انتخاب صفحه
اخذ ویزای کاری کشور بلغارستان به همراه خانواده در سال 2022

اخذ ویزای کاری کشور بلغارستان به همراه خانواده در سال 2022

بلغارستان به سرعت به گوهری پنهان از اروپا تبدیل شده است که علی‌رغم اینکه محبوب‌ترین مقصد گردشگری در مقایسه با کشورهایی مانند اسپانیا یا پرتقال نیست، به پناهگاهی برای مهاجران، دانشجویان و متخصصانی تبدیل شده است که می خواهند در مکانی مقرون به صرفه و از نظر فرهنگی غنی زندگی کنند.

کشور بالکان را به دلیل کاهش قیمت خانه و هزینه‌های مقرون به صرفه زندگی، معمولاً «ارزان‌ترین کشور اروپا» می‌نامند. بلغارستان علاوه بر معروف بودن در ارزان بودن مخارج زندگی در مقایسه با بسیاری از کشورهای همسایه، سرزمین فرهنگ نیز است.

این کشور به طور کلی مخلوطی است از تمدن‌های یونانی، ایرانی و عثمانی که میراثی غنی برای این کشور ایجاد کرده است که در هر وجب از زمین‌های این کشور، شما می‌توانید موسیقی سنتی، صنایع دستی، رقص و عشق به فضای باز را به چشم ببینید و از آن لذت ببرید. مناظر جذاب و هزینه کم زندگی، نظر خیلی از مهاجران را برای ساختن زندگی رؤیایی در  این کشور به خود جذب کرده است، بنابراین چه برای کار یا گردش به بلغارستان مهاجرت کنید، تصمیمی است که پشیمان نخواهید شد!

شرایط عمومی کار در بلغارستان

در بلغارستان، هفته کاری معمولی 40 ساعت است و شما واجد شرایط دریافت 20 روز مرخصی سالانه هستید. نکته نسبتاً منحصر به فرد این است که اکثر کارمندان بلغارستانی به شما کتابی می دهند که در آن می‌توانید تمام مهارت‌ها و صلاحیت‌های خود را در شروع کار خود در هر شرکتی در آن ثبت و تکمیل کنید. سپس آن را به کارفرمای خود تحویل می‌دهید تا پس از پایان کار شما آن را پس دهد. این سند مفید عملکرد و مهارت‌هایی را که شما توسعه داده‌اید نشان می‌دهد که می‌توان آن‌ها را به سایر کارفرمایان در آینده تحویل داد.

فرهنگ کار در بلغارستان به ایجاد روابط خوب با افراد دیگر است. اعتماد برای بلغارها بسیار مهم است، بنابراین انتظار داشته باشید که آنها تلاش کنند تا شما را بشناسند و حتی اگر در ابتدا دید آن‌ها وقت خود را صرف این کار می‌کنند، تعجب نکنید. بلغارها معمولاً روراست و افرادی دارای روحیه همکاری بالا هستند و از کار با افراد دیگر لذت می‌برند.

مانند سایر کشورها، اکثر مشاغل شامل یک دوره آزمایشی حداکثر تا 6 ماه خواهند بود. در این مدت، شما یا کارفرمایتان می‌توانید بدون اطلاع قبلی به قرارداد کاری پایان دهید.

شرایط عمومی کار در بلغارستان

پس از طی این 6 ماه، زمانی که احساس کردید ماجراجویی در شغل فعلی شما به پایان رسیده است، باید اخطار خود را نیز تحویل دهید و دوره اعلان مشخص شده خود را انجام دهید. این مدت از شغلی به شغل دیگر متفاوت است، اما قانون تعیین می‌کند که مدت اخطار برای فسخ قرارداد دائم 30 روز است، مگر اینکه شما و کارفرمایتان برای مدت طولانی‌تری، اما نه بیشتر از 3 ماه، به توافق رسیده باشید.

ویزای کاری بلغارستان

مجوز کار بلغارستان تا یک سال اعتبار دارد و پس از آن تا زمانی که شرایط استخدام تغییر نکرده باشد قابل تمدید است.

پس از اخذ مجوز کار، کارمند باید برای ویزای نوع D در سفارت یا کنسولگری بلغارستان در کشور خود اقدام کند. علاوه بر مدارک مورد نیاز، متقاضیان باید هنگام درخواست ویزای نوع D در مصاحبه شخصی کنسولگری شرکت کنند. پس از صدور ویزای طولانی‌مدت و اجازه کار، کارمند ممکن است به بلغارستان سفر کرده و شروع به کار کند.

