انتخاب صفحه
اخذ ویزای کاری کشور آرژانتین به همراه خانواده در سال 2022

اخذ ویزای کاری کشور آرژانتین به همراه خانواده در سال 2022

جالب است بدانید جمعیت کشور و ویژگی‌های فرهنگی آرژانتین مدرن تا حد زیادی با هجوم مهاجران از اسپانیا و ایتالیا در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم میلادی شکل گرفت. یک قرن پیش این کشور یکی از ثروتمندترین و آینده‌دارترین کشورهای جهان به حساب می‌آمد. با این حال، بحران‌های اقتصادی که جدی‌ترین آنها در سال 2001 رخ داد، به طور قابل توجهی پتانسیل توسعه آرژانتین و بر این اساس، استانداردهای زندگی ساکنان محلی را در این کشور به شکل چشمگیری کاهش داد.

خوشبختانه دولت آرژانتین اکنون اقداماتی را برای بازپرداخت بدهی‌های خارجی، آزادسازی اقتصاد و بهبود فضای سرمایه‌گذاری انجام می‌دهد و وضعیت اقتصادی کشور به تدریج در حال بهبود است. همچنین، این کشور دارای منابع طبیعی فراوانی مانند روی، مس، فلزات گران‌بها، زغال سنگ، نفت، بخش کشاورزی نسبتاً توسعه‌یافته، صنایع هوافضا، نساجی و خودروسازی است.

با وجود چنین چالش‌هایی، بسیاری از خارجی‌ها آرژانتین را مکانی راحت برای مهاجرت می‌دانند، از جمله مهم‌ترین دلایل آن، امکان اشتغال طولانی‌مدت است. با این حال، تعداد فرصت‌های شغلی برای متقاضیان خارجی بسیار محدود است. مشاغل در آرژانتین برای خارجی‌ها در سال 2022 عمدتاً برای متخصصان بسیار ماهر تنها در حرفه‌های فنی در دسترس است.

شرایط عمومی کار در آرژانتین

تعداد نیروی کار آرژانتین تقریباً 15 میلیون نفر است (این شامل کسانی می‌شود که مشغول به کار هستند یا فعالانه به دنبال کار هستند). حدود 60 درصد نیروی کار مرد هستند. در سال 2000، نرخ بیکاری 15.4 درصد بود. این در حالی است که بالاترین نرخ بیکاری در مناطق شهری و در بوینس‌آیرس نزدیک به 18 درصد بود. آرژانتین علاوه بر سطح بالای بیکاری، نرخ بیکاری قابل توجهی نیز دارد.

قانون اساسی این کشور حق تشکیل اتحادیه را برای کارگران تضمین می‌کند، اگرچه عضویت در اتحادیه به طور پیوسته در آرژانتین کاهش یافته است. در طول دهه 1950، حدود 50 درصد از نیروی کار عضو اتحادیه بودند. با این حال، تا سال 2000، تنها حدود 35 درصد از نیروی کار متعلق به اتحادیه‌ها بود. در بسیاری از تاریخ مدرن خود، اتحادیه‌ها با پرون مرتبط بودند و در اوایل دهه 1970، پرونیست‌ها 70 درصد رهبری اتحادیه را به خود اختصاص دادند. در طول رژیم نظامی که در اواخر دهه 1970 آغاز شد، اتحادیه‌ها از پرونیست‌ها پاک‌سازی شدند. با وجود تمام این فراز و نشیب‌ها  اتحادیه‌ها همچنان بسیار فعال هستند و در سال 2000، اعتصاب‌های سراسری در سراسر کشور عملاً بسیاری از مشاغل دولتی و خصوصی را تعطیل کردند. این اعتصاب‌ها در پاسخ به قوانین اصلاحات کار دولت بود. شرکت‌های خارجی بازار کار آرژانتین را انعطاف‌ناپذیر و گران یافته‌اند. علاوه بر این، در موارد اخراج، شرکت‌ها باید به ازای هر سالی که کارمند کارکرده است، یک ماه حقوق به کارمندان بپردازند، و قراردادهای کاری اغلب انتقال کارمندان را از محلی به مکانی یا از شغلی به شغل دیگر ممنوع می‌کند. همچنین، فساد در کار و دولت اغلب منجر به این شده است که شرکت‌های خارجی برای انجام تجارت مجبور به پرداخت رشوه‌های کلان شده‌اند. یکی از مشهورترین موارد در سال 1994 رخ داد، زمانی که مقامات IBM مجبور به پرداخت میلیون‌ها رشوه در ازای یک قرارداد 249 میلیون دلاری برای تهیه رایانه‌ها برای Banco de la Nacion شدند.

