انتخاب صفحه

یکی از استان‌های زیبا با طبیعتی بکر در کشور سوئد، استان هاللاند است. این استان که در جنوب غربی سوئد قرار گرفته است، رودخانه‌های بسیار و در نتیجه خاک حاصل‌خیزی دارد که باعث شده کشاورزی آن پر رونق باشد. شهرهای معروف این استان، هلمستاد، فالکنبرگ، واربرگ، لاهلم و کونگزبکا است که مقاصد پرطرفدار گردشگری در فصل تابستان هستند. با ریسا گروپ همراه باشید تا بیشتر درباره این استان و شهرهای آن توضیح دهیم.

گشت و گذار در پارک‌های طبیعی و ساختمان‌های تاریخی استان هاللاند

شهر هلمستاد که بزرگترین شهر استان هاللاند سوئد به حساب می‌آید، شهری با فرهنگ و تاریخ غنی است. علاقه‌مندان به هنر و تاریخ، می‌توانند از موزه هنر هاللاند و گالری Konsthall هلمستاد دیدن کنند؛ به علاوه قلعه‌ها و سالن‌های تئاتر دیدنی این شهر، می‌تواند شما را سر ذوق بیاورد. قلعه هلمستاد یکی از تاریخی‌ترین بناهای این استان است که در دهه 1600، یعنی زمانی که هنوز این ناحیه، بخشی از خاک دانمارک بود، ساخته شده است.

شهر دیگری از استان هاللاند سوئد که شهرت جهانی دارد، واربرگ است. با سفر یا اقامت در این شهر می‌توانید از ورزش‌ها و فعالیت‌های آبی زیادی استفاده کرده و لذت ببرید. در فصل تابستان، می‌توانید در ساحل Kallbadhuset آفتاب بگیرید و در رودخانه‌های آن شنا کنید، همچنین در امتداد خط ساحلی، جایی که فرصت ماهیگیری و موج‌سواری به سادگی امکان پذیر است، افراد زیادی را در حال دویدن یا دوچرخه‌سواری خواهید دید.

اقامتی لذت بخش و بی دغدغه

فالکنبرگ به خاطر دریای آرام و سواحل سنگی زیبایی که دارد معروف است. بسیاری از مردم سوئد، آخر هفته‌ها را به این شهر زیبا سفر می‌کنند و از طبیعت بی‌نظیر این شهر لذت می برند؛ به طور کلی استان هاللاند یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کشور سوئد است که انواع چشم‌اندازهای خارق‌العاده را دارد و انتخاب بسیار خوبی برای اقامت خانوادگی و یا گذراندن تعطیلات خواهد بود.

معرفی استان هاللاند سوئد

مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.