خوب است بدانید بلغارستان انواع ویزاها را برای اتباع خارجی که به دنبال ورود به این کشور هستند صادر می‌کند. بلغارستان به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا (EU)، به شهروندان سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا اجازه می‌دهد بدون ویزا یا مجوز در این کشور کار کنند.

برای سایر اتباع خارجی، ویزای بلغارستان عبارت‌اند از:

 • ویزای نوع A برای ترانزیت فرودگاهی
 • ویزای نوع C برای اقامت کوتاه‌مدت
 • ویزای نوع D برای اقامت طولانی‌مدت

برای دریافت مجوز کار بلغارستان، کارگران خارجی به ویزای نوع D نیاز دارند.

اگر یکی از کارمندان شرکت شما برای یک سفر کاری یا کنفرانس برای مدت کوتاهی به بلغارستان سفر کند، به احتمال زیاد برای انجام این کار به ویزای نوع C نیاز دارند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار بلغارستان

کارفرمای بلغاری مسئول ارائه درخواست مجوز کار از طرف کارمندان خارجی است. با این حال، کارمند باید برخی از مدارک مورد نیاز را همراه با درخواست ارائه دهد. مدارک مورد نیاز عبارت‌اند از:

 • سه قطعه عکس پاسپورت متقاضی
 • کپی پاسپورت کارمند
 • سندی که دلیل درخواست مجوز کار را ذکر می‌کند
 • یک کپی از گواهی ثبت شرکت در بلغارستان
 • قرارداد کار
 • مدارکی که صلاحیت کارمند را ثابت می‌کند، مانند مدرک دیپلم، گواهینامه‌های مربوطه، و شواهد سابقه کار قبلی
 • هرگونه مدارک اضافی مرتبط با موقعیت شغلی
 • فرم درخواست مجوز کار تکمیل شده
 • همچنین کارمند به ویزای طولانی‌مدت نیاز دارد. برای به دست آوردن یکی، آنها باید مدارک زیر را ارائه دهند:
 • یک کپی از صفحه اول پاسپورت آنها
 • عکس پاسپورت رنگی
 • اثبات دلیل سفر، مانند مجوز کار
 • گواهی بیمه درمانی
 • شواهدی مبنی بر تمکن مالی کافی
 • مدارک اقامت در بلغارستان، مانند قرارداد اجاره
 • بررسی سوابق پلیس

نرخ بیکاری در بلغارستان

نرخ بیکاری در بلغارستان در سال 2022 نسبت به سال قبل 0.3 واحد درصد افزایش یافته است. در مجموع، نرخ بیکاری در سال 2022 به 5.42 درصد رسید.

نرخ بیکاری در بلغارستان

نرخ بیکاری به سهمی از نیروی کار اشاره دارد که در حال حاضر کار نمی‌کند؛ اما فعالانه در جستجوی کار است. شامل جمعیت غیرفعال اقتصادی، مانند بیکاران طولانی‌مدت، افراد زیر 15 سال، یا افراد بازنشسته نمی‌شود.

میزان حقوق در بلغارستان

حداقل دستمزد ماهانه و ساعتی در بلغارستان وجود دارد که به صورت سالانه توسط شورای وزیران تعیین می‌شود. از 1 ژانویه 2020، این قیمت‌ها به ترتیب 650 BGN و 3.92 BGN هستند. همچنین حداقل آستانه تأمین اجتماعی برای تمامی فعالیت‌های اصلی اقتصادی و گروه‌های شغلی تعیین شده است. انتظار می‌رود حداقل دستمزد در آوریل 2023 به 710 BGN افزایش یابد.

پس از کسرهای مختلف اجباری از حقوق افراد، درآمد مشمول مالیات باقی می‌ماند که 10 درصد آن به صورت مالیات بر درآمد قابل پرداخت است. به عنوان مثال، اگر حقوق ناخالص ماهانه شخصی 2000 BGN (تقریباً برابر با 1000 یورو) باشد، حقوق خالص آن شخص حدود 1550 BGN خواهد بود. بدین ترتیب مقدار کلی کسورات اجباری حدود 450 BGN خواهد بود.

