انتخاب صفحه

اگر به شما بگویند می‌توانید در شهری زندگی کنید که خبری از عوامل استرس‌زا مانند آلودگی هوا، ترافیک و صداهای وحشتناک نیست، به طور یقین خوشحال خواهید شد، اما در ته دل‌تان آن را باور نخوهید کرد؛ اما واقعیت این است که شما می‌توانید زندگی در طبیعت را همراه با تفریحاتی مهیج از قبیل قایق‌سواری، اسب‎سواری و اسکی را در استان گستریکلاند سوئد (به سوئدی landskap Gästrikland) تجربه کنید.

استان گستریکلاند سرزمینی تاریخی و در سواحل شرقی سوئد است که تا قرن 15‌ام زیاد شناخته شده نبود و به عنوان سرزمینی تحت سلطه جنگل‌ها، کوه‌ها و دریاچه‌ها از آن نام برده می‌شد.

در این استان برای کسانی که به دنبال یک ماجراجویی هیجان‌بخش در دل طبیعت هستند، یک مقصد فوق‌العاده و امن است. در این استان که در امتداد خلیج بوتنی قرار دارد، مسیر‌هایی برای قایق‌رانی همراه با امکان چادرزدن فراهم شده است تا مسافران بتوانند در طبیعت زیبای این سرزمین سفری آرام و دلپذیری را تجربه کنند.

استان گستریکلاند سوئد

مردم گستریکلاند سوئد به دلیل وجود جنگل‌های گسترده و معادن در این استان، در شغل‌هایی مانند کارخانه چوب یا آهن، چوب‌بری و تولید کاغذ مشغول به کار هستند.

جالب است بدانید که جمعیت نزدیک به 200 هزار نفری گستریکلاند سوئد از طرفداران پروپاقرص فوتبال و هاکی روی یخ هستند، همچنین اهالی این استان قبل از کریسمس، یک بز بزرگ را ساخته و در شب سال نو آن را آتش می‌زنند.

پارک تفریحی و باغ وحش Furuvik، پارک ملی Farnebofjarden، پیست اسکی Kungsberget، پارک آبی Parkbadet Aquatic Center، ورزشگاه Lakerol  و Göranssons، دهکده Mackmyra Whisky، کلوپ گلف Mackmyra، موزه راه‌آهن، موزه جو هیل، موزه زندان و پیاده روی در شهر تاریخی Gavle Town Old بخشی از تفریحات استان ساحلی و جنگلی گستریکلاند است.

مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.