شرایط عمومی کار در آرژانتین

حداکثر کار در هفته 48 ساعت است، روز کاری در آرژانتین 8 ساعت است و برای کارهایی که فراتر از این محدودیت‌ها انجام می‌شود، باید اضافه‌کاری 1.5 برابر حقوق پرداخت شود. تمام کارگران مرخصی سالانه را دریافت می‌کنند که بین 14 تا 35 روز در سال متغیر است. از سال 1995، متوسط ​​دستمزد کارگران آرژانتینی 5 درصد افزایش یافته است. همچنین دولت کارفرمایان را وادار کرده تا به برنامه‌های بازنشستگی و مراقبت‌های بهداشتی کارگران که معادل 33 ​​درصد حقوق کارگران است، کمک کنند. کارگران انفرادی برای این ضمانت‌های اجتماعی مبلغی معادل 17 درصد حقوق خود را پرداخت می‌کنند. سن بازنشستگی برای زنان 60 سال و برای مردان 65 سال است. کارگران پس از بازنشستگی، پرداختی به عنوان «مزایای اساسی جهانی» دریافت می‌کنند. البته باید توجه داشت که برای واجد شرایط بودن، کارکنان باید حداقل 30 سال کارکرده باشند. بسیاری از کارگران در کشور آرژانتین تصمیم گرفته‌اند در برنامه‌های بازنشستگی خصوصی کشور سرمایه‌گذاری کنند که به طور متوسط ​​سالانه 20 درصد بیشتر از مزایای عمومی اساسی پرداخت می‌کنند.

نکته قابل توجه این است که در کشور آرژانتین کودکان زیر 15 سال مجاز به کار نیستند، مگر در موارد نادر، معمولاً در مزارع خانوادگی که حتی در این موارد هم باید  برای این استثنائات نیز مجوزهای دولتی صادر شود. کودکان بین 15 تا 18 سال ممکن است تا 6 ساعت در روز و حداکثر 35 ساعت در هفته کار کنند. اما متأسفانه مطالعات نشان داده است که حدود 5 درصد از کودکان زیر 15 سال به طور غیرقانونی در این کشور شاغل هستند. علاوه بر کار کودکان مسئله قابل تأمل وضعیت زنان در جامعه آرژانتین است به طوری که این قشر از جامعه همواره در حوزه استخدام و دستمزد با تبعیض روبرو هستند. به طور متوسط، زنان حدود 70 درصد از درآمد مردان خود در مشاغل مشابه را دریافت می‌کنند و تنها 12 درصد از مدیران بزرگ‌ترین شرکت‌های کشور زن هستند.

ویزای کاری آرژانتین

هر شرکتی که کارمندان خارجی را برای کار در آرژانتین می‌فرستد، باید مجوزهای کار را دریافت کند تا از این قانون پیروی کند. در حالی که آرژانتین الزامات سخت‌گیرانه‌ای برای مجوز ندارد، اخذ ویزای کار فرایندی طولانی و پیچیده است. به علاوه، شرکت شما به یک نهاد شرکتی محلی در کشور برای حمایت از مجوزهای کار آرژانتین نیاز دارد.