کارمزد معمولاً به صورت ماهانه پرداخت می‌شود؛ اما امکان پرداخت به صورت هفتگی نیز وجود دارد. به طور معمول (در صورت درخواست کارگر)، ممکن است بخشی از حقوق ماهانه از قبل پرداخت شود. زنان و مردان برای انجام کار یکسان یا اساساً معادل آن، حق دریافت حقوق مساوی دارند. سن افراد طبق قانون نیز تفاوتی در دستمزد ایجاد نمی‌کند. در مواردی که کار شبانه انجام می‌شود، نرخ‌های بالاتری اعمال می‌شود که توسط طرفین قرارداد کار مذاکره می‌شود. این نرخ‌ها نباید کمتر از نرخ‌های تعیین شده توسط شورای وزیران جمهوری بلغارستان باشد. در مواردی که اضافه‌کاری انجام می‌شود، نرخ‌های بالاتر توافق شده بین کارگر/کارمند و کارفرما نیز اعمال می‌شود. این میزان برای اضافه‌کاری در روزهای کاری کمتر از 50 درصد، برای کارهای انجام شده در روزهای غیر کاری 75 درصد و برای کارهای انجام شده در تعطیلات رسمی در جمهوری بلغارستان 100 درصد بیشتر نیست.

حق بیمه تأمین اجتماعی و مالیات بر درآمد از حقوق ماهانه کارگران کسر شده و توسط کارفرمایان آنها به بودجه سازمان درآمد ملی (NAP) واریز می‌شود. متخصصان آزاد مسئولیت پرداخت حق بیمه و مالیات خود را بر عهده دارند. دریافت فیش حقوقی اجباری نیست؛ اما هر کارگری می‌تواند درخواست کند. به طور کلی فیش حقوقی نشان‌دهنده حقوق ناخالص، تمام کسورات انجام شده از آن و حقوق خالص است.

مشاغل مورد نیاز 2022 بلغارستان

در بلغارستان فرصت‌های حرفه‌ای زیادی برای مهاجران وجود دارد، چه بخواهید از راه دورکار کنید یا در یکی از شرکت‌های نوپا در صوفیه در هر صورت برای شما فرصت‌های شغلی بی‌شماری وجود دارد. خبر خوب این است که بسیاری از شرکت‌ها واقعاً به مهارت‌های چند زبانه و تجربه خارجی‌ها نیاز دارند که نمی‌توانند در کارکنان محلی خود پیدا کنند.

برخی از صنایع اصلی در بلغارستان که می‌تواند مورد توجه مهاجران باشد عبارت‌اند از:

بخش برون‌سپاری: بلغارستان یک مقصد برون‌سپاری عالی برای بسیاری از مشاغل برای توسعه پایدار خدمات فناوری اطلاعات و فرایند کسب و کار است. بیش از 600 شرکت بلغاری در برون‌سپاری فرایند کسب و کار (BPO)  و برون‌سپاری فناوری اطلاعات (ITO) فعالیت می‌کنند، که چندین شاخص به رشد اقتصادی بی‌سابقه در آینده اشاره می‌کنند.

گردشگری: صنعت گردشگری بلغارستان نقش مهمی در اقتصاد آن دارد. مانند سایر مناطق اروپای جنوب شرقی، این کشور یک بازار امیدوارکننده برای هتلداران است؛ زیرا مقاصد جدیدی را به مسافران تجاری و تفریحی ارائه می‌دهد. به همین دلیل نیاز به کارکنان چند زبانه وجود دارد و مشاغل مایل‌اند بیش از میانگین حقوق بپردازند.

نحوه کاریابی در بلغارستان

برای درخواست شغل ابتدا باید یک CV خوب تهیه کنید. کارفرمایان معمولاً درخواست می‌کنند که یک نامه کوتاه همراه با CV ارسال شود تا متقاضیان بتوانند علاقه خود را به شغل خاصی نشان دهند. پس از تأیید مدارک اولیه ارسال شده، کارفرمایان اغلب اطلاعات و مدارک اضافی را درخواست می‌کنند. تهیه صحیح مدارک (یعنی ترجمه شده و تأیید شده) که نشان‌دهنده سطح تحصیلات تکمیل شده و صلاحیت‌های کسب شده، تجربه حرفه‌ای مرتبط با موقعیتی است که برای آن درخواست می کنید و مراجعی از کارفرمایان قبلی مفید است.

درخواست‌ها و هر گونه مدارک لازم مربوط به مشاغل خالی در بلغارستان که در پورتال EURES منتشر شده است معمولاً باید مستقیماً به ایمیل ارسال شوند که در آگهی شغلی مربوطه به عنوان روشی برای درخواست ذکر شده است.

