کارمند که شما هستید. همچنین توجه داشته باشید که مجوز کار به تنهایی شامل حق اقامت در ایسلند نمی‌شود. در بیشتر موارد، یک مجوز اقامت جداگانه نیز باید از اداره مهاجرت دریافت شود. با هم به بررسی مراحل درخواست اقامت و ویزای کار خواهیم پرداخت.

فرایند برنامه

درخواست‌های مجوز کار باید توسط کارفرمای احتمالی، از جمله مدارک لازم، به اداره مهاجرت ارسال شود. اگر اداره مهاجرت تشخیص دهد که شرایط صدور مجوز اقامت برای یک تبعه خارجی وجود دارد، درخواست برای رسیدگی به مجوز کار به اداره کار ارسال می‌شود.

اتباع ساکن خارج از محدوده  EEA/EFTA

اگر یک تبعه خارجی از کشوری در EEA/EFTA باشد، نیازی به درخواست مجوز کار ندارد و می‌تواند بسته به مدت زمانی که در ایسلند می‌گذراند مشغول به کار شود، البته در بعضی موارد ممکن است لازم باشد اقامت خود را در Registers Iceland ثبت کند و یک شماره شناسه ملی دریافت کند که در Registers Iceland نیز انجام می‌شود. توجه داشته باشید که قوانین ثبت اقامت شما بین اتباع شمال اروپا و سایر اتباع خارج از محدوده EEA/EFTA متفاوت است.

مدارک مورد نیاز ویزای کار ایسلند

تمام درخواست‌های مجوز کار باید به اداره مهاجرت ارسال شود، سپس درخواست شما به اداره کار ارسال می‌کند، جایی که تمام درخواست‌های مجوز کار بررسی و صادر می‌شود. برای جلوگیری از تأخیر در پردازش درخواست خود، لطفاً اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات درخواستی و اسناد پشتیبانی در بسته اصلی درخواست گنجانده شده است. همچنین بهتر است اطمینان حاصل کنید که مدارک شما کامل است و هم شما و هم کارفرما درخواست خود را امضا کرده‌اید.

ما در زیر به بررسی چند مورد از مجوزهای کار و نحوه دریافت آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

مدارک مورد نیاز ویزای کار ایسلند

مجوز کار موقت برای شغلی که به دانش تخصصی نیاز دارد

به عنوان یک کارشناس خارجی ساکن کشوری خارج از محدوده  EEA یا EFTA، باید برای مجوز کار بر اساس این دلایل در ایسلند درخواست دهید. پیش‌نیازهای دریافت این مجوز کار عبارت‌اند از:

 • شما دانش تخصصی دارید
 • کارفرمای بالقوه نتوانست فردی را در منطقه اقتصادی اروپا، ایالت‌های EFTA و جزایر فارو با تحصیلات، مهارت‌ها و تخصص شما پیدا کند.
 • تجربه شما برای شرکت ضروری است
 • شما با کارفرمای احتمالی خود قرارداد امضا کرده‌اید

بدین صورت اسنادی که باید ارائه دهید شامل:

 • درخواست شما برای مجوز کار موقت برای شغلی که نیاز به دانش تخصصی دارد. لطفاً بررسی کنید که فرم درخواست کاملاً پر شده باشد و اتحادیه کارگری ایسلندی مربوطه شرایط و ضوابط استخدام را مطابق با قراردادهای دسته‌جمعی ایسلند در بخش فرم شماره پنج درخواست ویزای کاری تأیید کرده باشد. لطفاً مطمئن شوید که درخواست توسط شما و کارفرمایتان امضا شده باشد.
 • قرارداد کاری بین شما و کارفرمایتان که شامل اطلاعاتی در مورد عنوان شغلی، شرح شغل و صندوق بازنشستگی شما است که در آن مشارکت خواهید داشت. همچنین شرایط و ضوابط استخدام شما باید مشابه سایر کارشناسان در بخش شما باشد.
 • یک کپی تأیید شده از دیپلم (های) اخذ شد توسط شما به زبان ایسلندی یا انگلیسی.
 • اگر دانش تخصصی شما مبتنی بر تجربه گسترده است، باید شواهدی در مورد این تجارب در شغل قبلی شما که شامل وظایف و مدت زمان استخدام شما است، داشته باشید. لطفاً توجه داشته باشید که به طور کلی، حداقل هفت سال تجربه کاری مرتبط با مدرک دانشگاهی شما باید در مدارک شما وجود داشته باشد.
 • اطلاعات مربوط به تلاش‌های کارفرمای شما برای استخدام یک تبعه ایسلندی، منطقه اقتصادی اروپا،EFTA  یا فاروئی قبل از استخدام باید توسط کارفرما ارائه شود.
 • تأییدیه مبنی بر اینکه اگر قرارداد شما به دلایلی خارج از کنترل شما کوتاه شود یا به دلیل بیماری یا تصادف از کار قادر به ادامه همکاری با کارفرمای خود در کشور ایسلند نباشید، کارفرمای شما هزینه سفر برگشت شما به کشوری که از آن آمده‌اید را پرداخت کند.