اکثر کارمندانی که قصد دارند بیش از 90 روز در آرژانتین کار کنند به ویزای 23 A یا 23 E نیاز دارند. ویزای 23 A برای اکثر افرادی که برای فعالیت حقوقی که یک سال طول می‌کشد به آرژانتین مهاجرت می‌کنند اعمال می‌شود. در صورت نیاز، کارمندان می‌توانند این ویزا را برای مدت بیشتری تمدید کنند. ویزای 23 E مخصوص دانشمندان، متخصصان، برخی مدیران، تکنسین‌ها و کارکنان اداری است. اگر کارمندان شما در هر یک از این دسته‌بندی‌ها قرار می‌گیرند، ممکن است نیاز به درخواست ویزای 23 E داشته باشند.

برخی از مهاجران از سایر کشورهای آمریکای جنوبی مانند برزیل، پاراگوئه و اروگوئه نیازی به اخذ هیچ یک از ویزاهای فوق ندارند. شهروندان MERCOSUR – اتحادیه گمرکی آمریکای جنوبی – باید به نزدیک‌ترین کنسولگری آرژانتینی خود بروند و در مورد ویزای MERCOSUR بپرسند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار آرژانتین

شما قبل از درخواست برای ویزای کار در آرژانتین باید چندین الزام را داشته باشید. اول، شما باید یک مجوز ورود که به عنوان permiso de ingreso نیز شناخته می‌شود، دریافت کرده و سپس کارفرمای شما، یا اگر خود کارفرما هستید به یاد داشته باشید که در هر حال، کارفرمای شما یا دفتر شما در آرژانتین یا یک وکیل مهاجرت آرژانتینی باید این مرحله را انجام دهید. حتی می‌توانید از طرف کارمندان خود برای مجوز درخواست دهید. سپس این درخواست به کنسولگری ارسال می‌شود یا پس از آماده شدن در سیستم درخواست ویزا آپلود می‌شود.

همه نامزدهایی که تحت یک قرارداد کار خارجی کار می‌کنند باید قرارداد را به اسپانیایی ترجمه کنند. سپس اتاق بازرگانی آرژانتین آن را امضا و تأیید خواهد کرد. قراردادها باید شامل اطلاعات مربوط به دوره استخدام نامزد، جزئیات شرکت، نام همه افراد تحت تکفل و شواهد صندوق تأمین اجتماعی باشد. سپس شرکتی که شما را استخدام کرده باید پرونده‌ها را به کنسولگری آرژانتین در کشور محل اقامت کارمند ارسال کند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار آرژانتین

هنگامی که شما اجازه اقامت خود را دریافت کردید، باید برای ویزای کار در کنسولگری آرژانتین در کشور محل اقامت خود درخواست دهید. فرایند درخواست شامل شرکت در یک مصاحبه شخصی با کارکنان کنسولگری و پرداخت کلیه هزینه‌های درخواست مربوطه است. شما همچنین باید مدارک خاصی را به کنسولگری ارائه دهید، من جمله:

 • پاسپورت معتبر
 • سه عکس پاسپورتی که اخیراً گرفته‌اید
 • گواهی محضری انتقال درون شرکتی یا قرارداد کار با امضای کارفرما
 • شناسنامه آنها
 • سند ازدواج یا حکم طلاق در صورت وجود
 • گواهی حسن رفتار
 • سوگندنامه‌ای که نشان می‌دهد شما سابقه پلیس بین‌المللی ندارند
 • کپی رسمی گواهی مدرک یا مدارک حرفه‌ای

نرخ بیکاری در آرژانتین

خبر خوب این است که نرخ بیکاری آرژانتین در ژوئن 2022 به 6.90 درصد کاهش یافت، از رقمی که قبلاً 7.00 درصد در مارس 2022 گزارش شده بود. نرخ بیکاری آرژانتین هر سه‌ماهه به روز می‌شود و از ژوئن 1990 تا ژوئن 2022 با میانگین نرخ 8.70 درصد در دسترس است. این داده‌ها در مارس 2003 به بالاترین حد خود یعنی 20.40 درصد و در دسامبر 1991 به پایین‌ترین حد خود یعنی 5.30 درصد رسید. لازم به ذکر است که این داده‌ها توسط CEIC Data گزارش شده است. در آخرین گزارش‌ها، جمعیت آرژانتین در دسامبر 2021 به 45.81 میلیون نفر رسید.