در وب‌سایت ملی کشور بلغارستان، جویندگان کار می‌توانند در صورت نیاز ثبت‌نام کرده و رزومه پر کنند یا رزومه شخصی و سایر فایل‌های خود را پیوست کنند و از طریق این وب‌سایت برای کار درخواست دهند.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در بلغارستان

جویندگان کار می‌توانند فرصت‌های شغلی موجود را در پورتال EURES، وب‌سایت آژانس استخدام (در بخش شغل‌های الکترونیکی) و وب‌سایت EURES بلغارستان: http://eures.bg مرور کنند.

وب‌سایت آژانس کاریابی اطلاعات شغلی را در اختیار جویندگان کار قرار می‌دهد که در صورت تمایل می‌توانند برای آنها رزومه بفرستند.

وب‌سایت EURES بلغارستان، فرصت‌های شغلی منتشر شده توسط کارفرمایان در بلغارستان و خارج از کشور را به عنوان بخشی از شبکه EURES را نشان می‌دهد. عملکردهای آن به جویندگان کار امکان می‌دهد ثبت‌نام کنند، یک CV تهیه کنند و مستقیماً برای هر شغل خالی منتشر شده درخواست دهند.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در بلغارستان

پس از ورود به بلغارستان، شهروندان اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و کنفدراسیون سوئیس می‌توانند از طریق مراکز کار آژانس استخدام ثبت‌نام کرده و به دنبال کار باشند.

به منظور ثبت‌نام و جستجوی کار از طریق 106 شبکه مرکز کار محلی، آنها ملزم به ارائه یک مدرک هویتی و ارائه یک فرم درخواست استاندارد به همراه گواهی نشان دادن آدرس محل اقامت خود در بلغارستان (صادر شده توسط اداره مهاجرت در اداره پلیس محلی اداره منطقه‌ای کشور) هستند. در موارد اقامت کوتاه‌مدت (کمتر از 3 ماه)، اظهارنامه کتبی شخصی که متقاضی در آدرس آن زندگی می‌کند یا کارت هتل حاوی آدرس می‌تواند برای اثبات آدرس متقاضی برای اهداف جستجوی کار استفاده شود.

خوب است بدانید مدارک زیر برای ثبت‌نام در یک مرکز کار مورد نیاز است:

 • مدرکی که نشان‌دهنده سطح تحصیلات تکمیل شده باشد
 • مدرکی دال بر سابقه کار قبلی
 • مجوز انجام یک حرفه خاص (در صورت وجود)
 • مدارکی که گویای گذراندن سطح تحصیلات و مدارک تحصیلی است
 • همچنین مجوز فعالیت در یک حرفه خاص باید در کشور صادرکننده تأیید شود

خدمات اطلاع‌رسانی، مشاوره و میانجیگری شغلی به کلیه متقاضیان کار ثبت‌نام شده ارائه می‌شود.

ویزای همراه کاری بلغارستان

در 20 سال گذشته، اتحاد مجدد خانواده یکی از دلایل اصلی مهاجرت به اتحادیه اروپا بوده است. این یک کانال ورودی است که به افرادی که قبلاً به طور قانونی در یک کشور عضو اقامت دارند (که به عنوان حامی مالی نامیده می‌شود) امکان می‌دهد تا اعضای خانواده خود به آنها ملحق شوند. اتحاد مجدد خانواده به ایجاد ثبات اجتماعی – فرهنگی، تسهیل ادغام اتباع کشورهای ثالث ساکن در کشورهای عضو اتحادیه اروپا کمک می‌کند و در نتیجه انسجام اقتصادی و اجتماعی را ارتقا می‌دهد.

الحاق خانواده در بلغارستان چقدر طول می‌کشد؟

اتحاد مجدد خانواده در بلغارستان 3 تا 5 روز کاری طول می‌کشد. عضو خانواده بر اساس آدرس متقاضی اصلی به اداره مهاجرت محلی مراجعه می‌کند. درخواست ظرف چند روز بررسی می‌شود و یکی از اعضای خانواده می‌تواند مجدداً برای عکس‌برداری به اداره مهاجرت مراجعه کند. کارت اقامت در روز بعد صادر می‌شود.