هنگامی که برای تمدید مجوز کار خود درخواست می‌کنید باید توجه داشته باشید که مجوز کار موقت برای شغلی که نیاز به دانش تخصصی دارد می‌تواند مبنای مجوز کار دائم در آینده باشد.

 • اگر شغل شما به یک عنوان حرفه‌ای حقوقی نیاز دارد، باید برای تأیید مدارک خود در ایسلند توسط مقامات مربوطه نیز درخواست دهید.
 • اگر در خدمات فنی یا طراحی حرفه‌ای هستید، درخواست‌های اعتباربخشی عنوان حرفه‌ای خود باید به وزارت صنایع و نوآوری ارسال شود
 • اگر شما یک متخصص پزشکی هستید، برای این کار درخواست خود را باید در اداره بهداشت کشور ایسلند به ثبت برسانید.

نرخ بیکاری در ایسلند

بر اساس آمار به دست آمده از نظرسنجی نیروی کار کشور ایسلند، 224300 (6400±) فرد 16 تا ۷۴ساله در بازار کار در ژوئن 2022 فعال بودند که معادل 82.9٪ (2.4±) نرخ فعالیت است. از میان نیروی کار، 216800 نفر (5400±) شاغل و 7500 (2800±) بیکار و جویای کار بودند. نرخ اشتغال 80.1% (2.5±) و نرخ بیکاری 3.3% (±1.3) برآورد شد. در مقایسه با ژوئن 2021، نرخ اشتغال بین این سال‌ها در کشور ایسلند چیزی حدود 1.7 واحد درصد افزایش و نرخ بیکاری 1.4 واحد درصد کاهش یافته است.

میزان حقوق در ایسلند

فردی که در ایسلند کار می‌کند به طور معمول حدود 687000 ISK در ماه درآمد دارد. دستمزدها از 174000 ISK (کمترین میانگین) تا 3070000 ISK (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی) متغیر است.

این میانگین حقوق ماهانه شامل کمک‌هزینه مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق بین مشاغل مختلف به شدت متفاوت است. اگر به حقوق و دستمزد شغل خاصی علاقه‌مند هستید، حقوق مربوط به عناوین شغلی خاص را می‌توانید در وب‌سایت وزارت کار ایسلند مشاهده نمایید.

میانه، حداکثر، حداقل و محدوده حقوق در کشور ایسلند

حقوق در ایسلند از 174000 ISK در ماه (حداقل حقوق) تا 3070000 ISK در ماه متغیر است (حداکثر میانگین حقوق، حداکثر واقعی بیشتر است).

حقوق متوسط

حقوق متوسط ​​742000 ISK در ماه است، به این معنی که نیمی (50%) از جمعیت کمتر از 742000 ISK درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از 742000 ISK درآمد دارند. به طور کلی، شما می‌توانید با این میزان حقوق در گروهی قرار بگیرید که درآمد بیشتری از حقوق متوسط ​​دارد.

صدک‌ها

با نگاهی به توزیع حقوق در کشور ایسلند می‌توان نتیجه گرفت، 25٪ از جمعیت کمتر از 412,000 SSK درآمد دارند در حالی که 75٪ از آنها بیش از 412,000 ISK درآمد دارند. همچنین بر اساس نمودارهای ارائه شده توسط وزارت کار ایسلند، 75 درصد از جمعیت کمتر از 2060000 ISK و 25 درصد بیش از 2060000 ISK درآمد دارند.

مشاغل مورد نیاز 2022 ایسلند

با توجه به توضیحاتی که پیش‌تر درباره جاذبه‌های توریستی کشور ایسلند داده شد باید توجه داشته باشید که اقتصاد قوی ایسلند تا حد زیادی مدیون صنعت گردشگری آن است. این کشور در سال 2021 پذیرای نزدیک به 700000 گردشگر بود که این میزان بازدیدکننده بود، در اصل بیش از دوبرابر جمعیت این کشور که فقط 330000 نفر است.