میزان حقوق در آرژانتین

حداقل دستمزد تعیین شده برای کارکنان آرژانتینی در فواصل زمانی تنظیم می‌شود. با این حال، حداقل دستمزد مزبور عموماً از حقوق پایه تعیین شده در قراردادهای دسته‌جمعی فراتر می‌رود. قراردادهای چانه‌زنی جمعی توسط اتحادیه‌ها با اتاق‌هایی که کارفرمایان هر صنعت را نمایندگی می‌کنند، مذاکره می‌شود. البته، مفاد یک قرارداد دسته‌جمعی خاص توسط قانون اجباری و توسط قانون تنظیم می‌شود. یک قرارداد دسته‌جمعی خاص برای همه کارکنانی که در فعالیت‌هایی مانند صنعت، بازرگانی، بهداشت و سایر بخش‌ها کار می‌کنند، قابل اعمال است. به طور کلی، کارکنانی که به عنوان مدیر، سرپرست و یا در سایر سمت‌های سلسله مراتبی فعالیت می‌کنند، از چارچوب قانونی قرارداد کار جمعی مستثنی هستند. متأسفانه در حوزه تعیین میزان حقوق دریافتی در کشور آرژانتین، رضایت کارمند ضروری نیست، زیرا آنها به طور خودکار در قرارداد جمعی فقط برای کار در یک شرکت تحت یک قرارداد خاص گنجانده می‌شوند. قراردادهای چانه‌زنی دسته‌جمعی معمولاً مزایایی را علاوه بر آنچه در قوانین کار و استخدام آرژانتین پیش‌بینی‌شده است، برای کارکنان فراهم می‌کند.

حداقل دستمزد ملی 200 دلار آمریکا در ماه است، اما اکثر کارگران درآمد بیشتری دارند. همه کارگران آرژانتینی حق دریافت پاداش سالانه معادل 1 ماه حقوق دارند. این پاداش در 2 قسط در خرداد و آذر پرداخت می‌شود.

مشاغل مورد نیاز 2022 آرژانتین

ما در ادامه برای شما مشاغل مورد نیاز در آرژانتین در سال 2022 را لیست کرده‌ایم تا با هم نگاهی به آنها بیندازیم:

 • متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات، به ویژه توسعه‌دهندگان و طراحان وب مورد نیاز هستند
 • مهندسان ماهر به ویژه در بخش انرژی (بخش نفت)
 • برخی از کارگران فنی با مهارت متوسط، مانند قفل‌ساز، برق تراش
 • سرمایه‌داران و بانکداران
 • دانشمندان و معلمان زبان انگلیسی

اغلب خارجی‌ها در آرژانتین در ساخت و ساز و همچنین در بخش اجتماعی کار می‌کنند، یعنی مراقبت از بیماران و سالمندان. برخی گارسون، نظافتچی، باربر و غیره را ترتیب می‌دهند، یعنی در موقعیت‌های غیر ماهر. یافتن چنین کاری از نظر رسمی کاملاً مشکل است و دستمزد به ترتیب حداقل تا 500-600 دلار در ماه است.

یافتن کار برای پزشکان، وکلا، اقتصاددانان، مترجمان و دارندگان حرفه‌های بشردوستانه در آرژانتین عملاً غیر واقعی است. دیپلم‌ها و سایر گواهی‌هایی که سطح صلاحیت را تأیید می‌کنند باید تأیید شوند و حتی دوباره آموزش ببینند، اما استثناهایی وجود دارد که احتیاجی به دوباره سپری کردن دوره و یا گرفتن دیپلم حرفه به‌خصوصی نباشد.

