انتخاب صفحه
ویزای-ثبت-شرکت-در-آمریکا

ویزای ثبت شرکت در آمریکا

ویزای ثبت شرکت در آمریکا:

آمریکا یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین کشورها در جهان می‌باشد که دارای اقتصاد بسیار قوی می‌باشد. این اقتصاد بر پایه تولید ناخالص داخلی بنا شده است و همچنین از لحاظ قدرت خرید نیز در رتبه دوم جهان قرار دارد. علاوه بر این میزان حقوق کارمندان نیز در این کشور بالا می باشد و این موضوع باعث شده است تا هر ساله تعداد بسیار زیادی از افراد خواهان این باشند که بتوانند با استفاده از روش های مختلف به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کنند. یکی از این روش ها ثبت شرکت در آمریکا است. افرادی که قصد ثبت شرکت در آمریکا را دارند، همواره به دنبال این پرسش هستند که آیا امکان ثبت شرکت در این کشور و مهاجرت به آمریکا از این طریق وجود دارد و یا خیر؟

توجه داشته باشید که امروزه علاوه بر ثبت شرکت در آمریکا به منظور به دست آوردن سود برای افرادی که تبعه دیگر کشورها هستند، این امکان نیز وجود دارد که بتوانند به خریداری شرکت در این کشور نیز بپردازند. افراد با انجام این کار از مزایای سیستم مالیاتی که این کشور دارا می‌باشد، برخوردار می‌شوند و علاوه بر این با خریدن شرکت در ایالات متحده این امکان به وجود می آید که بتواند کسب و کار خود را به راه بیندازند و بتوانند سود مناسب نیز کسب کنند. آن دسته از متقاضیانی که خواهان گرفتن اقامت ایالات متحده از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می‌باشند، ابتدا باید با استفاده از پروژه های کارآفرینی در این کشور، اقدامات لازم را انجام دهند. پروسه هایی همچون ویزای EB52 این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کنند تا بتوانند به کارآفرینی در ایالات متحده بپردازند و علاوه بر این امکان مهاجرت به همراه خانواده را نیز برای آن‌ها میسر می‌کند. یکی از مواردی که متقاضیان تمایل زیادی به دانستن آن در مورد ثبت شرکت دارند، این است که هزینه های ثبت شرکت به چه صورت می‌باشد؟ توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع میزان هزینه ها تاثیر فراوانی از انتخاب کشور مقصد دارد و چنانچه هزینه برای ثبت شرکت در یک کشور بسیار بالا باشد، ممکن است متقاضی از انتخاب آن کشور به منظور سرمایه گذاری اجتناب کند. توجه داشته باشید که هزینه‌های جانبی ثبت شرکت با توجه به نوع مختلف شرکت‌ها تعیین می شود. اما به طور کلی متقاضیان می توانند با پرداخت هزینه اندکی ثبت شرکت خود را انجام دهند.

 در ادامه با ما همراه باشید تا به بیان موارد ایده پردازی که هر متقاضی ثبت یک شرکت در آمریکا باید به آن‌ها توجه داشته باشد، بپردازیم.

 این موارد عبارتند از:

یک:  فعالیت شما باید حتماً در حیطهٔ قانونی و مشخصی که توسط دولت آمریکا مشخص شده است، باشد.

 دو:  شما باید حتما شماره مالیاتی فدرال را دریافت کنید.

سه: ضرورت دارد که شرکت خود را در اداره درآمد ایالتی ثبت کنید.

 چهار: شما باید مجوزهای لازم همچون مجوز های محیطی را دریافت کنید.

 پنج: از قانونی بودن کسب و کار خود و پیکربندی آن اطمینان لازم را کسب کنید.

 در ادامه به بیان مزایایی می‌پردازیم که ثبت شرکت در آمریکا دارد؟ همان‌طور که می دانید کشور آمریکا امروزه از نظر اقتصادی دارای وضعیت فوق العاده ای می باشد و این مورد باعث شده است تا افراد بتوانند با دسترسی به اقتصاد این کشور، سود زیادی کسب کنند. علاوه بر این آن دسته از متقاضیانی که به ثبت شرکت در این کشور می پردازند، می توانند به بازار کار ایالات متحده وارد شوند و همچنین نیروهای متخصص خود را از آن طریق انتخاب کنند. مورد دیگر این است که شما با ثبت شرکت در ایالات متحده این امکان را دارید که وارد بازارهای جدیدی که مربوط به کسب و کار خود می باشد، شوید و علاوه بر این سرمایه ها و کالاهای خود در کشور مبدا را به ایالات متحده انتقال دهید و به انجام تجارت بپردازید. همان‌طور که می دانید امروزه ایالات متحده از ثبات سیاسی و اقتصادی بسیار بالایی برخوردار می باشد که این موضوع تاثیر بسیار زیادی به روی امنیت دارایی های شما دارد. چنانچه شما به سرمایه گذاری و اخذ اقامت در ایالات متحده با استفاده از ثبت شرکت مایل هستید، می توانید از روش کار شرکت استفاده کنید. شیوه انجام این روش بدین صورت است که متقاضی یک شعبه از شرکت خود را در کشور دیگری ثبت می‌کند و با استفاده از آن امکان اخذ اقامت دائم و همچنین دریافت پاسپورت را برای خود و خانواده ممکن می سازد.

