انتخاب صفحه

استان هلسینگلاند سوئد در مرکز و شرق این کشور واقع شده و محبوبیت خاصی به دلیل دره‌­های سرسبز و رودخانه‌­های عریض خود دارد. جنگل­‌های بزرگ این استان باعث شده‌­است که هم صنعت چوب­بری و خمیرسازی پیشرفت زیادی کند و هم گونه‌های متفاوتی از حیوانات در سرتاسر استان و حتی در مناطق مسکونی حضور داشته باشند. حیواناتی مانند خرس، سیاه­گوش، گرگ و لینوکس در طبیعت وحشی این استان دیده می­شوند. رودخانه­‌ها و بنادر بزرگ این شهر، ماهیگیری را به یکی از تفریحات اصلی هلسینگلند بدل کرده‌­است.

قدمت این شهر به سال 1070 میلادی برمی­‌گردد و آثار تاریخی از آن دوران نیز در این شهر باقی­مانده است؛ در حال حاضر این شهر حدود 131 هزار نفر جمعیت دارد و برنامه‌­هایی برای افزایش جمعیت و جذب گردشگر در نظر دارد.

جاذبه­‌های دیدنی استان هلسینگلاند سوئد

طبیعت زیبای سوئد در تمام دنیا مثال ­زدنی­ست و تقریبا تمام استان­‌های آن از ساحل و جنگل­‌های انبوه برخوردارند. برخی از بهترین جاذبه‌­های گردشگری این استان عبارتند از:

چشم­ انداز آلرس: این مکان طبیعی در مساحتی 150 هزار متر مربعی، پر از توده‌های گیاهان در ساحل شرقی است که در تابستان، محلی برای پیاده ­روی و دیدن چشم ­اندازهای زیبا است و در زمستان نیز مکانی هیجان انگیز برای سورتمه ­سواری و اسکی می‌باشد.

دهکده و مزرعه واستنرنگ: این دهکده قرار است طعم زندگی روستایی در طبیعت را به شما بچشاند. در قسمتی از این مزرعه بزرگ، اقامت می­‌گزینید و در طی روزهایی که آن جا هستید ، می‌­توانید با ساختمان‌ها، کار در مزرعه و نوع زندگی قرون پیش­تر آشنا شوید.

دهکده و مزرعه واستنرنگ استان هلسینگلاند سوئد

خانه‌­های باستانی آبرا: این منطقه تشکیل شده از 15 خانه است که قدیمی‌­ترین آن­ها مربوط به قرن 18 میلادی­ست. در حیاط و فضای سبز این منطقه، نمایشگاه‌­ها و رویداد­های مختلفی برای شناخت بیشتر فرهنگ این منطقه برگزار می‌­شود.

دریاچه بادکولن: یک مکان تفریحی و دیدنی مناسب برای شنا، پیکنیک و دیدن مناظر طبیعی زیبا در نزدیکی ساحل شرقی این استان.

دریاچه بادکولن استان هلسینگلاند سوئد

مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.