نحوه کاریابی در آرژانتین

آرژانتین از 23 استان و یک منطقه شهری فدرال به نام بوئنوس‌آیرس تشکیل شده است که حدود 2.9 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند و بیشترین تمرکز شغل را برای خارجی‌ها دارد. بوئنوس‌آیرس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهرهای قاره آمریکای جنوبی، مرکز تجاری و اقتصادی این کشور محسوب می‌شود. شهرهایی مانند کوردوبا، روزاریو و مندوزا را در نظر بگیرید. بد نیست علاوه بر تمرکز بر یافتن شغلی در این کشور به عنوان یک توریست از آرژانتین دیدن کنید.

بهترین گزینه برای یافتن کار در آرژانتین برای خارجی‌ها، کار در یک شرکت بین‌المللی است. در این مورد، می‌توانید روی دستمزد مناسب و بدون هیچ‌گونه مانع زبانی حساب کنید. تسلط داشتن بر زبان انگلیسی ممکن است در این حالت کاملاً برای گذران زندگی شما در آرژانتین کافی باشد. در شرایط دیگر تقریباً 100٪ به سطح خوبی از اسپانیایی نیاز خواهید داشت.

نحوه کاریابی در آرژانتین

همچنین باید توجه داشته باشید که ارتباطات شخصی و آشنایی از اهمیت بالایی برخوردار است. در انجمن‌ها یا سایت‌های شبکه‌های اجتماعی به دنبال کارگران مهاجر همفکر و باتجربه باشید. منابع شغلی آرژانتین را به صورت آنلاین کاوش کنید، تا به یک فرصت شغلی مناسب دست یابید.

مؤسسات و سایت‌های کاریابی در آرژانتین

شما در زیر می‌توانید به لیستی از سایت‌های محبوب کاریابی آرژانتینی دست یابید

 • zonajobs.com.ar
 • bumeran.com.ar
 • computrabajo.com.ar

پورتال‌های شغلی بین‌المللی در آرژانتین

 • ar.indeed.com
 • Learn4good.com
 • opcionempleo.com.ar

وب‌سایت روزنامه‌های معروف آرژانتینی

 • La Nación
 • کلارین

اگر نمی‌توانید به تنهایی شغلی در آرژانتین پیدا کنید، با یک آژانس بین‌المللی استخدام تماس بگیرید.

ویزای همراه کاری آرژانتین

درخواست ویزای الحاق خانواده فقط می‌تواند در دفتر کنسولی جمهوری آرژانتین در محل اقامت تبعه خارجی ارائه شود. این نوع ویزا برای همسر، فرزند یا والدین یک شهروند آرژانتینی در دسترس است. همسر خارجی، والدین یا فرزند زیر 18 سال (یا بزرگ‌تر، اگر فرزند معلول باشد) یک فرد خارجی با اقامت دائم در آرژانتین نیز واجد شرایط ویزای الحاق خانواده است.

ویزای همراه کاری آرژانتین

الزامات:

درخواست‌ها شخصی هستند و متقاضی باید مدارک زیر (اصل و کپی) را به دفتر کنسولی ارائه کند:

 • پاسپورت با حداقل شش (6) ماه اعتبار در زمان ورود به آرژانتین، با حداقل دو (2) صفحه خالی
 • دو (2) عکس فعلی 4×4 سانتی‌متر، رو به دوربین، چاپ رنگی، با پس‌زمینه سفید باشد
 • فرم درخواست ویزا پر شده (ترجیحاً در قالب الکترونیکی) و امضا شده توسط متقاضی
 • مدرکی مبنی بر سکونت معمولی در حوزه قضایی کنسولگری (مانند قبض آب و برق یا سند دیگری که به عنوان مدرک عمل می‌کند)
 • گواهی سابقه حیاتی، بسته به رابطه مربوطه (گواهی تولد برای فرزندان و والدین / گواهی ازدواج در مورد همسر). اگر این سند توسط جمهوری آرژانتین صادر نشده باشد، باید قانونی شود
 • کپی گواهی شده کارت شناسایی ملی (DNI) بستگانی که تابعیت یا مقیم دائم آرژانتین هستند.
 • گواهی اقامت اقوام که تابعیت یا مقیم دائم آرژانتین هستند
 • در مورد مسافران ۱۶ساله یا بیشتر، گواهی‌نامه رسمی یا قانونی حسن رفتار صادر شده توسط مقامات صلاحیت‌دار کشورهایی که آنها بیش از یک سال در سه سال گذشته در آن اقامت داشته‌اند.
 • در مورد مسافران 16 سال یا بیشتر، تعهد به گفتن حقیقت یا سوگندنامه عدم سوءپیشینه کیفری آنها در سایر کشورها که در مقابل کنسول امضا شده است نیز لازم به ارائه است.
 • اگر مسافر خردسال است، مجوز هر دو والدین / مربی قانونی برای درخواست ویزا نیز باید پیگیری شود.