مشاغل مورد نیاز 2022 ایسلند

با این وجود بعضی از صنایع و مشاغل عمده این کشور که همیشه نیازمند نیروی کار هستند عبارت‌اند از:

 • ذوب آلومینیوم
 • فراوری ماهی
 • انرژی زمین گرمایی
 • برق آبی
 • محصولات پزشکی/دارویی
 • گردشگری
 • مشاغل پرطرف‌دار برای فارغ‌التحصیلان
 • ساخت و ساز
 • مراقبت‌های بهداشتی
 • آی تی
 • گردشگری

نحوه کاریابی در ایسلند

از آنجایی که ریکیاویک مرکز اقتصادی، فرهنگی و آموزشی ایسلند است، به احتمال زیاد در پایتخت موفق خواهید شد، مگر اینکه در نظر دارید تا در بخش کشاورزی یا ماهیگیری کار کنید.

اداره کار توصیه می‌کند که درخواست‌های اشتغال به مار خود را به شرکت‌هایی که می‌خواهید در آنها کار کنید ارسال کنید، زیرا موقعیت‌ها همیشه آگهی نمی‌شوند. همچنین می‌توانید از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند لینکدین برای ایجاد شبکه‌ای از مخاطبین و کشف فرصت‌های موجود استفاده کنید.

اکثر شرکت‌ها درخواست‌های شغلی را از طریق ایمیل می‌پذیرند. کارفرمایان به دنبال یک نمای کلی مختصر از دستاوردها و مهارت‌های شما هستند، مهم است بدانید که رزومه شما نباید بیش از یک صفحه باشد.

مصاحبه‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود، اما اگر خارج از کشور هستید، می‌توان از طریق تلفن یا اسکایپ این مصاحبه‌ها را انجام داد. در حالی که آنها یک مرحله رسمی از روند درخواست هستند، ممکن است متوجه شوید که مصاحبه شما در یک محیط غیررسمی‌تر از آنچه که قبلاً به آن عادت کرده‌اید، مانند یک کافه محلی انجام می‌شود.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در ایسلند

برای مهاجرانی که رؤیای کار در ایسلند را در سر می‌پرورانند، پشتکار، صبر و شاید مدارک خاصی مورد نیاز است. بهتر است قبل از بستن چمدان‌های خود، جستجوی شغل خود را شروع کنید. به عنوان مثال، سایت‌هایی مانند EURES به شما امکان می‌دهند شغل مورد علاقه خود را در کشور ایسلند جستجو کنید و اطلاعات مربوط به آن را بیابید.

آژانس‌های کاریابی (ráðningarþjónustur) اغلب بهترین گزینه برای مهاجران هستند. این آژانس‌ها اغلب برای جویندگان کار رایگان هستند و می‌توانند به مهاجران با تخصص خاص کمک کنند تا شغل رؤیایی خود را پیدا کنند. ثبت‌نام در یک یا چند آژانس ایده خوبی است. علاوه بر این، می‌توانید نگاهی به بخش طبقه‌بندی روزنامه‌های محلی مانند Morgunblaðið یا Fréttablaðið داشته باشید. در روزهای یکشنبه، هر دو روزنامه دارای بخش استخدام ویژه هستند، با این حال، همه آگهی‌های استخدام به زبان ایسلندی هستند.

شعبه محلی اتحادیه کارگری شما (stéttarfélag) نیز ممکن است بتواند کمک کند. آنها معمولاً وقتی صحبت از مشاغل خالی فعلی در بخش شما می‌شود، به خوبی آگاه هستند.

ویزای همراه کاری ایسلند

اگر قصد دارید بیش از سه ماه در ایسلند بمانید و شهروند کشوری هستید که عضو EEA/EFTA نیست و تمایل دارید تا خانواده شما به شما در کشور ایسلند ملحق شوند به کسب اجازه اقامت به طور جداگانه برای آنها نیاز دارید.

اجازه اقامت بر اساس الحاق خانواده به نزدیک‌ترین بستگان شخصی که در ایسلند زندگی می‌کند اعطا می‌شود. الزامات و حقوق مجوزهای اقامت بر اساس الحاق مجدد خانواده، بسته به نوع مجوز اقامت درخواستی، ممکن است متفاوت باشد.

اطلاعات مربوط به مجوزهای اقامت بر اساس الحاق خانواده را می‌توانید در وب‌سایت اداره مهاجرت بیابید.