اعضای خانواده شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در بلغارستان اقامت دارند

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که مایل‌اند یکی از اعضای خانواده غیر اتحادیه اروپا را به بلغارستان بیاورند باید طبق روش عمومی اتحاد مجدد درخواست دهند. این رویه از متقاضی اصلی که در بلغارستان اقامت دارد می‌خواهد درخواست اتحاد مجدد را به اداره مهاجرت محلی ارائه کند. اداره مهاجرت درخواست اتحاد مجدد را ظرف 1 ماه تأیید می‌کند. پس از آن، همسر یا هر یک از اعضای خانواده فرد متقاضی ویزای همراه کاری می‌تواند برای ویزای خانواده D در نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری بلغارستان اقدام کند.

چه مدارکی باید ارائه شود؟

 • گواهی ازدواج
 • شناسنامه فرزندان (برای اتحاد مجدد فرزندان)
 • گواهی تولد متقاضی اصلی (برای اتحاد مجدد والدین)
 • شناسنامه همسر (برای به هم پیوستن پدر و مادرشوهر)
 • مدارک باید بر اساس الزامات کشور صادرکننده گواهینامه قانونی شوند.

الحاق خانواده زوج های دارای زندگی مشترک در بلغارستان (زوج های مجرد)

زوج‌های دارای زندگی مشترک که از هم به دلیل فاصله مکانی دور زندگی می‌کنند مجاز به درخواست برای الحاق خانواده در بلغارستان هستند. طبق قوانین بلغارستان، زمانی که افراد در یک خانواده و به صورت زناشویی زندگی می‌کنند ما به دلیل عدم داشتن اقامت بلغارستان از هم دور هستند شامل این نوع از ویزا می شوند که می‌توانند به همسر خود در خاک بلغارستان بپیوندند.

ویزای همراه کاری بلغارستان

برای درخواست برای الحاق خانواده، شریک واقعی باید با ویزای C معتبر یا هر ویزای شنگن یا کارت اقامت صادر شده توسط یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به طور قانونی وارد بلغارستان شود. بخش سخت، اثبات زندگی مشترک است.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در بلغارستان

به طور کلی سه نوع وضعیت اقامت بلغارستان وجود دارد

 • موقت (همچنین تمدید شده)
 • دائمی
 • طولانی‌مدت

در این مقاله رایج‌ترین دسته‌بندی برای دریافت کارت اقامت موقت توضیح داده می‌شود

دلایل مشترک برای اخذ اقامت بلغارستان

تمامی اتباع خارجی که مایل به اخذ اقامت بلغارستان هستند باید ابتدا برای دریافت ویزای بلندمدت D در نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری بلغارستان اقدام کنند. 5 مورد اصلی وجود دارد که ویزای D برای آنها اعطا می‌شود:

 1. ثبت نمایندگی تجاری یک شرکت خارجی در بلغارستان.
 2. ثبت شرکت محدود بلغاری که حداقل 10 شهروند محلی را به مدت حداقل 6 ماه استخدام می‌کند.
 3. 3. سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات
 4. شهروندان غیر اتحادیه اروپا که مستمری‌بگیر هستند و بودجه و مسکن کافی برای حمایت از اقامت خود در بلغارستان دارند.
 5. اتحاد مجدد خانواده در بلغارستان.
 6. اقامت بلغارستان برای شهروندان اروپایی.

افراد خارجی که در غیر این صورت حق فعالیت تجاری در کشور خود یا خارج از کشور را دارند، می‌توانند نمایندگی تجاری شرکت خارجی خود را در بلغارستان ایجاد کنند. با ثبت دفتر نمایندگی تجاری در بلغارستان، می‌توانید برای ویزای بلندمدت D و اجازه اقامت بلغارستان درخواست دهید.

سخن نهایی

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، بلغارستان یکی از جواهرات پنهان اروپای شرقی است، بنابراین چه بخواهید از مناظر زیبای کوهستانی لذت ببرید یا از یک مرکز شهری پررونق بازدید کنید، انتخاب‌های زیادی برای گذران زندگی وجود دارد. این کشور نه تنها بسیار مقرون به صرفه است، بلکه همه چیزهایی را که می‌توانید نیاز داشته باشید فراهم می‌کند. اگر یک جوان حرفه‌ای هستید که می‌خواهید با افراد جدید ملاقات کنید و معاشرت کنید، بلغارستان یک مقصد عالی برای رشد و شکوفایی شماست، یا اگر می‌خواهید شغل خود را ارتقا دهید، مشاغل زیادی در بخش گردشگری و برون‌سپاری وجود دارد که در آن می‌توانید از مهارت‌های چند زبانه خود استفاده کنید.