پرداخت هزینه مهاجرت

پرداخت هزینه کنسولی: 250 دلار آمریکا یا یورو، بسته به دفتر کنسولی که در آن درخواست ثبت شده است. هزینه باید به واحد پول محلی دفتر کنسولی پرداخت شود

مصاحبه کنسولی

نحوه اخذ اقامت و تابعیت در آرژانتین

سه‌راه اصلی برای شهروندی در آرژانتین وجود دارد: (الف) متولد شدن در آنجا، (ب) گرفتن تابعیت، (ج) اگر یکی از والدین شما یا هر دو شهروند آرژانتینی باشند.

اگر حداقل دو سال در این کشور زندگی کرده باشید، می‌توانید برای تابعیت ملی آرژانتین درخواست دهید. شما باید شغل و اقامت بدون وقفه را ثابت کنید و همچنین سایر اسناد ضروری از جمله پاسپورت و DNI (کارت اقامت) خود را ارائه دهید.

تابعیت دوگانه در آرژانتین مجاز است. برای تبدیل‌شدن به یک شهروند آرژانتینی، لازم نیست تابعیت قبلی خود را رها کنید. با این حال، در حالی که شما در داخل مرزهای آرژانتین هستید، فقط به عنوان یک شهروند آرژانتینی شناخته می‌شوید، حتی اگر دارای تابعیت دوگانه باشید.

توجه: در حالی که تمام تلاش‌ها برای اطمینان از دقیق بودن اطلاعات ارائه شده در اینجا در زمان نگارش مقاله انجام شده است، قیمت‌ها، فرایندها، آستانه درآمد و مقررات می‌توانند به سرعت در آرژانتین تغییر کنند. شما همیشه باید با مقامات مهاجرتی یا کنسولی آرژانتین برای دریافت اطلاعات دقیق ویزا و اقامت تماس بگیرید.

سخن نهایی

پس از ورود به آرژانتین، شما باید یک Documento nacional de identidad (DNI) را در دفتر ثبت ملی مردم در بوئنوس‌آیرس که به نام Registro Nacional de Identificación y Estado Civil نیز شناخته می‌شود، دریافت کنید. در حالی که روند درخواست سریع است، شما باید هزینه‌ای برای این مدرک جداگانه بپردازید.

هر همسر، والدین و فرزندان زیر 18 سال باید به عنوان افراد تحت تکفل برای ویزا اقدام کنند و مدارک را هم‌زمان با کارمند خود ارائه دهند. در نهایت، شما باید در ANSES که به عنوان صندوق تأمین اجتماعی آرژانتین نیز شناخته می‌شود، ثبت‌نام کنید و برای یک Codigo Único de Identificación Laboral (CUIL)، که مشابه شماره تأمین اجتماعی است، درخواست دهند. شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر و گرفتن وقت مشاوره از کارشناسان ما در ریساگروپ از اطلاعات بیشتری نسبت به کسب اقامت کاری آرژانتین برخوردار شوید.

 

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به آرژانتین

 

رزرو وقت مشاوره حضوری اقامت کاری

بارگذاری...