ویزای همراه کاری ایسلند

مجوزهای اقامت برای اعضای خانواده که توسط اداره مهاجرت صادر می‌شود شامل:

 • اجازه اقامت برای همسر یا شریک زندگی مشترک
 • اجازه اقامت برای کودکان
 • اجازه اقامت برای والدین ۶۸ساله یا بالاتر
 • اجازه اقامت برای والدین یک کودک زیر 18 سال است.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در ایسلند

زمانی می‌توانید برای شهروندی ایسلند درخواست دهید که اقامت قانونی و اقامت مستمر در ایسلند به مدت هفت سال داشته باشید.

در زمان ارسال درخواست و تصمیم‌گیری در مورد آن باید اقامت دائم ایسلند داشته باشید. اقامت دائم به این معنی است که اقامتگاه قانونی شما مطابق با ثبت ملی در ایسلند ثبت شده است.

شما می‌توانید پس از مدت اقامت کوتاه‌تری برای شهروندی ایسلند درخواست دهید اگر:

 • شما با یک شهروند ایسلند ازدواج کرده‌اید و از 4 سال گذشته پس از ازدواج در ایسلند اقامت داشته‌اید. همسر شما باید حداقل 5 سال شهروند ایسلندی باشد.
 • شما با یک شهروند ایسلندی زندگی مشترک دارید و در 5 سال گذشته از زمان ثبت زندگی مشترک در ایسلند اقامت قانونی داشته‌اید. همسر شما باید حداقل 5 سال شهروند ایسلندی باشد.
 • شما فرزند یک شهروند ایسلندی هستید و در 2 سال گذشته در ایسلند اقامت داشته‌اید. والدین شما باید حداقل 5 سال شهروند ایسلندی باشند.
 • شما یک شهروند نوردیک هستید و در 4 سال گذشته در ایسلند اقامت داشته‌اید.
 • شما پناهنده هستید یا به دلایل بشردوستانه مجوز اقامت دارید و در 5 سال گذشته پس از اعطای وضعیت پناهندگی یا مجوز بشردوستانه در ایسلند اقامت داشته‌اید.
 • شما طبق مقررات قانون در مورد اتباع خارجی فردی بدون تابعیت هستید و در 5 سال گذشته در ایسلند اقامت داشته‌اید.
 • شما یک شهروند سابق ایسلند هستید و در سال گذشته در ایسلند اقامت داشته‌اید. شما تابعیت ایسلندی خود را به دلیل درخواست و اعطای تابعیت خارجی از دست دادید.

اقامت مداوم

برای حفظ اقامت مداوم، نباید در مجموع بیش از 90 روز در هر دوره ۱۲ماهه در خارج از کشور اقامت داشته باشید.

اگر در یک دوره ۱۲ماهه بیش از 90 روز متوالی در خارج از کشور بمانید، این اقامت به عنوان دوره اقامت واجد شرایطی که برای شما اعمال می‌شود محاسبه نمی‌شود.

سخن نهایی

اقتصاد ایسلند از مدل اقتصاد کشورهای حوزه اسکاندیناوی پیروی می‌کند که شامل اقتصاد بازار آزاد و رفاه گسترده برای مردم است. بخش اصلی صنعت کار در کشور ایسلند را صنعت ماهیگیری تشکیل داده است که 40 درصد از کل درآمدهای صادراتی و بیش از 12 درصد تولید ناخالص داخلی کشور را شامل می‌شود و همچنین حدود 5 درصد از نیروی کار را به کار می‌گیرد.

قبل از بحران مالی 2008، مهاجران در ایسلند از نرخ پایین بیکاری، رشد بالا و توزیع برابر درآمد بهره‌مند بودند. این بحران باعث شد که کرون ایسلند ارزش خود را از دست بدهد. با این حال، ایسلند پس از دریافت وام برای تثبیت اقتصاد خود با اصلاحات مختلف، شاهد بهبود قابل توجهی بوده است. در واقع، در سال 2017، نرخ بیکاری 2.4 درصد شد، تقریباً درصدی مشابه قبل از بحران اقتصادی ایسلند.