 یکی از پرسش هایی ممکن است برای مخاطبان به وجود بیاید، این است که مراحل ثبت شرکت در ایالات متحده آمریکا به چه صورت می‌باشد؟ در ادامه به بیان پاسخ این پرسش می پردازیم.

به منظور ثبت شرکت در ایالات متحده آمریکا، شما باید ابتدا نوع سازمان تجاری که قصد تاسیس شرکت در آن را دارید، انتخاب کنید و پس از آن باید به انتخاب محل ایده پردازی که قرار است شرکت در آنجا ثبت شود، بپردازید. مرحله بعدی این است که یک نماینده مورد تایید محلی را پیدا کنید. پس از آن شما به ثبت شرکت خود می‌پردازید و همچنین شماره مالیاتی را نیز دریافت می کنید. البته در صورت لزوم، شما باید آدرس پستی در آمریکا را نیز دریافت کنید. مرحله بعدی در ثبت شرکت، افتتاح یک حساب بانکی می باشد و پس از آن باید حساب تجاری افتتاح شود که به منظور واریزی پرداخت مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد. مورد بعدی این است که شما باید حتماً به اخذ بیمه برای شرکت خود بپردازید. در آخرین مرحله شما یک شماره تلفن برای کسب و کار خود دریافت می کنید و با انجام دادن همه این موارد این امکان برای شما وجود دارد که شرکت خود را ثبت کنید و آن را راه اندازی نمایید.

پرسش دیگری که به بیان پاسخ آن می پردازیم، این است که آیا این امکان وجود دارد که قبل از ثبت شرکت در ایالات متحده طرح تجاری ارائه نشود و این امکان وجود دارد که متقاضیان ابتدا شرکت خود را ثبت کنند و پس از آن به ارائه طرح تجاری خود بپردازند؟

 در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که هیچ قانونی وجود ندارد که فرد را ملزم سازد تا در هنگام ثبت شرکت طرح تجاری را ارائه دهد و افراد می توانند بدون ارائه طرح تجاری شرکت خود را ثبت کنند. اما توجه داشته باشید آن دسته از متقاضیانی که قصد تجارت در ایالات متحده را دارند، لازم است که طرح تجاری خود را دارا باشند تا با استفاده از آن بتوانند به کسب درآمد در این کشور بپردازند. علاوه بر این با داشتن یک بیزینس پلن مناسب، شما این امکان را دارید که در مسیر رسیدن به موفقیت سریع‌تر حرکت کنید و یا اینکه سود بیشتری به دست بیاورید.

انواع شرکت ها در ایالات متحده آمریکا به سه دسته شرکت های سهامی، شرکت های مسئولیت محدود و شرکت های مشارکتی تقسیم بندی می شوند و فرد می تواند بر اساس طرح تجاری خود به انتخاب یکی از این نوع شرکت ها بپردازد. البته همان‌طور که بیان کردیم، امکان خرید شرکت در ایالات متحده نیز وجود دارد و افراد با خرید شرکت در این کشور می توانند اقامت دائم را دریافت کنند.

 

شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، این امکان را فراهم کنید تا کارشناسان ما به رایگان، شرایط شما را برای استفاده از ویزای ثبت شرکت آمریکا بررسی کنند و به شما اطلاع دهند.

مطالب مرتبط

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

یکی از محبوب‌ترین هدف‌های مهاجرت برای ایرانیان، ایالات متحده آمریکا است. جالب است بدانید که امروزه کشور آمریکا دارای جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفر از ایرانیان است که به آن کشور مهاجرت کرده‌اند. مطابق با آمار از میان ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی و...

ادامه مطلب
زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

کشور آمریکا به‌صورت ایالت متحده آمریکا است که به‌اختصار U.S.A نامیده می‌شود. این کشور در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است و به‌صورت جمهوری فدرال توسط ۵۰ ایالت اداره می‌گردد. پس از کشورهای روسیه، کانادا و چین، آمریکا نیز چهارمین کشور بزرگ در منطقه شناخته می‌شود....

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.