مهاجران واقعاً می‌آیند تا ترکیب شگفت‌انگیز طبیعت، تاریخ و فرهنگ بلغارستان را با کوه‌هایی که رقیب سواحل طلایی دریای سیاه، رودخانه دانوب و شهرهایی که با زندگی شبانه و هنر غوغا کرده‌اند، تجربه کنند. اگر می‌خواهید در کشوری زندگی کنید که دارای فرهنگ پررونق و تاریخ زیادی است، واقعاً جایی بهتر از بالکان برای رفتن وجود ندارد. پس همین امروز فرم درخواست مشاوره موجود در پایین صفحه را پر کنید تا مشاوران ما در ریساگروپ در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

منابع

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به بلغارستان

 

رزرو وقت مشاوره حضوری اقامت کاری

بارگذاری...

مطالب مرتبط

حق اولاد در سوئد

حق اولاد در سوئد

سوئد از جمله از کشورهایی است که در شمال قاره‌ی اروپا در منطقه‌ی اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور که بزرگ‌ترین شهر سوئد نیز می‌باشد، استکهلم نام دارد. از نظر مساحت سوئد، چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. سوئد عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت...

ادامه مطلب
بالاترین حقوق در سوئد

بالاترین حقوق در سوئد

سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار و تحصیل است. به این جهت که این کشور از نظر اقتصادی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد؛ همچنین نرخ پایین بیکاری برای جویندگان کار همواره جذاب بوده است. مشاغل مورد نیاز کشور سوئد هر کشور همیشه زمینه ای برای اشتغال افراد تحصیل کرده و...

ادامه مطلب
بازنشستگی در سوئد

بازنشستگی در سوئد

سوئد، کشوری واقع در شمال قاره‌ی اروپا می‌باشد که با کشور‌هایی نظیر فنلاند و نروژ مزر مشترک دارند. شمال این کشور، سرد و قطبی است در حالی که اغلب مناطق جنوبی و مرکزی آن برای زندگی مناسب‌تر می‌باشد. زبان رسمی مردم سوئد ترکیبی از زبان آلمانی، دانمارکی و نروژی می‌باشد....

ادامه مطلب
اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای یکی از سریع‌ترین راه‌های اقامت در  این کشور است که در این نوشه قصد داریم راهکارهایی را به شما بگویم تا با مدارک فنی خود به راحتی اقامت دائم در سوئد را بگیرید. امروزه کشور سوئد به یکی از مهاجر پذیر‌ترین نقاط جهان تبدیل شده است به گونه‌ایی...

ادامه مطلب
آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

دوستان عزیز با ویدیو دوم از قسمت رزومه نویسی در خدمتتان هستیم. در این قسمت، سایت و نحوه نوشتن رزومه را به شما معرفی کرده و آموزش می‌دهیم. سایتی که به شما معرفی می‌کنیم، سایت اداره کار سوئد است که می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید:...

ادامه مطلب
محاسبه تمکن مالی سوئد

محاسبه تمکن مالی سوئد

نفر اصلی هر ماه 8600 کرون، همراه بزرگسال 3600 کرون در ماه، همراه زیر 18 سال 2500 کرون در ماه نرخ حدودی ارز رو میتوانید از سایت زیر چک کنید. Bonbast.com اطلاعات تکمیلی رو در سایت اداره مهاجرت سوئد ملاحضه بفرمایید. اطلاعات کامل در مورد محاسبه تمکن مالی در پکیج 0 تا 100...

ادامه مطلب
تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

اقامت کاری سوئد و اقامت کادر درمان در سوئد کاملا با هم متفاوت است؛ کادر درمان در حین انجام مراحل اقامتی خود به هیچ عنوان اجازه کار ندارند؛ به این معنی کادر درمان بعد از یک‌سال خواندن زبان سوئدی و قبولی در آزمون آن، شرکت در آزمون رشته تخصصی خود، گذراندن کارآموزی و به...

ادامه مطلب
مزایای اقامت کاری سوئد

مزایای اقامت کاری سوئد

از مزایای اقامت کاری سوئد که شامل استخدام و ثبت شرکت می‌شود، رایگان شدن هزینه تحصیل و خدمات پزشکی و درمانی برای خودتان و همسر و فرزندان شماست. شما به‌عنوان شهروند کشور سوئد قلمداد شده و ده شماره سوئدی دریافت خواهید کرد. [video width="720" height="720"...

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.