مطالب مرتبط

حق اولاد در سوئد

حق اولاد در سوئد

سوئد از جمله از کشورهایی است که در شمال قاره‌ی اروپا در منطقه‌ی اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور که بزرگ‌ترین شهر سوئد نیز می‌باشد، استکهلم نام دارد. از نظر مساحت سوئد، چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. سوئد عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت...

ادامه مطلب
بالاترین حقوق در سوئد

بالاترین حقوق در سوئد

سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار و تحصیل است. به این جهت که این کشور از نظر اقتصادی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد؛ همچنین نرخ پایین بیکاری برای جویندگان کار همواره جذاب بوده است. مشاغل مورد نیاز کشور سوئد هر کشور همیشه زمینه ای برای اشتغال افراد تحصیل کرده و...

ادامه مطلب
بازنشستگی در سوئد

بازنشستگی در سوئد

سوئد، کشوری واقع در شمال قاره‌ی اروپا می‌باشد که با کشور‌هایی نظیر فنلاند و نروژ مزر مشترک دارند. شمال این کشور، سرد و قطبی است در حالی که اغلب مناطق جنوبی و مرکزی آن برای زندگی مناسب‌تر می‌باشد. زبان رسمی مردم سوئد ترکیبی از زبان آلمانی، دانمارکی و نروژی می‌باشد....

ادامه مطلب
اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای همین حالا تمدید شد!

اقامت سوئد با مدرک فنی حرفه‌ای یکی از سریع‌ترین راه‌های اقامت در  این کشور است که در این نوشه قصد داریم راهکارهایی را به شما بگویم تا با مدارک فنی خود به راحتی اقامت دائم در سوئد را بگیرید. امروزه کشور سوئد به یکی از مهاجر پذیر‌ترین نقاط جهان تبدیل شده است به گونه‌ایی...

ادامه مطلب
آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

آموزش رزومه نویسی برای مهاجرت به سوئد

دوستان عزیز با ویدیو دوم از قسمت رزومه نویسی در خدمتتان هستیم. در این قسمت، سایت و نحوه نوشتن رزومه را به شما معرفی کرده و آموزش می‌دهیم. سایتی که به شما معرفی می‌کنیم، سایت اداره کار سوئد است که می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید:...

ادامه مطلب
محاسبه تمکن مالی سوئد

محاسبه تمکن مالی سوئد

نفر اصلی هر ماه 8600 کرون، همراه بزرگسال 3600 کرون در ماه، همراه زیر 18 سال 2500 کرون در ماه نرخ حدودی ارز رو میتوانید از سایت زیر چک کنید. Bonbast.com اطلاعات تکمیلی رو در سایت اداره مهاجرت سوئد ملاحضه بفرمایید. اطلاعات کامل در مورد محاسبه تمکن مالی در پکیج 0 تا 100...

ادامه مطلب
تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

تفاوت اقامت کاری با اقامت کادر درمان در سوئد

اقامت کاری سوئد و اقامت کادر درمان در سوئد کاملا با هم متفاوت است؛ کادر درمان در حین انجام مراحل اقامتی خود به هیچ عنوان اجازه کار ندارند؛ به این معنی کادر درمان بعد از یک‌سال خواندن زبان سوئدی و قبولی در آزمون آن، شرکت در آزمون رشته تخصصی خود، گذراندن کارآموزی و به...

ادامه مطلب
مزایای اقامت کاری سوئد

مزایای اقامت کاری سوئد

از مزایای اقامت کاری سوئد که شامل استخدام و ثبت شرکت می‌شود، رایگان شدن هزینه تحصیل و خدمات پزشکی و درمانی برای خودتان و همسر و فرزندان شماست. شما به‌عنوان شهروند کشور سوئد قلمداد شده و ده شماره سوئدی دریافت خواهید کرد. [video width="720" height="720"...

ادامه مطلب
مشاوره رایگان ♥
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای تماس با ما، کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.