امروزه کشور ایسلند از ماهیگیری فراتر رفته و اقتصاد خود را به طور فزاینده‌ای متنوع کرده است و کسب و کارها را در زمینه‌های بیوتکنولوژی و تولید نرم‌افزار گسترش داده و مدام به دنبال جذب نیرو در این صنایع است. با این وجود گردشگری همچنان عنصری حیاتی برای نبض اقتصاد ایسلند است. جالب است بدانید تعداد گردشگرانی که ایسلند در سال 2016 دریافت کرد تقریباً 4.5 برابر جمعیت آنها بود. موقعیت این کشور همچنین به این معنی است که منابع انرژی آبی و زمین گرمایی فراوان است. با وجود تمام این مزایا بهتر است همین امروز اقدام به کسب اقامت کاری ایسلند نمایید چرا که زندگی رؤیایی انتظار شما را در ایسلند می‌کشد پس با پر کردن فرم زیر منتظر تماس کارشناسان بات تجربه ما در ریساگروپ برای گرفتن اطلاعات بیشتر باشید.

منابع

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به ایسلند

 

رزرو وقت مشاوره حضوری اقامت کاری

بارگذاری...

مطالب مرتبط

حق اولاد در سوئد

حق اولاد در سوئد

سوئد از جمله از کشورهایی است که در شمال قاره‌ی اروپا در منطقه‌ی اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور که بزرگ‌ترین شهر سوئد نیز می‌باشد، استکهلم نام دارد. از نظر مساحت سوئد، چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. سوئد عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت...

ادامه مطلب
بالاترین حقوق در سوئد

بالاترین حقوق در سوئد

سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار و تحصیل است. به این جهت که این کشور از نظر اقتصادی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد؛ همچنین نرخ پایین بیکاری برای جویندگان کار همواره جذاب بوده است. مشاغل مورد نیاز کشور سوئد هر کشور همیشه زمینه ای برای اشتغال افراد تحصیل کرده و...

ادامه مطلب
بازنشستگی در سوئد

بازنشستگی در سوئد

سوئد، کشوری واقع در شمال قاره‌ی اروپا می‌باشد که با کشور‌هایی نظیر فنلاند و نروژ مزر مشترک دارند. شمال این کشور، سرد و قطبی است در حالی که اغلب مناطق جنوبی و مرکزی آن برای زندگی مناسب‌تر می‌باشد. زبان رسمی مردم سوئد ترکیبی از زبان آلمانی، دانمارکی و نروژی می‌باشد....

ادامه مطلب
اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای یکی از سریع‌ترین راه‌های اقامت در  این کشور است که در این نوشه قصد داریم راهکارهایی را به شما بگویم تا با مدارک فنی خود به راحتی اقامت دائم در سوئد را بگیرید. امروزه کشور سوئد به یکی از مهاجر پذیر‌ترین نقاط جهان تبدیل شده است به گونه‌ایی...

ادامه مطلب
آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

دوستان عزیز با ویدیو دوم از قسمت رزومه نویسی در خدمتتان هستیم. در این قسمت، سایت و نحوه نوشتن رزومه را به شما معرفی کرده و آموزش می‌دهیم. سایتی که به شما معرفی می‌کنیم، سایت اداره کار سوئد است که می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید:...

ادامه مطلب
محاسبه تمکن مالی سوئد

محاسبه تمکن مالی سوئد

نفر اصلی هر ماه 8600 کرون، همراه بزرگسال 3600 کرون در ماه، همراه زیر 18 سال 2500 کرون در ماه نرخ حدودی ارز رو میتوانید از سایت زیر چک کنید. Bonbast.com اطلاعات تکمیلی رو در سایت اداره مهاجرت سوئد ملاحضه بفرمایید. اطلاعات کامل در مورد محاسبه تمکن مالی در پکیج 0 تا 100...

ادامه مطلب
تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

اقامت کاری سوئد و اقامت کادر درمان در سوئد کاملا با هم متفاوت است؛ کادر درمان در حین انجام مراحل اقامتی خود به هیچ عنوان اجازه کار ندارند؛ به این معنی کادر درمان بعد از یک‌سال خواندن زبان سوئدی و قبولی در آزمون آن، شرکت در آزمون رشته تخصصی خود، گذراندن کارآموزی و به...

ادامه مطلب
مزایای اقامت کاری سوئد

مزایای اقامت کاری سوئد

از مزایای اقامت کاری سوئد که شامل استخدام و ثبت شرکت می‌شود، رایگان شدن هزینه تحصیل و خدمات پزشکی و درمانی برای خودتان و همسر و فرزندان شماست. شما به‌عنوان شهروند کشور سوئد قلمداد شده و ده شماره سوئدی دریافت خواهید کرد. [video width="720" height="720"...

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.